Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Obertrum am See

V meste Obertrum am See (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Obertrum am See

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Obertrum am See

Ferienwohnungen am Riedanger

9,6

Ferienwohnungen am Riedanger

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen am Riedanger. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen am Riedanger sa nachádza hneď pri obci Mayrhofen, 5 minút jazdy od lanovky Penkenbahn a lanovky Ahornbahn a ponúka... Ubytovanie Ferienwohnungen am Riedanger sa nachádza v meste Finkenberg Au 25 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen am See

9

Ferienwohnungen am See

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnungen am See. Ferienwohnungen am See is situated in Obertrum am See and offers a restaurant and a private beach area. Ubytovanie Ferienwohnungen am See sa nachádza v meste Seestraße 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Schürz

8,9

Ferienwohnung Schürz

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Schürz. Ferienwohnung Schürz is located in Obertrum am See and offers a restaurant and a bar. Ubytovanie Ferienwohnung Schürz sa nachádza v meste Mühlbachstrasse 2a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Neumayr

8,8

Hotel Gasthof Neumayr

Ubytovanie (Penzión) Hotel Gasthof Neumayr. Located a 10-minute walk from Lake Obertrum, Gasthof Neumayr offers modern accommodation in a traditional guest house. Ubytovanie Hotel Gasthof Neumayr sa nachádza v meste Dorfplatz 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Junge Hotels Obertrum

7,4

Junge Hotels Obertrum

Ubytovanie (Hostel) Junge Hotels Obertrum. This hostel is situated in Obertrum am See in the Salzburg Region, 15 km from Salzburg. Junge Hotels Obertrum features a sun terrace. Ubytovanie Junge Hotels Obertrum sa nachádza v meste Obertrum am See (Rakúsko - Salzburg).

Unique Architectural House

Unique Architectural House

Ubytovanie (Vily) Unique Architectural House. Set in Obertrum am See, 48 km from Schönau am Königssee, Unique Architectural House offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Unique Architectural House sa nachádza v meste Obertrum am See (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Obertrum am See

Mesto Obertrum am See sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Obertrum am See.