Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sankt Martin bei Lofer

V meste Sankt Martin bei Lofer (Rakúsko) máme celkom 29 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sankt Martin bei Lofer

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sankt Martin bei Lofer

Dürhof

9,8

Dürhof

Ubytovanie (Apartmán) Dürhof. Dürhof is set in Sulzberg and offers a terrace. The accommodation is 26 km from Bregenz, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Dürhof sa nachádza v meste Glafberger 39 (Rakúsko - Vorlarlbersko).

Dürnberggut

9,8

Dürnberggut

Ubytovanie (Apartmány) Dürnberggut. Located in Sankt Martin bei Lofer, 42 km from Kitzbühel, Dürnberggut provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Dürnberggut sa nachádza v meste 6 Obsthurn (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zenauerhof

9,7

Zenauerhof

Ubytovanie (Apartmány) Zenauerhof. Zenauerhof is a self-catering accommodation located in Sankt Martin bei Lofer, 2 km from the Almenwelt Lofer Ski Area which is ideal for families. Ubytovanie Zenauerhof sa nachádza v meste Dorf 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Aich-Assach

9,6

Appartement Aich-Assach

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Aich-Assach. Set a 7-minute drive from the Hauser Kaibling Cable Cars, this apartment features free WiFi. Ubytovanie Appartement Aich-Assach sa nachádza v meste Assach-Oberdorf 63 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Zehentmayr

9,4

Ferienwohnung Zehentmayr

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Zehentmayr. Set in Sankt Martin bei Lofer, Ferienwohnung Zehentmayr offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Ferienwohnung Zehentmayr sa nachádza v meste Wildmoos 88 Ferienwohnung (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luftenstein

9,1

Luftenstein

Ubytovanie (Apartmány) Luftenstein. Featuring free WiFi, Luftenstein offers pet-friendly accommodation in Sankt Martin bei Lofer. Salzburg is 36 km away. Ubytovanie Luftenstein sa nachádza v meste Dorf 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Millinger

9

Pension Millinger

Ubytovanie (Penzión) Pension Millinger. Pension Millinger is located in the centre of Sankt Martin, 2 km from Lofer and the Almenwelt Cable Car. Ubytovanie Pension Millinger sa nachádza v meste Dorf 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof zur Post

8,8

Gasthof zur Post

Ubytovanie (Hotel) Gasthof zur Post. Located in Sankt Martin bei Lofer, Gasthof zur Post features a restaurant, free bikes, garden, and free WiFi. Ubytovanie Gasthof zur Post sa nachádza v meste Dorf 13 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Müllergut

8,7

Frühstückspension Müllergut

Ubytovanie (Penzión) Frühstückspension Müllergut. The 3-star Frühstückspension Müllergut is a working organic farm, set in Sankt Martin bei Lofer in the Salzburg Region. Ubytovanie Frühstückspension Müllergut sa nachádza v meste Dorf 11 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Wildental

8,7

Pension Wildental

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Wildental. Located in Sankt Martin bei Lofer, on the edge of a forest, Pension Wildental offers free WiFi, a garden with a sun terrace, and barbecue facilities. Ubytovanie Pension Wildental sa nachádza v meste Wildental 53 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grubhof

8,2

Grubhof

Ubytovanie (Apartmán) Grubhof. Grubhof is set in Sankt Martin bei Lofer and offers a restaurant, a fitness centre and a terrace. Ubytovanie Grubhof sa nachádza v meste Sankt Martin bei Lofer. 175-177 Wohnanlage Grubhof (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fewo Schlosspark Grubhof

7,6

Fewo Schlosspark Grubhof

Ubytovanie (Apartmán) Fewo Schlosspark Grubhof. Fewo Schlosspark Grubhof offers self-catering accommodation in Sankt Martin bei Lofer 50 km from Salzburg, amid the skiing, hiking and mountain biking area... Ubytovanie Fewo Schlosspark Grubhof sa nachádza v meste St. Martin bei Lofer 175 Haus A; Wohnung 15 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fewo Villa Esebeck Murau

7,5

Fewo Villa Esebeck Murau

Ubytovanie (Apartmán) Fewo Villa Esebeck Murau. Set in Murau in the Styria region, Fewo Villa Esebeck Murau has a balcony. This self-catered apartment features a garden. Ubytovanie Fewo Villa Esebeck Murau sa nachádza v meste Wurmbgasse 9 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grubhof Castle Flat for Families

Grubhof Castle Flat for Families

Ubytovanie (Apartmán) Grubhof Castle Flat for Families. Boasting a restaurant, a fitness centre, and a garden, Grubhof Castle Flat for Families offers accommodation in Sankt Martin bei Lofer with free WiFi and... Ubytovanie Grubhof Castle Flat for Families sa nachádza v meste Austria (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Grubhof.7

Apartment Grubhof.7

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grubhof.7. Located in Sankt Martin bei Lofer in the Salzburg region, Apartment Grubhof.7 features a terrace. Ubytovanie Apartment Grubhof.7 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Apartment Grubhof.3

Apartment Grubhof.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Grubhof.3. Located in Sankt Martin bei Lofer in the Salzburg region, Apartment Grubhof.3 features a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Grubhof.3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Cäcilia

Haus Cäcilia

Ubytovanie (Apartmány) Haus Cäcilia. Set in Sankt Martin bei Lofer, 37 km from Kitzbühel, Haus Cäcilia offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Cäcilia sa nachádza v meste 95 Wildmoos Haus Cäcilia (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet am Müllergut

Chalet am Müllergut

Ubytovanie (Horská chata) Chalet am Müllergut. Chalet am Müllergut is set in Sankt Martin bei Lofer and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Chalet am Müllergut sa nachádza v meste Sankt Martin bei Lofer (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 336 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weberbauer

Weberbauer

Ubytovanie (Apartmán) Weberbauer. Weberbauer is situated in Sankt Martin bei Lofer and offers a terrace. Ubytovanie Weberbauer sa nachádza v meste Wildental 26 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Leitinger

Ferienwohnung Leitinger

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Leitinger. Situated in Sankt Martin bei Lofer in the Salzburg region, Ferienwohnung Leitinger has a terrace and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Leitinger sa nachádza v meste Gumping 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement 21

Appartement 21

Ubytovanie (Apartmán) Appartement 21. Appartement 21 is situated in Sankt Martin bei Lofer and offers a fitness centre, water sports facilities and a terrace. Ubytovanie Appartement 21 sa nachádza v meste Sankt Martin Grubhof Top 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sankt Martin bei Lofer

Mesto Sankt Martin bei Lofer sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 29 hotelov a ubytovanie v meste Sankt Martin bei Lofer.