Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Ebenau

V meste Ebenau (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Ebenau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Ebenau

Ferienwohnung am Mühlenweg

9,3

Ferienwohnung am Mühlenweg

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung am Mühlenweg. Located in Ebenau, Ferienwohnung am Mühlenweg offers an apartment with a terrace and access to the garden. Ubytovanie Ferienwohnung am Mühlenweg sa nachádza v meste Rettenbachstraße 30 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Höllbacher

9,2

Haus Höllbacher

Ubytovanie (Apartmány) Haus Höllbacher. Located in Ebenau and 11 km from Lake Fuschl, Haus Höllbacher offers a swimming pond and self-catering accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Haus Höllbacher sa nachádza v meste Kehlstraße 4 (Vorderschroffenau 52) (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waschlgut

9,2

Waschlgut

Ubytovanie (Penzión) Waschlgut. Surrounded by fields, the Waschlgut farm is situated in a quiet location, just a 5 minute walk from the village centre of Ebenau. Ubytovanie Waschlgut sa nachádza v meste Unterbergstraße 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waschhüttl

8,8

Waschhüttl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Waschhüttl. Set in Aschau in the Tyrol region, Waschhüttl has a terrace and mountain views. Ubytovanie Waschhüttl sa nachádza v meste Tiefenbachweg 37 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Obermayr

8,3

Hotel Obermayr

Ubytovanie (Hotel) Hotel Obermayr. Only 15 km away from Salzburg, this family-run hotel enjoys a very quiet and picturesque location in the popular holiday village of Ebenau. Ubytovanie Hotel Obermayr sa nachádza v meste Wiestalstraße 74 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Ebenau

Mesto Ebenau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Ebenau.