Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Sankt Koloman

V meste Sankt Koloman (Rakúsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sankt Koloman

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sankt Koloman

Fitzlhof

9,8

Fitzlhof

Ubytovanie (Apartmány) Fitzlhof. Offering a large sun terrace and panoramic views over the surrounding mountains, this spacious and modern apartment is located in Sankt Koloman, 5 km from... Ubytovanie Fitzlhof sa nachádza v meste Fitzlweg 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Gruber

9,6

Ferienwohnung Gruber

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Gruber. Set on a hillside and providing impressive views of the surroundings, Ferienwohnung Gruber offers accommodation in Sankt Koloman. Ubytovanie Ferienwohnung Gruber sa nachádza v meste Lanzenstraße 141 (Rakúsko - Salzburg).

Chalet Katrin

9,6

Chalet Katrin

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Katrin. Set in Sankt Koloman in the Salzburg region, Chalet Katrin has a terrace and city views. Ubytovanie Chalet Katrin sa nachádza v meste Chalet Katrin (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Angerlgut

9,6

Ferienwohnung Angerlgut

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Angerlgut. Set in a quiet location in Sankt Koloman, Ferienwohnung Angerlgut offers a cosy and stylish Alpine-style apartment featuring a terrace with scenic views of... Ubytovanie Ferienwohnung Angerlgut sa nachádza v meste Angerlweg 108 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Waldheim

9,3

Haus Waldheim

Ubytovanie (Apartmány) Haus Waldheim. Haus Waldheim is within 500 metres of a restaurant, supermarket and Sankt Koloman’s town centre. Ubytovanie Haus Waldheim sa nachádza v meste Waldheimweg 356 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Katharina

8,3

Chalet Katharina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Katharina. Set in Mühlfeld, Chalet Katharina offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Chalet Katharina sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sankt Koloman

Mesto Sankt Koloman sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Sankt Koloman.