Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Lend

V meste Lend (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Lend

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Lend

Teufenbachgut

9,3

Teufenbachgut

Ubytovanie (Penzión) Teufenbachgut. Featuring free WiFi throughout the property, Teufenbachgut offers accommodation in Lend. Free private parking is available on site. Ubytovanie Teufenbachgut sa nachádza v meste Teufenbach 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schwab

8,7

Haus Schwab

Ubytovanie (Penzión) Haus Schwab. Haus Schwab is located in Lend. The guest house also provides free WiFi and free private parking. At the guest house, all rooms include a wardrobe. Ubytovanie Haus Schwab sa nachádza v meste 51 Embach (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Oberwirt

Gasthof Oberwirt

Ubytovanie (Apartmán) Gasthof Oberwirt. Gasthof Oberwirt is set in Lend and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. The property has mountain views and is 41 km from Flachau. Ubytovanie Gasthof Oberwirt sa nachádza v meste Embach Dorf 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Lend

Mesto Lend sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Lend.