Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Untertauern

V meste Untertauern (Rakúsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Untertauern

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Untertauern

Ferienwohnung Alpklang

9,7

Ferienwohnung Alpklang

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Alpklang. Set in Untertauern, 24 km from Flachau, Ferienwohnung Alpklang offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung Alpklang sa nachádza v meste Dorfstrasse 35 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peakini Farmhaus

9,7

Peakini Farmhaus

Ubytovanie (Farma) Peakini Farmhaus. Ubytovacie zariadenie Peakini Farmhaus sa nachádza v meste Untertauern a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a záhradou a terasou s výhľadom na hory. Ubytovanie Peakini Farmhaus sa nachádza v meste 10 Arlerweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 228 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Zahnleiten

9,5

Appartements Zahnleiten

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Zahnleiten. Apartmány Zahnleiten sa nachádzajú 5 km od centra obce Untertauern a 10 minút jazdy autom od lyžiarskych stredísk Radstadt a Obertauern. Ubytovanie Appartements Zahnleiten sa nachádza v meste Tauernstraße 2 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhaus Pöttler

9,3

Ferienhaus Pöttler

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Pöttler. Set in Untertauern, a 10-minute drive from the Obertauern and Ski Amadé ski areas, Ferienhaus Pöttler offers a self-catering accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Ferienhaus Pöttler sa nachádza v meste Tauernstraße 39 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 391 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Petergstamm

9,3

Haus Petergstamm

Ubytovanie (Apartmány) Haus Petergstamm. Set within 400 metres of Grunwaldkopfbahn and 400 metres of Monte Flu-Bahn in Obertauern, Haus Petergstamm offers accommodation with seating area. Ubytovanie Haus Petergstamm sa nachádza v meste 21 Wiseneggstraße (Rakúsko - Salzburg).

Holiday Home Steindlwald

9,2

Holiday Home Steindlwald

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Steindlwald. Set in Untertauern in the Salzburg region, Holiday Home Steindlwald has a balcony. Ubytovanie Holiday Home Steindlwald sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Alpin Life Resort Lürzerhof

9,2

Alpin Life Resort Lürzerhof

Ubytovanie (Hotel) Alpin Life Resort Lürzerhof. Rezort Alpin Life Lürzerhof je 4-hviezdičkový nadštandardný rezort obklopený horami Radstädter Tauern. Ubytovanie Alpin Life Resort Lürzerhof sa nachádza v meste Dorfstraße 23 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Arlerhof

9,2

Arlerhof

Ubytovanie (Apartmány) Arlerhof. Apartmány Arlerhof sa nachádzajú v obci Untertauern, 5 km od lyžiarskeho strediska Ski Amadé. Ubytovanie Arlerhof sa nachádza v meste Arlerweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hammerwirt - Forellenhof

9,1

Hotel Hammerwirt - Forellenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hammerwirt - Forellenhof. Hotel Hammerwirkt - Forellenhof sa nachádza hneď vedľa zastávky bezplatného skibusu smerujúceho do Obertauernu a poskytuje priamy prístup k dráhe na... Ubytovanie Hotel Hammerwirt - Forellenhof sa nachádza v meste Tauernstraße 6 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhotel Gasthof zur Post

9,1

Ferienhotel Gasthof zur Post

Ubytovanie (Hotel) Ferienhotel Gasthof zur Post. Ubytovacie zariadenie Gasthof zur Post sa nachádza v obci Untertauern, 300 metrov od zábavného parku a kúpaliska. Ponúka bezplatný skibus a kúpeľné... Ubytovanie Ferienhotel Gasthof zur Post sa nachádza v meste Untertauern 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pauli

8,9

Pauli

Ubytovanie (Apartmán) Pauli. Pauli is set in Untertauern. The accommodation is 19 km from Flachau. Ubytovanie Pauli sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Kirchgasser Untertauern

7,3

Appartements Kirchgasser Untertauern

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Kirchgasser Untertauern. Offering rustic accommodation units with a balcony and mountain views, Appartements Kirchgasser Untertauern is located in Untertauern. Ubytovanie Appartements Kirchgasser Untertauern sa nachádza v meste Tauernstrasse 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Hahn

Ferienwohnung Hahn

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hahn. Located in Untertauern in the Salzburg region, Ferienwohnung Hahn features a balcony and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Hahn sa nachádza v meste Zahnleitenstraße 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 223 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rose

Apartment Rose

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rose. Situated in Untertauern in the Salzburg region, Apartment Rose features a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Rose sa nachádza v meste Zahnleitenstrasse 2 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhaus Pöttler - [#131225]

Ferienhaus Pöttler - [#131225]

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Pöttler - [#131225]. Ferienhaus Pöttler - [#131225] is located in Untertauern. Ubytovanie Ferienhaus Pöttler - [#131225] sa nachádza v meste Untertauern (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 649 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Untertauern - 5 beedroom

Haus Untertauern - 5 beedroom

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Untertauern - 5 beedroom. Situated in Untertauern in the Salzburg region, Haus Untertauern - 5 beedroom has a balcony and river views. Ubytovanie Haus Untertauern - 5 beedroom sa nachádza v meste Untertauern (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Urlaub in den Bergen am Großglockner by Guestia

Urlaub in den Bergen am Großglockner by Guestia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Urlaub in den Bergen am Großglockner by Guestia. Urlaub in den Bergen am Großglockner by Guestia is set in Untertauern and offers a garden and a terrace. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Urlaub in den Bergen am Großglockner by Guestia sa nachádza v meste Untertauern (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 283 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Untertauern

Mesto Untertauern sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Untertauern.