Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Stuhlfelden

V meste Stuhlfelden (Rakúsko) máme celkom 19 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Stuhlfelden

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Stuhlfelden

Haus Seber

9,6

Haus Seber

Ubytovanie (Apartmán) Haus Seber. Ubytovacie zariadenie Haus Seber sa nachádza na pokojnom mieste medzi mestami Mittersill a Stuhlfelden, 5 minút jazdy autom od každého z nich. Ubytovanie Haus Seber sa nachádza v meste Burgwies 29 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Flatscher

9,1

Hotel Flatscher

Ubytovanie (Hotel) Hotel Flatscher. Tradičný, 5 generácií rodinou prevádzkovaný hotel Flatscher sa nachádza v obci Stuhlfelden v Národnom parku Vysoké Taury. Ubytovanie Hotel Flatscher sa nachádza v meste Dorf 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Steger

9

Haus Steger

Ubytovanie (Apartmán) Haus Steger. Offering mountain views, Haus Steger is located in Stuhlfelden, 6 km from the Kitzbühel Alps Ski Area, and provides an apartment with a balcony. Ubytovanie Haus Steger sa nachádza v meste Burgwies 35 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oberzehentner Appartement Auszeit

8,8

Oberzehentner Appartement Auszeit

Ubytovanie (Apartmán) Oberzehentner Appartement Auszeit. Set in Stuhlfelden in the Salzburg region, Oberzehentner Appartement Auszeit features a terrace and garden views. Ubytovanie Oberzehentner Appartement Auszeit sa nachádza v meste Pirtendorf 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Schweizerhaus

8,4

Hotel Gasthof Schweizerhaus

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Schweizerhaus. Hotel Gasthof Schweizerhaus sa nachádza na pokojnom mieste v malej dedinke Stuhlfelden blízko mesta Mittersill, medzi Kitzbühelskými Alpami a Vysokými... Ubytovanie Hotel Gasthof Schweizerhaus sa nachádza v meste Mittersiller Bundesstraße 36 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lehnberg

8,3

Lehnberg

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lehnberg. Enjoying a secluded hillside location, Lehnberg is set in Stuhlfelden, next to a forest and surrounded by meadows, 5 km from the public swimming lake... Ubytovanie Lehnberg sa nachádza v meste Stuhlfelden 39 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appart Burgwies ***

7,4

Appart Burgwies ***

Ubytovanie (Apartmány) Appart Burgwies ***. Located in Stuhlfelden near Mittersill, Pension Heilbad Burgwies offers a healing sulphur bath, rooms with free Wi-Fi access, and free parking. Ubytovanie Appart Burgwies *** sa nachádza v meste Heilbad 1a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonnenschein 1

Apartment Sonnenschein 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonnenschein 1. Apartment Sonnenschein 1 is set in Stuhlfelden. The accommodation is 27 km from Zell am See. Ubytovanie Apartment Sonnenschein 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Bamerhof

Bamerhof

Ubytovanie (Apartmán) Bamerhof. Bamerhof is located in Stuhlfelden. The accommodation is 24 km from Zell am See. Ubytovanie Bamerhof sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Fritz

Ferienwohnung Fritz

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Fritz. Offering a garden and a terrace, Ferienwohnung Fritz is located in Stuhlfelden, 200 metres from Platzhaus-Leit'n Ski lift. Ubytovanie Ferienwohnung Fritz sa nachádza v meste Innerdorf 35 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonnenschein 2

Apartment Sonnenschein 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonnenschein 2. Apartment Sonnenschein 2 is situated in Stuhlfelden. The accommodation is 27 km from Zell am See. Ubytovanie Apartment Sonnenschein 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Pension Burgwies

Pension Burgwies

Ubytovanie (Penzión) Pension Burgwies. Penzión Heilbad Burgwies sa nachádza v obci Stuhlfelden neďaleko mesta Mittersill. Ubytovanie Pension Burgwies sa nachádza v meste Heilbad 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kapeller

Kapeller

Ubytovanie (Apartmán) Kapeller. Located in Stuhlfelden, Kapeller provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 25 km from Zell am See. Ubytovanie Kapeller sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Stuhlfelden

Mesto Stuhlfelden sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 19 hotelov a ubytovanie v meste Stuhlfelden.