Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Untertauern

V meste Untertauern (Rakúsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Untertauern

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Untertauern

Ferienwohnung Alpklang

9,7

Ferienwohnung Alpklang

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Alpklang. Set in Untertauern, 24 km from Flachau, Ferienwohnung Alpklang offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Alpklang sa nachádza v meste Dorfstrasse 35 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peakini Farmhaus

9,7

Peakini Farmhaus

Ubytovanie (Farma) Peakini Farmhaus. Ubytovacie zariadenie Peakini Farmhaus sa nachádza v meste Untertauern a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a záhradou a terasou s výhľadom na hory. Ubytovanie Peakini Farmhaus sa nachádza v meste 10 Arlerweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Zahnleiten

9,5

Appartements Zahnleiten

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Zahnleiten. Apartmány Zahnleiten sa nachádzajú 5 km od centra obce Untertauern a 10 minút jazdy autom od lyžiarskych stredísk Radstadt a Obertauern. Ubytovanie Appartements Zahnleiten sa nachádza v meste Tauernstraße 2 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhaus Pöttler

9,3

Ferienhaus Pöttler

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Pöttler. Set in Untertauern, a 10-minute drive from the Obertauern and Ski Amadé ski areas, Ferienhaus Pöttler offers a self-catering accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Ferienhaus Pöttler sa nachádza v meste Tauernstraße 39 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 391 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Petergstamm

9,3

Haus Petergstamm

Ubytovanie (Apartmány) Haus Petergstamm. Set within 400 metres of Grunwaldkopfbahn and 400 metres of Monte Flu-Bahn in Obertauern, Haus Petergstamm offers accommodation with seating area. Ubytovanie Haus Petergstamm sa nachádza v meste 21 Wiseneggstraße (Rakúsko - Salzburg).

Holiday Home Steindlwald

9,2

Holiday Home Steindlwald

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Steindlwald. Set in Untertauern in the Salzburg region, Holiday Home Steindlwald has a balcony. Ubytovanie Holiday Home Steindlwald sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Alpin Life Resort Lürzerhof

9,2

Alpin Life Resort Lürzerhof

Ubytovanie (Hotel) Alpin Life Resort Lürzerhof. Rezort Alpin Life Lürzerhof je 4-hviezdičkový nadštandardný rezort obklopený horami Radstädter Tauern. Ubytovanie Alpin Life Resort Lürzerhof sa nachádza v meste Dorfstraße 23 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arlerhof

9,2

Arlerhof

Ubytovanie (Apartmány) Arlerhof. Apartmány Arlerhof sa nachádzajú v obci Untertauern, 5 km od lyžiarskeho strediska Ski Amadé. Ubytovanie Arlerhof sa nachádza v meste Arlerweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hammerwirt - Forellenhof

9,1

Hotel Hammerwirt - Forellenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hammerwirt - Forellenhof. Hotel Hammerwirkt - Forellenhof sa nachádza hneď vedľa zastávky bezplatného skibusu smerujúceho do Obertauernu a poskytuje priamy prístup k dráhe na... Ubytovanie Hotel Hammerwirt - Forellenhof sa nachádza v meste Tauernstraße 6 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhotel Gasthof zur Post

9,1

Ferienhotel Gasthof zur Post

Ubytovanie (Hotel) Ferienhotel Gasthof zur Post. Ubytovacie zariadenie Gasthof zur Post sa nachádza v obci Untertauern, 300 metrov od zábavného parku a kúpaliska. Ponúka bezplatný skibus a kúpeľné... Ubytovanie Ferienhotel Gasthof zur Post sa nachádza v meste Untertauern 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pauli

8,9

Pauli

Ubytovanie (Apartmán) Pauli. Pauli is set in Untertauern. The accommodation is 19 km from Flachau. Ubytovanie Pauli sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Kirchgasser Untertauern

7,3

Appartements Kirchgasser Untertauern

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Kirchgasser Untertauern. Offering rustic accommodation units with a balcony and mountain views, Appartements Kirchgasser Untertauern is located in Untertauern. Ubytovanie Appartements Kirchgasser Untertauern sa nachádza v meste Tauernstrasse 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Hahn

Ferienwohnung Hahn

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hahn. Located in Untertauern in the Salzburg region, Ferienwohnung Hahn features a balcony and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Hahn sa nachádza v meste Zahnleitenstraße 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rose

Apartment Rose

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rose. Situated in Untertauern in the Salzburg region, Apartment Rose features a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Rose sa nachádza v meste Zahnleitenstrasse 2 (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Untertauern

Mesto Untertauern sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Untertauern.