Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Oberkrimml

V meste Oberkrimml (Rakúsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Oberkrimml

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Oberkrimml

Haus Breitner

9,6

Haus Breitner

Ubytovanie (Apartmán) Haus Breitner. Offering a ski school and ski storage space, Haus Breitner is situated in Oberkrimml in the Salzburg Region. Mayrhofen is 24 km away. Ubytovanie Haus Breitner sa nachádza v meste 58 Oberkrimml (Rakúsko - Salzburg).

Landhaus Rosengartl Krimml

9,1

Landhaus Rosengartl Krimml

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Rosengartl Krimml. Situated in Oberkrimml, 44 km from Mayrhofen, Landhaus Rosengartl Krimml features a garden and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytovanie Landhaus Rosengartl Krimml sa nachádza v meste 166 Oberkrimml (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mühleggbauer

Mühleggbauer

Ubytovanie (Apartmán) Mühleggbauer. Boasting accommodation with a balcony, Mühleggbauer is situated in Oberkrimml. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Mühleggbauer sa nachádza v meste 24 Oberkrimml (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Oberkrimml

Mesto Oberkrimml sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Oberkrimml.