Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Grödig

V meste Grödig (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Grödig

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Grödig

Garten - Hotel Sallerhof

9

Garten - Hotel Sallerhof

Ubytovanie (Hotel) Garten - Hotel Sallerhof. Located in Grödig at the foot of Untersberg Mountain, the Sallerhof is just 6 km from Salzburg’s city centre. Ubytovanie Garten - Hotel Sallerhof sa nachádza v meste Hauptstraße 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Elisabeth

8,9

Haus Elisabeth

Ubytovanie (Apartmány) Haus Elisabeth. Set in Grödig in the Salzburg region, with Untersbergbahn nearby, Haus Elisabeth offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Haus Elisabeth sa nachádza v meste Josef Pichler Weg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Fürstenbrunn

8,3

Landgasthof Fürstenbrunn

Ubytovanie (Hostinec) Landgasthof Fürstenbrunn. Landgasthof Fürstenbrunn sa nachádza v meste Grödig na úpätí hory Untersberg, len 15 minút jazdy od centra Salzburgu. Ubytovanie Landgasthof Fürstenbrunn sa nachádza v meste Fürstenbrunner Straße 50 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpin Chic

Alpin Chic

Ubytovanie (Apartmán) Alpin Chic. Located in Grödig, within 4 km of Untersbergbahn, Alpin Chic is an accommodation offering garden views. Ubytovanie Alpin Chic sa nachádza v meste Top 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Grödig

Mesto Grödig sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Grödig.