Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Piesendorf

V meste Piesendorf (Rakúsko) máme celkom 192 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Piesendorf

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Piesendorf

REITERS 110A

9,8

REITERS 110A

Ubytovanie (Apartmány) REITERS 110A. Located in Piesendorf, REITERS 110A provides accommodation 3.1 km from Nagelköpfellift and 3.1 km from Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytovanie REITERS 110A sa nachádza v meste 110a Salzachstraße (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Walchen

9,8

Haus Walchen

Ubytovanie (Horská chata) Haus Walchen. Ubytovacie zariadenie Haus Walchen sa nachádza v obci Piesendorf a ponúka reštauráciu, kúpeľné a wellness centrum, terasu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Haus Walchen sa nachádza v meste Piesendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 196 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mooslehen.2

9,7

Apartment Mooslehen.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mooslehen.2. Situated in Schattberg, Apartment Mooslehen.2 features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 13 km from Zell am See. Ubytovanie Apartment Mooslehen.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Peters Panoramaappartement

9,7

Peters Panoramaappartement

Ubytovanie (Apartmán) Peters Panoramaappartement. Situated a 10-minute drive from the Zell am See, Peters Panoramaappartement offers a self-catered accommodation with mountain views, free WiFi and free... Ubytovanie Peters Panoramaappartement sa nachádza v meste Salzachstraße 118 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Salzachblick

9,6

Haus Salzachblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Salzachblick. Haus Salzachblick is located on a hillside in Rohrerberg, 20 metres from the beginners’ ski slope Naglköpfl and a 10-minute drive from Kaprun. Ubytovanie Haus Salzachblick sa nachádza v meste Rohrerberg 225 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nature & Friends

9,6

Apartment Nature & Friends

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nature & Friends. Apartment Nature & Friends, boasting a terrace, is situated in Piesendorf, 6 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 6 km from Ubungslift Nagelköpfel 2. Ubytovanie Apartment Nature & Friends sa nachádza v meste Hochfeld 239 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fürthermoar Gut

9,6

Fürthermoar Gut

Ubytovanie (Apartmány) Fürthermoar Gut. Ubytovanie sa nachádza na pokojnom mieste, 2 km od centra Kaprunu a lyžiarskeho vleku Maiskogel. Zastávka skibusu je priamo pred vchodom. Ubytovanie Fürthermoar Gut sa nachádza v meste Fürth 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Auszeit 177

9,6

Auszeit 177

Ubytovanie (Apartmán) Auszeit 177. Featuring garden views, Auszeit 177 features accommodation with a patio and a kettle, around 6 km from Nagelköpfellift. Ubytovanie Auszeit 177 sa nachádza v meste Pammerweg 177/2 (Rakúsko - Salzburg).

Apartment Steff & Stoff

9,6

Apartment Steff & Stoff

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Steff & Stoff. Situated in Piesendorf in the Salzburg region, Apartment Steff & Stoff has a balcony and garden views. Ubytovanie Apartment Steff & Stoff sa nachádza v meste Piesendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Hohe Tauern

9,6

Ferienhaus Hohe Tauern

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Hohe Tauern. Situated in Piesendorf in the Salzburg region and Nagelköpfellift reachable within 3. Ubytovanie Ferienhaus Hohe Tauern sa nachádza v meste Oberbichlstrasse 260 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Magdalena

9,6

Haus Magdalena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Magdalena. Haus Magdalena is a holiday home featuring a garden with a barbecue, set in Piesendorf. Ubytovanie Haus Magdalena sa nachádza v meste Salzachstraße 592 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 330 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AUSZEIT 359

9,5

AUSZEIT 359

Ubytovanie (Apartmán) AUSZEIT 359. Set in Piesendorf, 3.7 km from Nagelköpfellift, AUSZEIT 359 offers accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie AUSZEIT 359 sa nachádza v meste 359 Imbachhornweg (Rakúsko - Salzburg).

Haus Deutinger

9,5

Haus Deutinger

Ubytovanie (Penzión) Haus Deutinger. Ubytovacie zariadenie Haus Deutinger so záhradou a slnečnou terasou sa nachádza v meste Piesendorf. Jazero Badeteich Niedernsill je vzdialené 3 km. Ubytovanie Haus Deutinger sa nachádza v meste Fuchshausstraße 138 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Fiffinjo

9,5

Appartment Fiffinjo

Ubytovanie (Apartmán) Appartment Fiffinjo. Appartment Fiffinjo offers accommodation in Piesendorf, 7 km from Zell am See. Guests benefit from a balcony. Free private parking is available on site. Ubytovanie Appartment Fiffinjo sa nachádza v meste Hauserberg 203 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Edith

9,4

Edith

Ubytovanie (Apartmán) Edith. Located in Piesendorf, 3.6 km from Nagelköpfellift, 3.6 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 3. Ubytovanie Edith sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn

9,4

Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn. Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn is located in Piesendorf, 2.7 km from Nagelköpfellift, and provides a patio, garden, and free WiFi. Ubytovanie Ferienwohnung mit Blick auf das Kitzsteinhorn sa nachádza v meste Dorfstraße 167 167 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mariandl's Appartment.1

9,4

Apartment Mariandl's Appartment.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mariandl's Appartment.1. Apartment Mariandl's Appartment.1 is located in Piesendorf, 2.9 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytovanie Apartment Mariandl's Appartment.1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Kristall Lodge

9,4

Penthouse Kristall Lodge

Ubytovanie (Horská chata) Penthouse Kristall Lodge. Within 3.4 km of Nagelköpfellift and 3.4 km of Ubungslift Nagelköpfel 1, Penthouse Kristall Lodge offers free WiFi and a garden. Ubytovanie Penthouse Kristall Lodge sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Alpenappartement Claudia

9,4

Alpenappartement Claudia

Ubytovanie (Apartmány) Alpenappartement Claudia. Zariadenie Alpenappartement Claudia sa nachádza na okraji obce Piesendorf a ponúka ubytovanie v apartmánoch s balkónom i panoramatickým výhľadom na okolité... Ubytovanie Alpenappartement Claudia sa nachádza v meste Oberbichlstraße 310 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Bergbiberhaus Appartement B

9,4

Chalet Bergbiberhaus Appartement B

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Bergbiberhaus Appartement B. Chalet Bergbiberhaus Appartement B in Piesendorf provides accommodation with free WiFi, 2.9 km from Nagelköpfellift, 2. Ubytovanie Chalet Bergbiberhaus Appartement B sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Schusterhäusl Lackner

9,4

Apartment Schusterhäusl Lackner

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Schusterhäusl Lackner. Set in Angerberg in the Salzburg region, Apartment Schusterhäusl Lackner features a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Schusterhäusl Lackner sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Jetzbach

9,4

Landhaus Jetzbach

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Jetzbach. Landhaus Jetzbach offers apartments in Piesendorf, 3 km from Kaprun and 7 km from Zell am See. Ubytovanie Landhaus Jetzbach sa nachádza v meste 1a Kaprunerstraße (Rakúsko - Salzburg).

Chalet am Park

9,4

Chalet am Park

Ubytovanie (Apartmán) Chalet am Park. Chalet am Park is situated in Piesendorf and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Chalet am Park sa nachádza v meste Piesendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rodlers Chalet

9,3

Rodlers Chalet

Ubytovanie (Apartmány) Rodlers Chalet. Offering free access to the sauna, free Wi-Fi, a ski storage room and a garden with barbecue facilities, Rodlers Chalet is located in Piesendorf, 350... Ubytovanie Rodlers Chalet sa nachádza v meste Oberbichlstr. 311 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aufberg 1110

9,3

Aufberg 1110

Ubytovanie (Horské chaty) Aufberg 1110. Set on a hillside in an award-winning, ultra-modern chalet, Aufberg 1110 is located in Piesendorf, 6 km from the Zell am See-Kaprun Ski Area, offering... Ubytovanie Aufberg 1110 sa nachádza v meste Dürnberg 267 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 222 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen

9,3

Apartment Luxury Tauern Suite Walchen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luxury Tauern Suite Walchen. Apartmán Luxury Tauern Suite Walchen sa nachádza v obci Piesendorf, 1,1 km od lyžiarskych vlekov Nagelköpfellift a Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytovanie Apartment Luxury Tauern Suite Walchen sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 168 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Schnee

9,3

Chalet Schnee

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Schnee. Ahorn Cable Cars and Penken Cable Cars are within a range of 800 metres from Chalet Schnee and the centre of Mayrhofen is just 400 metres away. Ubytovanie Chalet Schnee sa nachádza v meste Schwendaustraße 180abc (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sonnenstrahl

9,3

Apartment Sonnenstrahl

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sonnenstrahl. Located in Piesendorf, 2.8 km from Nagelköpfellift, 2.8 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytovanie Apartment Sonnenstrahl sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Aberger

9,3

Haus Aberger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Aberger. Ubytovacie zariadenie Haus Aberger sa nachádza 2 km od obce Piesendorf a 1 km od kúpeľného centra Tauern Spa Bath. Ubytovanie Haus Aberger sa nachádza v meste Piesendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emma Apartments

9,2

Emma Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Emma Apartments. Tieto priestranné moderne zariadené apartmány sa nachádzajú v obci Piesendorf. Majú balkón, z ktorého sa môžete pokochať výhľadom na pohorie Vysoké Taury. Ubytovanie Emma Apartments sa nachádza v meste Hochfeld 235 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Chrissies

9,2

Apartment Chrissies

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Chrissies. Apartmán Chrissies s terasou a pekným výhľadom na okolité hory sa nachádza v obci Piesendorf, 5 km od lyžiarskeho strediska Zell am See a 2,8 km od ľadovca... Ubytovanie Apartment Chrissies sa nachádza v meste Piesendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Fankhauser

9,2

Ferienhaus Fankhauser

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Fankhauser. Located 12 km from Saalbach and 29 km from Kitzbühel, Ferienhaus Fankhauser offers accommodation in Piesendorf. The unit is 8 km from Zell am See. Ubytovanie Ferienhaus Fankhauser sa nachádza v meste Leitenweg 375 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mariandl's Appartment.2

9,2

Apartment Mariandl's Appartment.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mariandl's Appartment.2. Apartment Mariandl's Appartment.2 is set in Piesendorf, 2.9 km from Ubungslift Nagelköpfel 1 and 2. Ubytovanie Apartment Mariandl's Appartment.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Am Tatscherlehen

9,2

Appartement Am Tatscherlehen

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Am Tatscherlehen. Piesendorf’s Appartement Am Tatscherlehen offers spacious apartments that have modern furnishings and feature sleek design elements. Ubytovanie Appartement Am Tatscherlehen sa nachádza v meste Waidach 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges

9,2

Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges

Ubytovanie (Apartmán) Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges. Featuring garden views, Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges features accommodation with a garden and a balcony, around 3.9 km from Nagelköpfellift. Ubytovanie Panorama Piesendorf - Steinbock Lodges sa nachádza v meste 173 Oberbichlstraße Top 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Glas House - Design Holiday Home

9,2

Glas House - Design Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Glas House - Design Holiday Home. Glas House - Design Holiday Home is located on a slope above Piesendorf and offers 7 terraces with panoramic views of the village and the mountains, free... Ubytovanie Glas House - Design Holiday Home sa nachádza v meste Hauserberg 331 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 072 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Chalet Sonnentanz

9,2

Apartments Chalet Sonnentanz

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Chalet Sonnentanz. Apartmány Chalet Sonnentanz sa nachádzajú v obci Piesendorf, 8 km od jazera Zell a necelých 5 km od lyžiarskeho strediska Kaprun-Maiskogel. Ubytovanie Apartments Chalet Sonnentanz sa nachádza v meste Schmiedstraße 29 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Unterholzhof

9,1

Unterholzhof

Ubytovanie (Farma) Unterholzhof. Set on a hillside, 5 km from Piesendorf, Unterholzhof offers a large apartment with mountain views and access to a garden and an organic farm. Ubytovanie Unterholzhof sa nachádza v meste Bam 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun

9,1

Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun. Located in Piesendorf, just 1.1 km from Nagelköpfellift, Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun provides accommodation with a garden, a terrace and free... Ubytovanie Green Garden Lodge A2 Walchen/Kaprun sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 348 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Perfeller

9,1

Appartement Perfeller

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Perfeller. The self-catered Appartement Perfeller is set less than 2 km from the Kaprun Kitzsteinhorn Ski Area, and features a garden with barbecue facilities, free... Ubytovanie Appartement Perfeller sa nachádza v meste Palfenweg 157 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a

9,1

Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a. Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a is situated in Piesendorf, 1.1 km from Nagelköpfellift and 1. Ubytovanie Luxury Tauern Suite Walchen/Kaprun 8a sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sportpension Thayer

9

Sportpension Thayer

Ubytovanie (Penzión) Sportpension Thayer. Rodinný penzión Sportpension Thayer sa nachádza v meste Fürth, 2500 metrov od centra mesta Piesendorf a 3 km od lyžiarskeho areálu Schmittenhöhe, a ponúka... Ubytovanie Sportpension Thayer sa nachádza v meste Kaprunerstraße 150 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deer & Dear Luxury Chalet

9

Deer & Dear Luxury Chalet

Ubytovanie (Apartmány) Deer & Dear Luxury Chalet. Ubytovacie zariadenie s terasou a výhľadom na hory sa nachádza v obci Piesendorf v Salzbursku. K dispozícii je vám aj sauna. Ubytovanie Deer & Dear Luxury Chalet sa nachádza v meste Sportplatzstraße 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 308 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Timber

9

Apartment Timber

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Timber. Offering mountain views, Apartment Timber is an accommodation located in Piesendorf, 4.1 km from Nagelköpfellift and 4.1 km from Ubungslift Nagelköpfel 1. Ubytovanie Apartment Timber sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jugendhotel Notburgahof

9

Jugendhotel Notburgahof

Ubytovanie (Hotel) Jugendhotel Notburgahof. Located in the centre of Piesendorf, 4 km from Kaprun and 6 km from Zell am See, Jugendhotel Notburgahof offers free use of its sauna, steam bath, sports... Ubytovanie Jugendhotel Notburgahof sa nachádza v meste Piesendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Klawunn

8,9

Gästehaus Klawunn

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Klawunn. Located in the heart of the Zell am See/Kaprun sports region, this guesthouse in Piesendorf in the Salzach Valley is only a few kilometres away from the... Ubytovanie Gästehaus Klawunn sa nachádza v meste Fürth/Kaprun 121 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Juwel by Active Stay

8,9

Chalet Juwel by Active Stay

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Juwel by Active Stay. Set in Piesendorf in the Salzburg region, Chalet Juwel provides guests a panoramic views of the surrounding villages and the Kitzsteinhorn. Ubytovanie Chalet Juwel by Active Stay sa nachádza v meste Durnberg 53 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 450 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Kitzblick

8,9

Landhaus Kitzblick

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Kitzblick. Landhaus Kitzblick ponúka vyhrievaný vonkajší bazén a nachádza sa na južnom svahu v jedinečnej krajine jazera Zell a vrchu Kitzsteinhorn. Ubytovanie Landhaus Kitzblick sa nachádza v meste Palfenweg 123 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Perauer

8,9

Appartement Perauer

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Perauer. Located in the centre of Mayrhofen, up to 100 metres from its shops and restaurants, Appartement Perauer offers modern Alpine-style accommodations. Ubytovanie Appartement Perauer sa nachádza v meste A-6290 Mayrhofen) (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Piesendorf

8,9

Villa Piesendorf

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Piesendorf. Villa Piesendorf is located 5 km from the Kaprun ski area, 6 km from the Zeller Lake and the Zeller ski area. It offers internet access and free parking. Ubytovanie Villa Piesendorf sa nachádza v meste Bahnhofsiedlung 553 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 403 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Wegscheider

8,9

Haus Wegscheider

Ubytovanie (Apartmány) Haus Wegscheider. Located in Piesendorf, Haus Wegscheider features a spa area with a hot tub. Ubytovanie Haus Wegscheider sa nachádza v meste Piesendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Piesendorf

Mesto Piesendorf sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 192 hotelov a ubytovanie v meste Piesendorf.