Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Zederhaus

V meste Zederhaus (Rakúsko) máme celkom 13 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Zederhaus

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Zederhaus

Haus Pfeifenberger

9,8

Haus Pfeifenberger

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Pfeifenberger. Haus Pfeifenberger is located in quiet surroundings in Zederhaus-Krottendorf, a 10-minute drive from the Sankt Michael exit of the A10 Tauern Motorway. Ubytovanie Haus Pfeifenberger sa nachádza v meste Lamm 80/Krottendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Chalet Waldplatzl

9,7

Ferienhaus Chalet Waldplatzl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Chalet Waldplatzl. Horská chata Waldplatzl sa nachádza v obci Zederhaus, 31 km od lyžiarskeho vleku Zederhaus a od strediska Zederhaus. Ubytovanie Ferienhaus Chalet Waldplatzl sa nachádza v meste Wald 66 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mary's Apartment

9,7

Mary's Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mary's Apartment. Ubytovacie zariadenie Mary's Apartment v Zederhaus ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 32 km od lanovky Skilift Zederhaus a 32 km od obce... Ubytovanie Mary's Apartment sa nachádza v meste Lamm 86 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer

9,5

Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer

Ubytovanie (Farma) Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer. Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer is a farm stay situated in Zederhaus. This farm stay offers ski storage space. Ubytovanie Ferienwohnungen Pfeifenberger-Schieferbauer sa nachádza v meste Rothenwand 35 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Marianne Baier

9,5

Gästehaus Marianne Baier

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Marianne Baier. Gästehaus Marianne Baier offers suites with garden view, 1 km from the centre of Zederhaus. Ubytovanie Gästehaus Marianne Baier sa nachádza v meste Anger 139 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gratzerhof

9,4

Gratzerhof

Ubytovanie (Farma) Gratzerhof. Featuring free WiFi, a barbecue and a terrace, Gratzerhof offers accommodation in Zederhaus. Free private parking is available on site. Ubytovanie Gratzerhof sa nachádza v meste Rothenwand 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Gruber

8,7

Gästehaus Gruber

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Gruber. Situated in Zederhaus and with Skilift Zederhaus reachable within 2. Ubytovanie Gästehaus Gruber sa nachádza v meste 45 Zederhaus (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

COOEE alpin Hotel Lungau

8,6

COOEE alpin Hotel Lungau

Ubytovanie (Hotel) COOEE alpin Hotel Lungau. Moderné ubytovacie zariadenie Adeo ALPIN Zederhaus sa nachádza priamo v centre Zederhaus. Ubytovanie COOEE alpin Hotel Lungau sa nachádza v meste Haus 29 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Kirchenwirt

8,1

Gasthof Kirchenwirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Kirchenwirt. Set in Zederhaus, 28 km from Skilift Zederhaus, Gasthof Kirchenwirt offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytovanie Gasthof Kirchenwirt sa nachádza v meste 79 Zederhaus (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Jaegerwirt

7,6

Gasthof Jaegerwirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Jaegerwirt. Set in Zederhaus, 27 km from Skilift Zederhaus, Gasthof Jaegerwirt offers accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge and a... Ubytovanie Gasthof Jaegerwirt sa nachádza v meste Zederhaus14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bart 260S

Haus Bart 260S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Bart 260S. Set in Zederhaus in the Salzburg region, Haus Bart 260S has a terrace. Ubytovanie Haus Bart 260S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Zederhaus

Mesto Zederhaus sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 13 hotelov a ubytovanie v meste Zederhaus.