Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Bischofshofen

V meste Bischofshofen (Rakúsko) máme celkom 25 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bischofshofen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bischofshofen

Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof

9,9

Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a fitness centre, Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof offers accommodation in Bischofshofen... Ubytovanie Ferienwohnung Eiskögerl im Barbarahof sa nachádza v meste Bischofshofen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Höllwart

9,7

Ferienwohnung Höllwart

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Höllwart. Enjoying a quiet location in Bischofshofen right above the well-known ski-jumping stadium arena, this ground-floor apartment features free WiFi and... Ubytovanie Ferienwohnung Höllwart sa nachádza v meste Gainfeldweg 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Moosberg

9,7

Apartment Moosberg

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Moosberg. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Moosberg offers accommodation in Bischofshofen with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Moosberg sa nachádza v meste Moosberggasse 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tante Frieda

9,7

Apartment Tante Frieda

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tante Frieda. Apartment Tante Frieda is set in Bischofshofen, 3.9 km from Paul-Ausserleitner-Schanze, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Apartment Tante Frieda sa nachádza v meste Bischofshofen (Rakúsko - Salzburg).

Ferienwohnung Barbarahof

9,7

Ferienwohnung Barbarahof

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Barbarahof. Apartmán s balkónom Ferienwohnung Barbarahof sa nachádza v meste Bischofshofen, 2,8 km od skokanského mostíka Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytovanie Ferienwohnung Barbarahof sa nachádza v meste Bundesstrasse 11 2.OG (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 203 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Wimmer

9,7

Ferienwohnungen Wimmer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Wimmer. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Wimmer sa nachádza na vrchu Kreuzberg, 250 metrov od kostola Buchbergu a 8 minút jazdy od centra mesta Bischofshofen... Ubytovanie Ferienwohnungen Wimmer sa nachádza v meste Kreuzberg 70 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mairhofer

9,6

Mairhofer

Ubytovanie (Apartmán) Mairhofer. Mairhofer offers self-catering accommodation situated 5km from the center of Bischofshofen and the Paul-Ausserleitner-Schanze. Guests benefit from terrace. Ubytovanie Mairhofer sa nachádza v meste Laideregg 64 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amra´s Apartment

9,6

Amra´s Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Amra´s Apartment. Amra´s Apartment, a property with a terrace, is located in Bischofshofen, 1.7 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytovanie Amra´s Apartment sa nachádza v meste Bischofshofen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Steinberger

9,6

Ferienwohnung Steinberger

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Steinberger. Located 3.4 km from the cener of Bischofshofen, this apartment features a garden with a barbecue. Guests benefit from terrace and a sun terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Steinberger sa nachádza v meste Winkl 29 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bio Alpenhof Rostatt

9,5

Bio Alpenhof Rostatt

Ubytovanie (Farma) Bio Alpenhof Rostatt. Penzión Rostatt sa nachádza v malebnej horskej lokalite uprostred lúk, v nadmorskej výške 1200 m.n.m. Ubytovanie Bio Alpenhof Rostatt sa nachádza v meste Haidberg 15 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bürglhöh

9,4

Hotel Bürglhöh

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bürglhöh. Hotel Bürglhöh in Bischofshofen offers guests spacious rooms that have a balcony or terrace with views of the surrounding mountains, and free WiFi. Ubytovanie Hotel Bürglhöh sa nachádza v meste Laideregg 51 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emsuda Orascanin

9,4

Emsuda Orascanin

Ubytovanie (Apartmán) Emsuda Orascanin. Offering free WiFi and mountain views, Emsuda Orascanin provides accommodation situated in Bischofshofen, just 1.3 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytovanie Emsuda Orascanin sa nachádza v meste 14 Moosberggasse (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aubauer

9,4

Aubauer

Ubytovanie (Farma) Aubauer. Situated in Bischofshofen in the Salzburg region and Paul-Ausserleitner-Schanze reachable within 10 km, Aubauer features accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Aubauer sa nachádza v meste 20 Alpfahrt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kleinschönegg

9,3

Haus Kleinschönegg

Ubytovanie (Privát) Haus Kleinschönegg. Haus Kleinschönegg has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Bischofshofen, 1.4 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytovanie Haus Kleinschönegg sa nachádza v meste 10 Laideregg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Spiegl Holzmann

9,3

Apartments Spiegl Holzmann

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Spiegl Holzmann. Ubytovacie zariadenie Apartments Spiegl Holzmann sa nachádza na vidieku, 15 minút jazdy autom od obce Bischofshofen, a ponúka výhľad na pohoria Hochkönig a... Ubytovanie Apartments Spiegl Holzmann sa nachádza v meste Winkl 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Katharina

9,2

Landhaus Katharina

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Katharina. Featuring garden views, Landhaus Katharina offers accommodation with a balcony and a kettle, around 6 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytovanie Landhaus Katharina sa nachádza v meste Buchberg 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oberwinklgut

9

Oberwinklgut

Ubytovanie (Penzión) Oberwinklgut. Penzión Oberwinklgut sa nachádza v dedinke Bischofshofen a ponúka ubytovanie v izbách a apartmánoch, vonkajší bazén i wellness centrum. Ubytovanie Oberwinklgut sa nachádza v meste winkl 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Tirolerwirt

8,9

Hotel Gasthof Tirolerwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Tirolerwirt. Hotel Gasthof Tirolerwirt bol zrekonštruovaný v lete 2013. Ubytovanie Hotel Gasthof Tirolerwirt sa nachádza v meste Gasteiner Str. 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpen Crystal

8

Alpen Crystal

Ubytovanie (Apartmány) Alpen Crystal. Apartmán Alpen Crystal sa nachádza 1,9 km od skokanského mostíka Paul-Ausserleitner-Schanze, 1 km od centra mesta Bischofshofen. Ubytovanie Alpen Crystal sa nachádza v meste 3 Zimmerbergsiedlung (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement 2

Appartement 2

Ubytovanie (Apartmán) Appartement 2. Appartement 2 is a property set in Bischofshofen near Paul-Ausserleitner-Schanze. The nearest airport is Salzburg W. A. Ubytovanie Appartement 2 sa nachádza v meste Alte Bundesstrasse 63 Wohnung (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna

Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna

Ubytovanie (Apartmán) Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna is set in Bischofshofen. Ubytovanie Alpen Penthouse mit Whirlpool und Sauna sa nachádza v meste 20 Laideregg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 644 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement 1

Appartement 1

Ubytovanie (Apartmány) Appartement 1. Featuring mountain views and a terrace, Appartement 1 features accommodation ideally situated in Bischofshofen, within a short distance of... Ubytovanie Appartement 1 sa nachádza v meste Alte Bundesstraße 63 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Schmidl

Appartment Schmidl

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Schmidl. Featuring mountain views, Appartment Schmidl is located in Bischofshofen, 4.2 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. Ubytovanie Appartment Schmidl sa nachádza v meste Bischofshofen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 288 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Buchbergdomizil

Buchbergdomizil

Ubytovanie (Apartmán) Buchbergdomizil. Buchbergdomizil offers accommodation in Bischofshofen, 2.7 km from Paul-Ausserleitner-Schanze. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Buchbergdomizil sa nachádza v meste Bischofshofen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Klaushof (BHF121)

Apartment Klaushof (BHF121)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Klaushof (BHF121). Set in Bischofshofen in the Salzburg region, Apartment Klaushof (BHF121) features a terrace. The accommodation is 3. Ubytovanie Apartment Klaushof (BHF121) sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Bischofshofen

Mesto Bischofshofen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 25 hotelov a ubytovanie v meste Bischofshofen.