Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hallwang

V meste Hallwang (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hallwang

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hallwang

Panoramagasthof DaxLueg

8,8

Panoramagasthof DaxLueg

Ubytovanie (Hostinec) Panoramagasthof DaxLueg. Hostinec Panoramagasthof DaxLueg, ktorý sa týči nad strechami mesta Salzburg, vám ponúka reštauráciu s barom a terasu s panoramatickým výhľadom na mesto. Ubytovanie Panoramagasthof DaxLueg sa nachádza v meste Daxluegstraße 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kirchbichl

8,8

Hotel Kirchbichl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kirchbichl. Located in the idyllic village of Hallwang, Hotel Kirchbichl is only 7 km from Salzburg. It offers free wired internet access and free parking. Ubytovanie Hotel Kirchbichl sa nachádza v meste Dorfstraße 41 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Berghof Graml

8,2

Hotel Berghof Graml

Ubytovanie (Hotel) Hotel Berghof Graml. Only a 5-minute drive from the centre of Salzburg, the family-friendly Hotel Berghof Graml is located in Hallwang. Ubytovanie Hotel Berghof Graml sa nachádza v meste Hallwang (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hallwang

Mesto Hallwang sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Hallwang.