Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Strobl

V meste Strobl (Rakúsko) máme celkom 76 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Strobl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Strobl

Ferienhaus Lilly

9,9

Ferienhaus Lilly

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Lilly. Located in Strobl, this holiday home features a sun terrace. The property is 33 km from Salzburg and boasts views of the mountains. Ubytovanie Ferienhaus Lilly sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg).

Coralie

9,7

Coralie

Ubytovanie (Apartmán) Coralie. Set next to meadows and close to a forest, Coralie is an apartment in Weißenbach, 1. Ubytovanie Coralie sa nachádza v meste Schlagstraße 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

(70m²) Ferienwohnungen am Wolfgangsee *Strobl*

9,7

(70m²) Ferienwohnungen am Wolfgangsee *Strobl*

Ubytovanie (Apartmány) (70m²) Ferienwohnungen am Wolfgangsee *Strobl*. Set in Strobl in the Salzburg region, (70m²) Ferienwohnungen am Wolfgangsee *Strobl* offers accommodation with free private parking. Ubytovanie (70m²) Ferienwohnungen am Wolfgangsee *Strobl* sa nachádza v meste 40 Salzburgerstraße (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Franz Josef

9,7

Villa Franz Josef

Ubytovanie (Apartmán) Villa Franz Josef. Boasting a restaurant, Villa Franz Josef provides accommodation in Strobl with free WiFi and garden views. Ubytovanie Villa Franz Josef sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Pöckl

9,6

Haus Pöckl

Ubytovanie (Apartmány) Haus Pöckl. Ubytovacie zariadenie Haus Pöckl ponúka jednotky s výhľadom na hory, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi v obci Strobl. Ubytovanie Haus Pöckl sa nachádza v meste Achenstraße 301 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schönblick

9,6

Haus Schönblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Schönblick. Apartmány Haus Schönblick sa nachádzajú iba 100 metrov od súkromnej pláže s priestorom na opaľovanie pri jazere Wolfgangsee, v obci Abersee medzi mestami... Ubytovanie Haus Schönblick sa nachádza v meste Gschwendt 33 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Maierhofer

9,6

Ferienwohnungen Maierhofer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Maierhofer. Ferienwohnungen Maierhofer features garden views, free WiFi and free private parking, located in Strobl. Ubytovanie Ferienwohnungen Maierhofer sa nachádza v meste Salzburger-Straße 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

K3 Ferienhaus

9,6

K3 Ferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) K3 Ferienhaus. Boasting accommodation with a balcony, K3 Ferienhaus is situated in Strobl. Ubytovanie K3 Ferienhaus sa nachádza v meste Salzburgerstrasse 38 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edda Dobetsberger

9,6

Edda Dobetsberger

Ubytovanie (Apartmány) Edda Dobetsberger. Edda Dobetsberger features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Strobl. Ubytovanie Edda Dobetsberger sa nachádza v meste Ischlerstrasse 422 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fumerhof

9,5

Fumerhof

Ubytovanie (Apartmány) Fumerhof. Fumerhof has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Strobl. Ubytovanie Fumerhof sa nachádza v meste 287 Gschwendt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

K3 - Appartements

9,5

K3 - Appartements

Ubytovanie (Apartmány) K3 - Appartements. Ubytovacie zariadenie K3 - Appartements sa nachádza na brehu jazera Wolfgangsee, 500 metrov od centra mesta Strobl. Ubytovanie K3 - Appartements sa nachádza v meste Salzburgerstraße 34 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schöffau

9,4

Haus Schöffau

Ubytovanie (Privát) Haus Schöffau. Boasting a garden, a private beach area, and a terrace, Haus Schöffau provides accommodation in Strobl with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Haus Schöffau sa nachádza v meste Schöffaustraße 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Haslauer

9,4

Haus Haslauer

Ubytovanie (Apartmán) Haus Haslauer. Haus Haslauer offers pet-friendly accommodation in Strobl, 35 km from Salzburg and 39 km from Schladming. Ubytovanie Haus Haslauer sa nachádza v meste Weissenbach 257 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Christiane Rieger

9,3

Apartment Christiane Rieger

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Christiane Rieger. Located in Strobl in the Salzburg region, Apartment Christiane Rieger has a terrace and garden views. Ubytovanie Apartment Christiane Rieger sa nachádza v meste Wirerstrasse 108 (Rakúsko - Salzburg).

Appartement Roland

9,3

Appartement Roland

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Roland. Set in Strobl in the Salzburg region, Appartement Roland offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Appartement Roland sa nachádza v meste Ischlerstraße 298 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Marlies

9,3

Ferienwohnung Marlies

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Marlies. Ferienwohnung Marlies offers pet-friendly accommodation in Strobl. Salzburg is 40 km away. Free WiFi is provided . Ubytovanie Ferienwohnung Marlies sa nachádza v meste Ringstraße 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Amalia

9,2

Haus Amalia

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Amalia. Set in a quiet and green location in Strobl, 2 km from Lake Wolfgang, Haus Amalia features a spacious garden with sun loungers. Free WiFi is provided. Ubytovanie Haus Amalia sa nachádza v meste Enterbachstraße 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Seitz

9,2

Landhaus Seitz

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Seitz. Boasting free bikes and a garden, Landhaus Seitz provides accommodation in Strobl with free WiFi and garden views. Ubytovanie Landhaus Seitz sa nachádza v meste Schlagstraße 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bergrose

9,1

Hotel Bergrose

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bergrose. Set one kilometre from the shores of Lake Wolfgang, Hotel Bergrose enjoys a quiet location in the outskirts of Strobl. Ubytovanie Hotel Bergrose sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Dargham

9,1

Appartementhaus Dargham

Ubytovanie (Penzión) Appartementhaus Dargham. Appartementhaus Dargham is located in Strobl. At the guest house, each room has a wardrobe, a flat-screen TV and a private bathroom. Ubytovanie Appartementhaus Dargham sa nachádza v meste 108 Doktor Adalbert-Lederer-Allee (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Appartement

9,1

Panorama Appartement

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Appartement. Located in Strobl, Panorama Appartement provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Panorama Appartement sa nachádza v meste Eisenstraße 95/3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GIRBL bio APARTMENTS - Haus Girbl

9,1

GIRBL bio APARTMENTS - Haus Girbl

Ubytovanie (Apartmány) GIRBL bio APARTMENTS - Haus Girbl. Offering a garden, GIRBL bio APARTMENTS - Haus Girbl offers accommodation in Strobl, 200 metres from the shore of Lake Wolfgang. Ubytovanie GIRBL bio APARTMENTS - Haus Girbl sa nachádza v meste Eisenstraße 95 Tür 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Christian.3

9

Apartment Christian.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Christian.3. Apartment Christian.3 has a balcony and is located in Maurach, within just 500 metres of Rofan-Seilbahn and 700 metres of Mauritz Sessellift. Ubytovanie Apartment Christian.3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

GIRBL bio APARTMENTS - Lifestyle

9

GIRBL bio APARTMENTS - Lifestyle

Ubytovanie (Apartmány) GIRBL bio APARTMENTS - Lifestyle. Situated in Strobl, GIRBL bio APARTMENTS - Lifestyle features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie GIRBL bio APARTMENTS - Lifestyle sa nachádza v meste Eisenstraße 95 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Sport Girbl

9

Appartement Sport Girbl

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Sport Girbl. Appartement Sport Girbl ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, kuchynkou a TV v meste Strobl. Každá ubytovacia jednotka má balkón s výhľadom na hory. Ubytovanie Appartement Sport Girbl sa nachádza v meste 5350 Strobl Bahnstraße 300 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Strobl 1

8,9

Apartment Strobl 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Strobl 1. Apartment Strobl 1 is set in Strobl. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Strobl 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Strobl 2

8,9

Apartment Strobl 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Strobl 2. Apartment Strobl 2 is situated in Strobl. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Strobl 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment "Am Hasenanger"

8,9

Appartment "Am Hasenanger"

Ubytovanie (Apartmán) Appartment "Am Hasenanger". Situated in Strobl, Appartment "Am Hasenanger" features accommodation with a private pool, a patio and lake views. Ubytovanie Appartment "Am Hasenanger" sa nachádza v meste Am Hasenanger (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Matthias Unterberger

8,7

Ferienwohnung Matthias Unterberger

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Matthias Unterberger. Ferienwohnung Matthias Unterberger is located in Strobl. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Ferienwohnung Matthias Unterberger sa nachádza v meste 159 Strobl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seehotel Lilly

8,7

Seehotel Lilly

Ubytovanie (Hotel) Seehotel Lilly. Located in the centre of Strobl, Seehotel Lilly provides free WiFi throughout the property. Ubytovanie Seehotel Lilly sa nachádza v meste Bürglstrasse 116 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements im Forsthaus

8,6

Appartements im Forsthaus

Ubytovanie (Apartmány) Appartements im Forsthaus. Located in a 100-year-old, renovated forester’s lodge, Appartements im Forsthaus offers self-catering apartments with free WiFi access and a garden with... Ubytovanie Appartements im Forsthaus sa nachádza v meste Weißenbachtalstraße 41 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Kathrin

8,6

Ferienhaus Kathrin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Kathrin. Situated at 1.200 metres above sea level on the Postalm Plateau, Ferienhaus Kathrin is a detached holiday home is set in Strobl and is 48 km from Salzburg. Ubytovanie Ferienhaus Kathrin sa nachádza v meste Weißenbach 264 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GIRBL bio APARTMENTS - 3Mäderl Haus

8,6

GIRBL bio APARTMENTS - 3Mäderl Haus

Ubytovanie (Apartmány) GIRBL bio APARTMENTS - 3Mäderl Haus. Located in Strobl, GIRBL bio APARTMENTS - 3Mäderl Haus offers a private beach area at Lake Wolfgang, which is 3 km away, free bikes and free picnic... Ubytovanie GIRBL bio APARTMENTS - 3Mäderl Haus sa nachádza v meste Eisenstrasse 86 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Weissenbach

8,5

Chalet Weissenbach

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Weissenbach. Set in Weissenbach, Chalet Weissenbach offers accommodation with a balcony and free WiFi. This chalet has a garden and free private parking. Ubytovanie Chalet Weissenbach sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Christian.2

8,4

Apartment Christian.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Christian.2. Apartment Christian.2 features a balcony and is set in Maurach, within just 500 metres of Rofan-Seilbahn and 700 metres of Mauritz Sessellift. Ubytovanie Apartment Christian.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Christian.1

8,3

Apartment Christian.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Christian.1. Apartment Christian.1 features a balcony and is situated in Maurach, within just 500 metres of Rofan-Seilbahn and 700 metres of Mauritz Sessellift. Ubytovanie Apartment Christian.1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung "Alexandra & Sabrina"

8,3

Ferienwohnung "Alexandra & Sabrina"

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung "Alexandra & Sabrina". Located in Strobl in the Salzburg region, Ferienwohnung "Alexandra & Sabrina" features a balcony and lake views. Ubytovanie Ferienwohnung "Alexandra & Sabrina" sa nachádza v meste Seethurnstraße 41 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wolfgangseeblick Zimmer

8,2

Wolfgangseeblick Zimmer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Wolfgangseeblick Zimmer. Set in Strobl in the Salzburg region, Wolfgangseeblick Zimmer offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Wolfgangseeblick Zimmer sa nachádza v meste Seethurnstrasse 41 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strobl Holiday Apartment

8

Strobl Holiday Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Strobl Holiday Apartment. Situated in Strobl, Strobl Holiday Apartment features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Strobl Holiday Apartment sa nachádza v meste no 11 218 Weisenbach (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Tulpe

7,2

Haus Tulpe

Ubytovanie (Privát) Haus Tulpe. Ubytovacie zariadenie Haus Tulpe sa nachádza v meste Strobl, 45 km od Salzburgu. Hostia tu môžu využívať záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Haus Tulpe sa nachádza v meste Weissenbach 77 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Am Sonnenhang

Ferienhaus Am Sonnenhang

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Am Sonnenhang. Situated in Strobl, Ferienhaus Am Sonnenhang offers garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytovanie Ferienhaus Am Sonnenhang sa nachádza v meste 270 Weißenbach (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 216 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ziehrerhaus

Ziehrerhaus

Ubytovanie (Apartmány) Ziehrerhaus. Set in Strobl in the Salzburg region, Ziehrerhaus offers accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a Turkish bath. Ubytovanie Ziehrerhaus sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bergblick Eli

Bergblick Eli

Ubytovanie (Apartmán) Bergblick Eli. Located in Strobl in the Salzburg region, Bergblick Eli features a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Bergblick Eli sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schloss Kurhotel Strobl

Schloss Kurhotel Strobl

Ubytovanie (Hotel) Schloss Kurhotel Strobl. Hotel Schloss Kurhotel Strobl sa nachádza v meste Strobl a ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie s reštauráciou, fitnescentrom a barom. Ubytovanie Schloss Kurhotel Strobl sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus - Naturchalet am Wolfgangsee

Ferienhaus - Naturchalet am Wolfgangsee

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus - Naturchalet am Wolfgangsee. Offering free WiFi and garden views, Ferienhaus - Naturchalet am Wolfgangsee is an accommodation situated in Strobl. Ubytovanie Ferienhaus - Naturchalet am Wolfgangsee sa nachádza v meste 40 Gschwendt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Strobl/Salzburger Land 103

Holiday home Strobl/Salzburger Land 103

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Strobl/Salzburger Land 103. Holiday home Strobl/Salzburger Land 103 is located in Weissenbach. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Strobl/Salzburger Land 103 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

70qm-Ferienwohnung-am-Wolfgangsee-Strobl

70qm-Ferienwohnung-am-Wolfgangsee-Strobl

Ubytovanie (Apartmán) 70qm-Ferienwohnung-am-Wolfgangsee-Strobl. 70qm-Ferienwohnung-am-Wolfgangsee-Strobl is set in Strobl. With free WiFi, this apartment offers a TV and a kitchenette with a dishwasher and microwave. Ubytovanie 70qm-Ferienwohnung-am-Wolfgangsee-Strobl sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zimmer in Seenähe

Zimmer in Seenähe

Ubytovanie (Privát) Zimmer in Seenähe. Situated in Strobl in the Salzburg region, Zimmer in Seenähe has a terrace and garden views. Ubytovanie Zimmer in Seenähe sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg).

Apartment Christian.4

Apartment Christian.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Christian.4. Apartment Christian.4 has a balcony and is located in Maurach, within just 500 metres of Rofan-Seilbahn and 700 metres of Mauritz Sessellift. Ubytovanie Apartment Christian.4 sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fichtenweg

Apartment Fichtenweg

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fichtenweg. Located in Strobl in the Salzburg region, Apartment Fichtenweg has a patio and mountain views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Fichtenweg sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg).

Ruhiges Zimmer am wolfgangsee

Ruhiges Zimmer am wolfgangsee

Ubytovanie (Privát) Ruhiges Zimmer am wolfgangsee. Featuring a garden and a terrace, Ruhiges Zimmer am wolfgangsee offers accommodation in Strobl with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ruhiges Zimmer am wolfgangsee sa nachádza v meste Strobl (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Strobl

Mesto Strobl sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 76 hotelov a ubytovanie v meste Strobl.