Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Adnet

V meste Adnet (Rakúsko) máme celkom 5 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Adnet

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Adnet

Ferienwohnung Manuela

9,8

Ferienwohnung Manuela

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Manuela. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Ferienwohnung Manuela features accommodation in Adnet with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Ferienwohnung Manuela sa nachádza v meste Waidach 84 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Rosalie

9,6

Ferienwohnung Rosalie

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Rosalie. Located in Adnet, Ferienwohnung Rosalie offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Ferienwohnung Rosalie sa nachádza v meste Ferienwohnung Rosalie Waidach 67 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Karin

9,4

Villa Karin

Ubytovanie (Apartmány) Villa Karin. Villa Karin - Appartement Fagerer sa nachádza v meste Adnet. Svojim hosťom ponúka gril a výhľad na hory. Salzburg sa nachádza vo vzdialenosti 14 km. Ubytovanie Villa Karin sa nachádza v meste Waidach 203 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hostel Halleiner Hütte

9,2

Hostel Halleiner Hütte

Ubytovanie (Penzión) Hostel Halleiner Hütte. Offering panoramic views over the Tennengau Mountains, this rustic mountain inn at 1,150 metres above sea level is just a 15-minute drive from Hallein and... Ubytovanie Hostel Halleiner Hütte sa nachádza v meste Spumberg 55 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alexandra

Haus Alexandra

Ubytovanie (Apartmán) Haus Alexandra. Haus Alexandra is located in Adnet and offers a restaurant, a private beach area and a terrace. Ubytovanie Haus Alexandra sa nachádza v meste 53 Wimberg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Motzenhof

Motzenhof

Ubytovanie (Apartmány) Motzenhof. Set in Adnet, 18 km from Schönau am Königssee, Motzenhof offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Motzenhof sa nachádza v meste Adnet (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dreamy -Austrian Pool Villa

Dreamy -Austrian Pool Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dreamy -Austrian Pool Villa. Dreamy -Austrian Pool Villa is located in Adnet. It features free WiFi and a garden. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Dreamy -Austrian Pool Villa sa nachádza v meste Adnet (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 700 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Adnet

Mesto Adnet sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 5 hotelov a ubytovanie v meste Adnet.