Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Anthering

V meste Anthering (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Anthering

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Anthering

Ammerhauser Dependance

9,3

Ammerhauser Dependance

Ubytovanie (Hotel) Ammerhauser Dependance. Ammerhauser Dependance has a restaurant, free bikes, a fitness centre and bar in Anthering. Ubytovanie Ammerhauser Dependance sa nachádza v meste Dorfstraße 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Ammerhauser

9,1

Hotel-Restaurant Ammerhauser

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Restaurant Ammerhauser. Tento rodinou prevádzkovaný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza na pokojnom mieste v malom mestečku Anthering, iba 7 km severne od Salzburgu. Ubytovanie Hotel-Restaurant Ammerhauser sa nachádza v meste Dorfstraße 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Wagnerbauer

8,8

Apartment Wagnerbauer

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Wagnerbauer. Apartment Wagnerbauer is situated in Anthering. The property is 46 km from Schönau am Königssee and free private parking is available. Ubytovanie Apartment Wagnerbauer sa nachádza v meste 27 Trainting Wohnung (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naturidyll Hotel Hammerschmiede

8,8

Naturidyll Hotel Hammerschmiede

Ubytovanie (Hotel) Naturidyll Hotel Hammerschmiede. Naturidyll Hotel Hammerschmiede is quietly located amidst a clearing in a forest in Anthering, a 15-minute drive from Salzburg. Ubytovanie Naturidyll Hotel Hammerschmiede sa nachádza v meste Hammerschmied-Straße 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Hiesel-Villa Untersbergblick

8,8

Pension Hiesel-Villa Untersbergblick

Ubytovanie (Penzión) Pension Hiesel-Villa Untersbergblick. Penzión Hiesel-Villa Untersbergblick sa nachádza v meste Anthering, 9 km od Salzburgu. Ponúka bezplatné Wi-Fi a parkovanie zdarma. Ubytovanie Pension Hiesel-Villa Untersbergblick sa nachádza v meste Stauffenstraße 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Anthering

Mesto Anthering sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Anthering.