Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Puch bei Hallein

V meste Puch bei Hallein (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Puch bei Hallein

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Puch bei Hallein

Landhaus Armstorfer

9,9

Landhaus Armstorfer

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Armstorfer. Offering panoramic views of the surrounding mountains, including the Untersberg and the Watzmann, Landhaus Armstorfer enjoys a scenic hillside location 2... Ubytovanie Landhaus Armstorfer sa nachádza v meste Kobleitenweg 408 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension David

9,1

Pension David

Ubytovanie (Penzión) Pension David. Overlooking the Salzach Valley and the Untersberg Mountain, Pension David is 1 km from Puch and 4 km from Hallein. Ubytovanie Pension David sa nachádza v meste Davidstraße 56 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Der Vollererhof

8,9

Der Vollererhof

Ubytovanie (Hotel) Der Vollererhof. The traditional health resort Vollererhof enjoys a beautiful panoramic location above the Salzach Valley, only 10 km south of the city of Salzburg. Ubytovanie Der Vollererhof sa nachádza v meste Vollererhofstraße 158 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Armstorfer

Bauernhof Armstorfer

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Armstorfer. Located in Puch bei Hallein, Bauernhof Armstorfer provides accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytovanie Bauernhof Armstorfer sa nachádza v meste Kobleitenweg 59 (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Puch bei Hallein

Mesto Puch bei Hallein sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Puch bei Hallein.