Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Altenmarkt im Pongau

V meste Altenmarkt im Pongau (Rakúsko) máme celkom 129 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Altenmarkt im Pongau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Altenmarkt im Pongau

Appartementhaus Sky Lodge

9,8

Appartementhaus Sky Lodge

Ubytovanie (Privát) Appartementhaus Sky Lodge. Boasting mountain views, Appartementhaus Sky Lodge provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Erlebnis-Therme Amadé. Ubytovanie Appartementhaus Sky Lodge sa nachádza v meste Müllergasse 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Designferienhaus

9,8

Designferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Designferienhaus. Designferienhaus is located on the quiet outskirts of Altenmarkt im Pongau, next to a forest. Ubytovanie Designferienhaus sa nachádza v meste Kellerdörfl 59 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 493 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bifei´s Hüttn

9,7

Bifei´s Hüttn

Ubytovanie (Apartmány) Bifei´s Hüttn. Ubytovacie zariadenie Bifei's Hüttn je vzdialené 3,7 km od termálnych kúpeľov Amadé v meste Altenmarkt im Pongau a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Bifei´s Hüttn sa nachádza v meste Bifangweg 12 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grassbichlhof

9,7

Grassbichlhof

Ubytovanie (Farma) Grassbichlhof. Situated in Altenmarkt im Pongau, Grassbichlhof offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as free bikes and a... Ubytovanie Grassbichlhof sa nachádza v meste Bifangweg 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement-Edelweiss

9,6

Appartement-Edelweiss

Ubytovanie (Apartmány) Appartement-Edelweiss. Apartmány Edelweiss sa nachádzajú v pokojnej lokalite, 800 metrov od lyžiarskeho vleku Skischaukel Radstadt-Altenmarkt. Ubytovanie Appartement-Edelweiss sa nachádza v meste Holzbrückenweg 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Altenmarktblick

9,6

Ferienhaus Altenmarktblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Altenmarktblick. Set on a hillside and located a 10-minute walk away from the centre of Altenmarkt im Pongau, 500 metres from the ski slopes and the ski school, Ferienhaus... Ubytovanie Ferienhaus Altenmarktblick sa nachádza v meste Eckwaldweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schneider´s

9,6

Schneider´s

Ubytovanie (Apartmán) Schneider´s. Featuring garden views, Schneider´s offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.5 km from Hochbifangbahn. Located 1. Ubytovanie Schneider´s sa nachádza v meste Ennspromenade 4 (Rakúsko - Salzburg).

Appartement Pürstinger

9,6

Appartement Pürstinger

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Pürstinger. In a quiet location a 10-minute walk from the centre of Altenmarkt, this spacious apartment is a 6-minute walk from the Therme Amadé Spa Centre. Ubytovanie Appartement Pürstinger sa nachádza v meste Urbisweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Arnoldgut

9,6

Appartement Arnoldgut

Ubytovanie (Farma) Appartement Arnoldgut. Tento statok prevádzkovaný rodinou už od roku 1686 sa nachádza v obci Altenmarkt. Ubytovanie Appartement Arnoldgut sa nachádza v meste Römerstraße - Palfen 44 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Kirchner

9,5

Appartement Kirchner

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Kirchner. Set in Altenmarkt im Pongau, 1.2 km from Erlebnis-Therme Amadé, Appartement Kirchner offers accommodation with a garden, free WiFi, room service, and a... Ubytovanie Appartement Kirchner sa nachádza v meste Sportplatzstraße 357 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Lanner

9,5

Haus Lanner

Ubytovanie (Apartmány) Haus Lanner. Haus Lanner is situated in Altenmarkt im Pongau, right next to hiking and cycling tracks and a 5-minute drive from the Altenmarkt Ski Area. Ubytovanie Haus Lanner sa nachádza v meste Urbisweg 15 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Bliem

9,5

Pension Bliem

Ubytovanie (Penzión) Pension Bliem. Situated right in the centre of Altenmarkt next to the stop of the free ski bus, the Pension Bliem offers Alpine-style rooms, free sauna access and a rich... Ubytovanie Pension Bliem sa nachádza v meste Obere Marktstraße 42 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Strims

9,5

Apartment Strims

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartment Strims. Apartmány Strims prevádzkuje anglická rodina a nachádzajú sa na hore Strimskogel v nadmorskej výške 1350 metrov, priamo pri zjazdovkách lyžiarskeho... Ubytovanie Apartment Strims sa nachádza v meste Zauchensee (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Zauchensee Zentral

9,5

Hotel Zauchensee Zentral

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zauchensee Zentral. Hotel Zauchensee Zentral sa nachádza hneď vedľa lanovky Rosskopf a športového obchodu a naskytá sa z neho panoramatický výhľad na zjazdovky a hory. Ubytovanie Hotel Zauchensee Zentral sa nachádza v meste Zauchensee 16 (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Rosner

9,5

Hotel Rosner

Ubytovanie (Hotel) Hotel Rosner. Tradičný, rodinou prevádzkovaný hotel Rosner sa nachádza na trhovom námestí v centre mesta Altenmarkt, 1 km od termálnych kúpeľov Therme Amadé. Ubytovanie Hotel Rosner sa nachádza v meste Marktplatz 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pötzelberghof

9,5

Apartment Pötzelberghof

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pötzelberghof. Apartmán Pötzelberghof s výhľadom na hory sa nachádza približne 1 km od lyžiarskeho strediska Monte Popolo a 2 km od termálnych kúpeľov Amadé, kde si... Ubytovanie Apartment Pötzelberghof sa nachádza v meste Moosweg 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Gruber-Hofer

9,5

Appartement Gruber-Hofer

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Gruber-Hofer. Situated in Altenmarkt im Pongau, 1.3 km from Konigslehen II, Appartement Gruber-Hofer features accommodation with ski-to-door access, free WiFi, a 24-hour... Ubytovanie Appartement Gruber-Hofer sa nachádza v meste Hornerweg 33 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Living Traditional Style

9,5

Modern Living Traditional Style

Ubytovanie (Apartmán) Modern Living Traditional Style. Modern Living Traditional Style in Altenmarkt im Pongau offers accommodation with free WiFi, 3. Ubytovanie Modern Living Traditional Style sa nachádza v meste Urbisweg 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aparthotel Kristall

9,5

Aparthotel Kristall

Ubytovanie (Hotel) Aparthotel Kristall. Novo zrekonštruovaný apartmánový hotel Kristall sa nachádza uprostred krásnej horskej scenérie v obklopení lesov a lúk. Ubytovanie Aparthotel Kristall sa nachádza v meste Kellerdörfl 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Salzburgerhof Zauchensee

9,5

Hotel Salzburgerhof Zauchensee

Ubytovanie (Hotel) Hotel Salzburgerhof Zauchensee. Nadštandardný 4-hviezdičkový hotel Salzburgerhof sa nachádza v tichej časti obce Altenmarkt, situovanej uprostred regiónu Zauchensee. Na 5. Ubytovanie Hotel Salzburgerhof Zauchensee sa nachádza v meste Zauchensee 22 (Rakúsko - Salzburg).

Appartements Reiter

9,4

Appartements Reiter

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Reiter. Appartements Reiter in the centre of Altenmarkt, just 300 metres from the ski bus stop for the Altenmarkt-Zauchensee Ski Area are located amid the huge Ski... Ubytovanie Appartements Reiter sa nachádza v meste Stampfergasse 40 (Rakúsko - Salzburg).

Appartementhaus Reiter Village Room

9,4

Appartementhaus Reiter Village Room

Ubytovanie (Penzión) Appartementhaus Reiter Village Room. Located in Altenmarkt im Pongau, within 1.2 km of Erlebnis-Therme Amadé and 2. Ubytovanie Appartementhaus Reiter Village Room sa nachádza v meste Müllergasse 3 5541 Altenmarkt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brandstättgut

9,4

Brandstättgut

Ubytovanie (Apartmán) Brandstättgut. It is a 2-minute drive from Altenmarkt im Pongau from Brandstättgut, which provides an apartment with a tiled stove, satellite TV and mountain views. Ubytovanie Brandstättgut sa nachádza v meste Holzbrückenweg 25 (Rakúsko - Salzburg).

Landhaus Steiner

9,4

Landhaus Steiner

Ubytovanie (Hotel) Landhaus Steiner. Landhaus Steiner sa nachádza v centre mesta Altenmarkt im Pongau a ponúka wellness centrum s krytým bazénom. Ubytovanie Landhaus Steiner sa nachádza v meste Untere Marktstraße 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Das Urbisgut

9,4

Hotel Das Urbisgut

Ubytovanie (Hotel) Hotel Das Urbisgut. Hotel Urbisgut ponúka príjemnú osobnú atmosféru, srdečnú pohostinnosť a tradíciu pre nezabudnuteľnú očarujúcu dovolenku. Ubytovanie Hotel Das Urbisgut sa nachádza v meste Urbisweg 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alpenhof Superior

9,4

Hotel Alpenhof Superior

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpenhof Superior. Tento 4-hviezdičkový hotel vyššej kategórie sa nachádza v obci Altenmarkt-Zauchensee a ponúka vám veľké wellness centrum s krytým bazénom. Ubytovanie Hotel Alpenhof Superior sa nachádza v meste Zauchensee 29 (Rakúsko - Salzburg).

Appartement Pichler

9,4

Appartement Pichler

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Pichler. Appartement Pichler offers quiet accommodation in Altenmarkt im Pongau. Offering free private parking, the apartment is 1 km from Amadé Thermal Spa. Ubytovanie Appartement Pichler sa nachádza v meste Michael-Walchhofer-Straße 12 (Rakúsko - Salzburg).

Eisenhof apartments

9,4

Eisenhof apartments

Ubytovanie (Apartmány) Eisenhof apartments. Apartmány Eisenhof v meste Altenmarkt im Pongau ponúkajú záhradu a gril. DSL Hochbifang sa nachádza 200 metrov od ubytovacieho zariadenia. Ubytovanie Eisenhof apartments sa nachádza v meste Göttfriedweg 4 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienwohnung Konold

9,4

Ferienwohnung Konold

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Konold. Featuring a restaurant, a garden, and barbecue facilities, Ferienwohnung Konold offers accommodation in Altenmarkt im Pongau with free WiFi and mountain... Ubytovanie Ferienwohnung Konold sa nachádza v meste Sportplatzstraße 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Eckart

9,4

Ferienwohnungen Eckart

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Eckart. Located in the centre of Altenmarkt im Pongau, these spacious, rustically furnished apartments offer a balcony, cable TV, and free LAN access. Ubytovanie Ferienwohnungen Eckart sa nachádza v meste ex Hauptstraße 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Huber

9,4

Appartements Huber

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Huber. Appartements Huber is housed in a lovely building in the outskirts of Altenmarkt, 2 km from the town centre. Ubytovanie Appartements Huber sa nachádza v meste Zauchenseestraße 85 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Viola

9,4

Apartment Viola

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Viola. Tento apartmán sa nachádza 1,7 km od termálnych kúpeľov Amadé v meste Altenmarkt im Pongau a ponúka terasu s výhľadom na hory. Ubytovanie Apartment Viola sa nachádza v meste Gansl 3 (Rakúsko - Salzburg).

Lochgrubgut

9,4

Lochgrubgut

Ubytovanie (Apartmány) Lochgrubgut. Located in Altenmarkt im Pongau in the Salzburg region, with Konigslehen II and Hochbifangbahn nearby, Lochgrubgut provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Lochgrubgut sa nachádza v meste Hornerweg 19 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Reiter

9,4

Appartementhaus Reiter

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Reiter. Appartementhaus Reiter has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Altenmarkt im Pongau, 1.2 km from Erlebnis-Therme Amadé. Ubytovanie Appartementhaus Reiter sa nachádza v meste Müllergasse 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Unterdorfer

9,3

Appartements Unterdorfer

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Unterdorfer. Located in Altenmarkt im Pongau in the Salzburg region and Erlebnis-Therme Amadé reachable within 1. Ubytovanie Appartements Unterdorfer sa nachádza v meste Müllergasse 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zauchenseehof

9,3

Hotel Zauchenseehof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zauchenseehof. Hotel Zauchenseehof sa nachádza na konci malebného údolia Zauchensee, pri vysokohorskom jazere a zjazdovke. Ubytovanie Hotel Zauchenseehof sa nachádza v meste Zauchensee 12 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienwohnung Bliem

9,3

Ferienwohnung Bliem

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Bliem. Featuring garden views, Ferienwohnung Bliem features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Erlebnis-Therme Amadé. Ubytovanie Ferienwohnung Bliem sa nachádza v meste Sportplatzstraße 12 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Familie Wieser

9,3

Ferienwohnung Familie Wieser

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Familie Wieser. Ferienwohnung Familie Wieser offers accommodation in Altenmarkt im Pongau, a 10-minute walk from Therme Amadé. Ubytovanie Ferienwohnung Familie Wieser sa nachádza v meste Buchenweg 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hacklbauer

9,3

Hacklbauer

Ubytovanie (Apartmány) Hacklbauer. Apartmány Hacklbauer sa nachádzajú v obci Altenmarkt im Pongau. Relaxovať môžete v saune alebo v termálnych kúpeľoch Amadé vzdialených 2,7 km. Ubytovanie Hacklbauer sa nachádza v meste Eckwaldweg 13 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpen Appartements

9,2

Alpen Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Alpen Appartements. V hoteli Jagdhaus am Zauchensee máte k dispozícii vlastný prístup k jazeru Zauchensee. Ubytovanie Alpen Appartements sa nachádza v meste Zauchensee 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Huber

9,2

Landhaus Huber

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Huber. Penzión Landhaus Huber sa nachádza 1 km od mestečka Altenmarkt im Pongau a 10 minút chôdze od lyžiarskeho strediska Altenmarkt/Radstadt. Ubytovanie Landhaus Huber sa nachádza v meste Kellerdörfl 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gut Römerhof

9,2

Gut Römerhof

Ubytovanie (Apartmány) Gut Römerhof. Ubytovacie zariadenie Gut Römerhof sa nachádza v obci Altenmarkt im Pongau a ponúka sezónny vonkajší bazén a saunu. Termálne kúpele Amadé sú vzdialené 2... Ubytovanie Gut Römerhof sa nachádza v meste Roemerstraße 52 Top 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Alpenblick

9,2

Landgasthof Alpenblick

Ubytovanie (Hotel) Landgasthof Alpenblick. Situated a 2-minute walk from the Spa Amadé, the family-owned Landgasthof Alpenblick offers free Wi-Fi and modern country-style rooms in central... Ubytovanie Landgasthof Alpenblick sa nachádza v meste Am Spitz 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

das Burghard

9,2

das Burghard

Ubytovanie (Apartmány) das Burghard. Ubytovacie zariadenie das Burghard bolo otvorené v decembri 2013 a ponúka priestranné a moderné apartmány s vlastnou infračervenou kabínou v obci... Ubytovanie das Burghard sa nachádza v meste Untere Marktstraße 28 (Rakúsko - Salzburg).

Die feine Herberge

9,2

Die feine Herberge

Ubytovanie (Penzión) Die feine Herberge. Landhaus Julia sa nachádza v mestečku Altenmarkt im Pongau, 600 metrov od termálnych kúpeľov Amadé a 2,7 km od DSL Hochbifang. Ubytovanie Die feine Herberge sa nachádza v meste 16 Saliterergasse (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am Platz - Weitgasser

9,2

Haus am Platz - Weitgasser

Ubytovanie (Apartmány) Haus am Platz - Weitgasser. Ubytovacie zariadenie Haus am Platz sa nachádza v centre mesta Altenmarkt im Pongau a ponúka ubytovanie v apartmánoch s kompletne vybavenou kuchyňou,... Ubytovanie Haus am Platz - Weitgasser sa nachádza v meste Obere Marktstraße 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Reitlehenalm

9,1

Reitlehenalm

Ubytovanie (Penzión) Reitlehenalm. Located at 1,280 metres above sea level, this guesthouse is next to the lift into the Ski Amadé region. Ubytovanie Reitlehenalm sa nachádza v meste Reitlehenweg 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantische Appartements Sinnhubbauer

9,1

Romantische Appartements Sinnhubbauer

Ubytovanie (Farma) Romantische Appartements Sinnhubbauer. Táto ľahko dostupná ekologická farma sa nachádza v centre lyžiarskej oblasti Ski Amadé a ponúka ideálne podmienky pre tradičnú dovolenku na statku v... Ubytovanie Romantische Appartements Sinnhubbauer sa nachádza v meste Sinnhub 4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Ginschel

9,1

Appartement Ginschel

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Ginschel. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza 2,1 km od DSL Hochbifang v meste Altenmarkt im Pongau a ponúka balkón s výhľadom na hory. Ubytovanie Appartement Ginschel sa nachádza v meste Sportplatzstr. 8 Altenmarkter Hof (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palfengut

9,1

Palfengut

Ubytovanie (Apartmány) Palfengut. Táto farma je vzdialená 10 minút chôdze od centra mesta Altenmarkt a hosťom ponúka priestranné apartmány s balkónom, ako aj bezplatné zapožičanie bicyklov. Ubytovanie Palfengut sa nachádza v meste Römerstraße-Palfen 64 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Bettina Mitterwallner

9

Appartement Bettina Mitterwallner

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Bettina Mitterwallner. Located in Altenmarkt im Pongau in the Salzburg region and Erlebnis-Therme Amadé reachable within 1. Ubytovanie Appartement Bettina Mitterwallner sa nachádza v meste Römerstraße-Palfen 2 (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Altenmarkt im Pongau

Mesto Altenmarkt im Pongau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 129 hotelov a ubytovanie v meste Altenmarkt im Pongau.