Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Rauris

V meste Rauris (Rakúsko) máme celkom 138 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Rauris

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Rauris

Landhaus Lanner

9,9

Landhaus Lanner

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Lanner. Located a 3-minute walk from the centre of Rauris, Landhaus Lanner offers a nicely furnished Alpine style apartment with a balcony and free WiFi access. Ubytovanie Landhaus Lanner sa nachádza v meste Marktstrasse 14 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhaus Tauerngold

9,8

Ferienhaus Tauerngold

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Tauerngold. Featuring river views, Ferienhaus Tauerngold provides accommodation with a balcony and a kettle, around 8 km from Schwazerlift 2. Ubytovanie Ferienhaus Tauerngold sa nachádza v meste Hüttwinklstraße 56 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gröblacher

9,7

Haus Gröblacher

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Gröblacher. Set in Mayrhofen in the Tyrol region and Congress Zillertal - Europahaus Mayrhofen reachable within 500 metres, Haus Gröblacher offers accommodation with... Ubytovanie Haus Gröblacher sa nachádza v meste Sportplatzstrasse 300 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement-Pension Fahrnberggut

9,7

Appartement-Pension Fahrnberggut

Ubytovanie (Apartmány) Appartement-Pension Fahrnberggut. A 5-minute walk from the centre of Rauris, the Fahrnberggut is a traditional farm with a private miniature golf course. Ubytovanie Appartement-Pension Fahrnberggut sa nachádza v meste Gaisbachstr. 20 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Meran

9,7

Landhaus Meran

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Meran. Providing river views, Landhaus Meran in Rauris provides accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Landhaus Meran sa nachádza v meste Schwimmbadweg 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückshotel Birkenhof

9,6

Frühstückshotel Birkenhof

Ubytovanie (Hotel) Frühstückshotel Birkenhof. Located in the centre of Rauris, just a 3-minute walk from the ski lifts in Rauris and next to the hiking trails, Frühstückshotel Birkenhof offers a spa... Ubytovanie Frühstückshotel Birkenhof sa nachádza v meste Marktstraße 68 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Triglerschlössl Appartements

9,6

Triglerschlössl Appartements

Ubytovanie (Apartmán) Triglerschlössl Appartements. Furnished in cosy Alpine style, the Triglerschlössl Appartements in the centre of Rauris all come with their own infra-red cabin steam cain. Ubytovanie Triglerschlössl Appartements sa nachádza v meste Marktstraße 40 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Aberg

9,6

Haus Aberg

Ubytovanie (Apartmány) Haus Aberg. Offering a barbecue, Haus Aberg is situated in Rauris, 1.9 km from Gipfelbahn. Hochalmbahn is 2 km from the property. Ubytovanie Haus Aberg sa nachádza v meste Waidachweg 104 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Isabel

9,6

Haus Isabel

Ubytovanie (Apartmán) Haus Isabel. Renovated in 2018, Haus Isabel offers accommodation with a garden in Rauris. Free WiFi and free parking are available on site. Ubytovanie Haus Isabel sa nachádza v meste Goldbergweg 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Mayr

9,6

Landhaus Mayr

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Mayr. Landhaus Mayr has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Rauris, 1.8 km from Schwazerlift 1. Ubytovanie Landhaus Mayr sa nachádza v meste Hundsdorfstrasse 39 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Renate

9,6

Appartementhaus Renate

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Renate. Ubytovacie zariadenie Appartementhaus Renate ponúka novo zrekonštruované apartmány v tichej lokalite v centre mesta Rauris s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Appartementhaus Renate sa nachádza v meste Marktstraße 34 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpengasthof Karalm

9,6

Alpengasthof Karalm

Ubytovanie (Penzión) Alpengasthof Karalm. Located in Rauris, 1.8 km from Schwazerlift 2, Alpengasthof Karalm provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytovanie Alpengasthof Karalm sa nachádza v meste Gaisbachstraße 47 (Rakúsko - Salzburg).

Stammhaus - Premium Residences

9,6

Stammhaus - Premium Residences

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Stammhaus - Premium Residences. Apartmánový hotel Stammhaus - Premium Residences sa nachádza v obci Rauris. Ponúka bezplatné Wi-Fi a ubytovacie jednotky s kuchyňou. Ubytovanie Stammhaus - Premium Residences sa nachádza v meste Kirchplatz 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Bergmeister

9,6

Appartement Bergmeister

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Bergmeister. Situated in Rauris, 400 metres from the Hochalmbahn Cable Car, Appartement Bergmeister offers self-catering accommodations with free WiFi, a terrace,... Ubytovanie Appartement Bergmeister sa nachádza v meste Oberermarkt 16 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schönblick Resort Andrea 4

9,6

Schönblick Resort Andrea 4

Ubytovanie (Apartmán) Schönblick Resort Andrea 4. Set 300 metres from Hochalmbahn in Rauris, this apartment features a large balcony with mountain views. The unit is 1.3 km from Kreuzbodenlift. Ubytovanie Schönblick Resort Andrea 4 sa nachádza v meste Andrea Nu:4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Auszeit

9,5

Haus Auszeit

Ubytovanie (Apartmány) Haus Auszeit. Renovated in autumn 2015, Haus Auszeit is located right in the centre of Rauris, 400 metres from the Hochalmbahn Cable Car. Ubytovanie Haus Auszeit sa nachádza v meste Marktstraße 51 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bed and Breakfast Egger

9,5

Bed and Breakfast Egger

Ubytovanie (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Egger. Set in Rauris in the Salzburg region, with Schwazerlift 2 and Schwazerlift 1 nearby, Bed and Breakfast Egger offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Bed and Breakfast Egger sa nachádza v meste Marktstrasse 47 (Rakúsko - Salzburg).

Pension Sonnblickhof

9,5

Pension Sonnblickhof

Ubytovanie (Penzión) Pension Sonnblickhof. Offering a sauna, steam bath, Kneipp pool, and fitness room, Pension Sonnblickhof enjoys a scenic location in the Rauris Valley, 4 km from the centre of... Ubytovanie Pension Sonnblickhof sa nachádza v meste Vorstanddorfstr. 45 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hartl

9,5

Haus Hartl

Ubytovanie (Apartmán) Haus Hartl. Situated in Rauris, directly next to a ski slope, Haus Hartl offers self-catering accommodation with free WiFi, a garden and free ski storage. Ubytovanie Haus Hartl sa nachádza v meste Gstatterweg 7 (Rakúsko - Salzburg).

Apartment Gästehaus Luggau

9,4

Apartment Gästehaus Luggau

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Gästehaus Luggau. Apartment Gästehaus Luggau is located in the Rauris Valley, near the Hohe Tauern National Park, and a 5-minute drive to the Rauriserer Hochalmbahnen Ski... Ubytovanie Apartment Gästehaus Luggau sa nachádza v meste Pfandlerweg 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gaby Stöckl

9,4

Haus Gaby Stöckl

Ubytovanie (Apartmány) Haus Gaby Stöckl. Haus Gaby Stöckl sa nachádza v meste Hundsdorf, 3 km od centra obce Rauris. Ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi, priestor na posedenie a TV. Ubytovanie Haus Gaby Stöckl sa nachádza v meste 30 Rauriser Strasse (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhaus Standlgut 1526

9,4

Ferienhaus Standlgut 1526

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Standlgut 1526. Located in Rauris Standlgut 1526 is a historical building and features a garden with and a seating area. Free private parking is available on site. Ubytovanie Ferienhaus Standlgut 1526 sa nachádza v meste Dorfstraße 30 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Anneliese

9,3

Pension Anneliese

Ubytovanie (Penzión) Pension Anneliese. Penzión Anneliese sa nachádza v malebnej dedinke Rauris a je obklopený pohorím Vysoké Taury. Ubytovanie Pension Anneliese sa nachádza v meste Gaisbachstraße 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Groder

9,3

Haus Groder

Ubytovanie (Penzión) Haus Groder. Haus Groder is a historic building from the 14th century, located in a quiet area in the centre of Rauris. Ubytovanie Haus Groder sa nachádza v meste Marktstraße 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Wieshof

9,3

Hotel Garni Wieshof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Garni Wieshof. Hotel Garni Wieshof sa nachádza 2 minúty chôdze od lanovky Kreuzboden a 5 minút jazdy autobusom od lyžiarskeho strediska Rauris. Ubytovanie Hotel Garni Wieshof sa nachádza v meste Kreuzbodenstr. 4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Monika Schwaiger

9,3

Appartement Monika Schwaiger

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Monika Schwaiger. Located in Rauris in the Salzburg region and Schwazerlift 1 reachable within 400 metres, Appartement Monika Schwaiger provides accommodation with free... Ubytovanie Appartement Monika Schwaiger sa nachádza v meste Wiesenweg 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 198 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rauriser Bergchalet

9,3

Rauriser Bergchalet

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rauriser Bergchalet. Situated in Rauris, 2.7 km from Schwazerlift 1, Rauriser Bergchalet features accommodation with barbecue facilities, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Rauriser Bergchalet sa nachádza v meste 10 Zöllnerweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rauriserhof

9,3

Rauriserhof

Ubytovanie (Hotel) Rauriserhof. This 4-star hotel in Rauris is just 80 metres from the slopes of the Rauris Ski Area. It includes a tennis court and a spa area with an indoor pool. Ubytovanie Rauriserhof sa nachádza v meste Marktstraße 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alpina

9,2

Hotel Alpina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpina. Rodinou prevádzkovaný hotel Alpina sa nachádza v Rauris. Obklopuje ho záhrada s rozlohou 4000 m². Ubytovanie Hotel Alpina sa nachádza v meste Marktstrasse 4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Scherer

9,2

Landhaus Scherer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Landhaus Scherer. Set in Rauris in the Salzburg Region, 8 km from Gipfelbahn, Landhaus Scherer features a sun terrace and views of the mountain. Ubytovanie Landhaus Scherer sa nachádza v meste ALTE BUCHEBENSTRASSE 29 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Rieß

9,2

Landhaus Rieß

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Rieß. Featuring a garden and ski-to-door access, Landhaus Rieß features accommodation in Rauris with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Landhaus Rieß sa nachádza v meste 37 Oberer Markt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Knappenhaus

9,2

Knappenhaus

Ubytovanie (Apartmány) Knappenhaus. Set in Rauris in the Salzburg region, Knappenhaus offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Knappenhaus sa nachádza v meste Hüttwinkelstrasse 46 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Claudia 3

9,2

Claudia 3

Ubytovanie (Apartmán) Claudia 3. Set in Rauris, close to Schwazerlift 2, Claudia 3 offers accommodation with fitness centre, ski equipment hire, ski-to-door access, a bar and a garden. Ubytovanie Claudia 3 sa nachádza v meste Poseweg 5 Claudia 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Prantner

9,1

Ferienwohnung Prantner

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Prantner. Ferienwohnung Prantner in Rauris-Wörtherberg is situated amid a big garden and features a south-facing balcony with panoramic mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Prantner sa nachádza v meste Waidachweg 46 (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Bräu

9,1

Hotel Bräu

Ubytovanie (Vidiecky dom) Hotel Bräu. Hotel Bräu sa nachádza v centre mesta Rauris, 750 metrov od stanice lanovky Hochalmbahn. Ubytovanie Hotel Bräu sa nachádza v meste Marktstraße 35 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Erna

9

Haus Erna

Ubytovanie (Penzión) Haus Erna. Haus Erna je rodinný hotel, ktorý sa nachádza na pokojnom mieste v horách. Ubytovanie Haus Erna sa nachádza v meste Waidachweg 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ha&Fa

8,9

Apartment Ha&Fa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ha&Fa. Set in Aschau in the Tyrol region, Apartment Ha&Fa has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Ha&Fa sa nachádza v meste Erlachweg 8a (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Enzian in Rauris

8,9

Haus Enzian in Rauris

Ubytovanie (Apartmány) Haus Enzian in Rauris. Ubytovacie zariadenie Haus Enzian sa nachádza v mestečku Rauris v Národnom parku Vysoké Taury, len 200 metrov od lyžiarskeho vleku Hochalmbahnen Rauris,... Ubytovanie Haus Enzian in Rauris sa nachádza v meste Sportstraße 33 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Grimming Dogs and Friends

8,9

Hotel Grimming Dogs and Friends

Ubytovanie (Hotel) Hotel Grimming Dogs and Friends. Hotel Grimming Dogs and Friends is a dog hotel and offers rooms in Rauris and dogs can be accommodated for free. Ubytovanie Hotel Grimming Dogs and Friends sa nachádza v meste Marktstraße 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension und Appartement Weinschreiber

8,9

Pension und Appartement Weinschreiber

Ubytovanie (Penzión) Pension und Appartement Weinschreiber. Appartement-Pension Weinschreiber is located right next to the cable cars providing access to the Rauriser Hochalmbahn ski area, a 5-minute walk from... Ubytovanie Pension und Appartement Weinschreiber sa nachádza v meste Marktstraße 84 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Schönblick.3

8,9

Apartment Schönblick.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Schönblick.3. Apartment Schönblick.3, a property with a bar, is set in Rauris, 300 metres from Schwazerlift 2, 300 metres from Schwazerlift 1, as well as 500 metres from... Ubytovanie Apartment Schönblick.3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Rainberghof

8,9

Rainberghof

Ubytovanie (Apartmány) Rainberghof. Boasting free WiFi and free private parking, Rauris’ Rainberghof offers guests studios or apartments that have a balcony with garden or mountain views. Ubytovanie Rainberghof sa nachádza v meste Marktstraße 69 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Helene

8,9

Haus Helene

Ubytovanie (Apartmány) Haus Helene. Haus Helene is located in the Rauris Valley, 4 km from Rauris village centre and the ski lifts. Ubytovanie Haus Helene sa nachádza v meste Dorfstraße 51 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Restaurant Platzer

8,9

Hotel Restaurant Platzer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Restaurant Platzer. Trojhviezdičkový Hotel Platzer sa nachádza na pokojnom mieste pri vstupe do stredovekého Starého mesta Gmündu v Korutánsku. Ubytovanie Hotel Restaurant Platzer sa nachádza v meste Untere Vorstadt 26 (Rakúsko - Korutánsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Daniela

8,8

Daniela

Ubytovanie (Apartmán) Daniela. Boasting a patio with garden views, and a fitness centre and a bar, Daniela can be found in Rauris, close to Schwazerlift 2 and 200 metres from... Ubytovanie Daniela sa nachádza v meste Poserweg EG (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Restaurant Platzwirt

8,8

Hotel Restaurant Platzwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Restaurant Platzwirt. Boasting a restaurant, bar, garden and free WiFi, Hotel Restaurant Platzwirt is situated in Rauris, 1.6 km from Schwazerlift 1 and 1. Ubytovanie Hotel Restaurant Platzwirt sa nachádza v meste 5661 Rauris (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Veiderfeld.1

8,8

Apartment Veiderfeld.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Veiderfeld.1. Featuring mountain views, Apartment Veiderfeld.1 offers accommodation with a bar and a balcony, around 300 metres from Schwazerlift 2. Ubytovanie Apartment Veiderfeld.1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Hacksteiner

8,7

Apartment Hacksteiner

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Hacksteiner. Apartment Hacksteiner has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Rauris, 1.2 km from Schwazerlift 1. Ubytovanie Apartment Hacksteiner sa nachádza v meste Gaisbachstrasse 4 2. OG TOP 4 und TOP 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthaus Achenruh

8,7

Apartmenthaus Achenruh

Ubytovanie (Apartmány) Apartmenthaus Achenruh. Apartmánový dom Achenruh sa nachádza v meste Rauris a ponúka apartmány s balkónom a panoramatickým výhľadom na hory. Ubytovanie Apartmenthaus Achenruh sa nachádza v meste Waidachweg 18 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Schönblick.1

8,6

Apartment Schönblick.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Schönblick.1. Apartment Schönblick.1, a property with a bar, is situated in Rauris, 300 metres from Schwazerlift 2, 300 metres from Schwazerlift 1, as well as 500 metres... Ubytovanie Apartment Schönblick.1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Maislau

8,6

Gasthaus Maislau

Ubytovanie (Hostinec) Gasthaus Maislau. Gasthaus Maislau sa nachádza v obci Rauris, len 1 minútu chôdze od lanovky Hochalmbahn. Ponúka ubytovanie v rustikálnom štýle s bezplatným WiFi pripojením. Ubytovanie Gasthaus Maislau sa nachádza v meste Oberer Markt 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Rauris

Mesto Rauris sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 138 hotelov a ubytovanie v meste Rauris.