Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hallein

V meste Hallein (Rakúsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hallein

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hallein

Gästehaus Angerstein

9,7

Gästehaus Angerstein

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Gästehaus Angerstein. Gästehaus Angerstein, a property with ski-to-door access and a terrace, is situated in Annaberg im Lammertal, 1.1 km from Astauwinkel, 1. Ubytovanie Gästehaus Angerstein sa nachádza v meste 75 Steuer (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 287 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Löffelberger

9,3

Ferienwohnung Löffelberger

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Löffelberger. Featuring mountain views, Ferienwohnung Löffelberger is an apartment around 2.3 km from Celtic Museum Hallein. The property offers free private parking. Ubytovanie Ferienwohnung Löffelberger sa nachádza v meste Hofgasse 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Hohlwegwirt

9

Gasthof Hohlwegwirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Hohlwegwirt. Situated between Salzburg and Hallein, Gasthof Hohlwegwirt offers an à-la-carte restaurant awarded with 13 Gault Millau points. Ubytovanie Gasthof Hohlwegwirt sa nachádza v meste Salzburger Straße 84 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Poschenhof, Untere Sonnleiten

8,8

Poschenhof, Untere Sonnleiten

Ubytovanie (Apartmán) Poschenhof, Untere Sonnleiten. Boasting a restaurant, a bar, and ski-to-door access, Poschenhof, Untere Sonnleiten offers accommodation in Abtenau with free WiFi and garden views. Ubytovanie Poschenhof, Untere Sonnleiten sa nachádza v meste Döllerhof 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Amor

8,8

Gästehaus Amor

Ubytovanie (Apartmány) Gästehaus Amor. Set in Mayrhofen in the Tyrol region, with Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen and Ahornbahn nearby, Gästehaus Amor offers accommodation with free... Ubytovanie Gästehaus Amor sa nachádza v meste Ahornstraße 857 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Apartment Auwirt

8,6

Hotel Apartment Auwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Apartment Auwirt. Hotel Auwirt sa nachádza 10 km južne od Salzburgu a 3 km od mesta Hallein a diaľnice A10. Na mieste môžete využívať bezplatné Wi-Fi a parkovanie zdarma. Ubytovanie Hotel Apartment Auwirt sa nachádza v meste Salzburger Straße 42 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brückenwirt

8,5

Brückenwirt

Ubytovanie (Hotel) Brückenwirt. Set in Hallein, 5 km from Celtic Museum Hallein, Brückenwirt offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a terrace. Ubytovanie Brückenwirt sa nachádza v meste Brückenwirtweg 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hafnerwirt

7,9

Hotel Hafnerwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hafnerwirt. Rodinou prevádzkovaný hotel sa nachádza v centre mesta Hallein v regióne Tennengau, 15 km od centra Salzburgu. Ubytovanie Hotel Hafnerwirt sa nachádza v meste Salzachtal-Straße 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hallein

Mesto Hallein sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Hallein.