Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Forstau

V meste Forstau (Rakúsko) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Forstau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Forstau

Apartment Dahoam

9,8

Apartment Dahoam

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Dahoam. Bright and modern apartments are provided at Apartment Dahoam, 500 metres from the closest ski lift of the Fageralm Ski Area. Ubytovanie Apartment Dahoam sa nachádza v meste Kainprecht 151 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Schaubensteiner

9,8

Appartement Schaubensteiner

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Schaubensteiner. This spacious apartment in Forstau is located 10 walking minutes from the Fageralm Ski Area, and and Reiteralm Ski Area can be reached in 10 minutes by... Ubytovanie Appartement Schaubensteiner sa nachádza v meste Ort 99 (Rakúsko - Salzburg).

Apartment Birke

9,7

Apartment Birke

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Birke. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Birke is located in Forstau, within just 800 metres of Hinterfager. Ubytovanie Apartment Birke sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erblehenhof

9,7

Erblehenhof

Ubytovanie (Apartmány) Erblehenhof. Tento rodinou prevádzkovaný statok Erblenhof sa nachádza na polceste medzi mestami Schladming a Radstadt. Ponúka apartmány s balkónom a výhľadom na hory. Ubytovanie Erblehenhof sa nachádza v meste Oberberg 39 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Elisabeth

9,7

Ferienhaus Elisabeth

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Elisabeth. Boasting garden views, Ferienhaus Elisabeth features accommodation with a terrace and a kettle, around 1.3 km from Forstaubahn. Ubytovanie Ferienhaus Elisabeth sa nachádza v meste 81a Boden (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familienbauernhof Montaning

9,6

Familienbauernhof Montaning

Ubytovanie (Apartmány) Familienbauernhof Montaning. Ubytovacie zariadenie Montaninghof sa nachádza v obci Forstau, 700 metrov od lanovky Forstaubahn a 3,4 km od vrchu Hinterfager. Ubytovanie Familienbauernhof Montaning sa nachádza v meste Forstau (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Forstauerwirt

9,5

Forstauerwirt

Ubytovanie (Penzión) Forstauerwirt. Located in Forstau, between Schladming and Radstadt, Forstauerwirt is just a 5-minute walk from the Forstau/Fageralm Ski Area. Ubytovanie Forstauerwirt sa nachádza v meste Ort 54 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Auwald

9,5

Appartement Auwald

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Auwald. Located a 10-minute walk from the Forstau/Fageralm Ski Area, Appartement Auwald in Forstau offers a furnished terrace and a garden with a children’s... Ubytovanie Appartement Auwald sa nachádza v meste Sonnberg 140 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hinteregghof

9,4

Hinteregghof

Ubytovanie (Farma) Hinteregghof. Táto ekologická farma sa nachádza v obci Forstau, 1 km od lyžiarskeho strediska Reiteralm. Ubytovanie Hinteregghof sa nachádza v meste Ort 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpengasthof Draxler

9,3

Alpengasthof Draxler

Ubytovanie (Hostinec) Alpengasthof Draxler. Alpengasthof Draxler enjoys a quiet location on a plateau above Forstau, situated between the ski destinations Radstadt and Schladming. Ubytovanie Alpengasthof Draxler sa nachádza v meste Forstau (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Winklhütte

9,1

Winklhütte

Ubytovanie (Farma) Winklhütte. Ubytovacie zariadenie Winklhütte sa nachádza v meste Forstau, 4 minúty jazdy od centra mesta a lyžiarskeho areálu Fageralm. Ubytovanie Winklhütte sa nachádza v meste Winkl 14 (Rakúsko - Salzburg).

Untersteinhof

9,1

Untersteinhof

Ubytovanie (Apartmány) Untersteinhof. Forstau’s Untersteinhof is a farm house with a petting zoo. The farm produces several organic products, including jam, honey and juices. Ubytovanie Untersteinhof sa nachádza v meste Boden 32 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Gnaiger

9

Appartement Gnaiger

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Gnaiger. Apartmán Gnaiger ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi v meste Forstau, 1,4 km od lanovky Forstaubahn. Ubytovanie Appartement Gnaiger sa nachádza v meste ORT 128 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Basti

9

Appartements Basti

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Basti. Apartmány Basti sa nachádzajú v obci Forstau. Ponúkajú ubytovanie s balkónom alebo terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Appartements Basti sa nachádza v meste Boden 110 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Adelinde

8,9

Ferienhaus Adelinde

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Adelinde. Situated in the small village of Forstau, Ferienhaus Adelinde offers an apartment with a flat-screen cable TV, a fully equipped kitchenette and a... Ubytovanie Ferienhaus Adelinde sa nachádza v meste Ort 48 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familienhotel Unterreith

8,7

Familienhotel Unterreith

Ubytovanie (Hotel) Familienhotel Unterreith. Familienhotel Unterreith is located next to a ski lift, 7 km east of Radstadt, and features a petting zoo, a playroom, a playground and a restaurant. Ubytovanie Familienhotel Unterreith sa nachádza v meste Ort 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Sonnenalm

8,5

Haus Sonnenalm

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Sonnenalm. Boasting a garden and barbecue facilities, Haus Sonnenalm provides accommodation in Forstau with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Haus Sonnenalm sa nachádza v meste OBERBERG 65 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 178 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gut Vögeihof

Gut Vögeihof

Ubytovanie (Farma) Gut Vögeihof. Set in Forstau, 400 metres from Forstaubahn, Gut Vögeihof offers amenities including ski-to-door access and barbecue facilities. 3. Ubytovanie Gut Vögeihof sa nachádza v meste Ort 3 (Rakúsko - Salzburg).

Öko-Appartements Fallhaus

Öko-Appartements Fallhaus

Ubytovanie (Apartmány) Öko-Appartements Fallhaus. Offering a garden, Öko-Appartements Fallhaus offers accommodation in Forstau. Complimentary WiFi is available. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Öko-Appartements Fallhaus sa nachádza v meste Forstau (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aualm-Chalets 100S

Aualm-Chalets 100S

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Aualm-Chalets 100S. Horské chaty Aualm-Chalets 100S sa nachádzajú v obci Forstau, 11 km od lanovky Forstaubahn, lyžiarskeho vleku Fageralm-Forstau a 14 km od vleku... Ubytovanie Aualm-Chalets 100S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 447 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zirbe

Apartment Zirbe

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zirbe. Boasting mountain views, Apartment Zirbe features accommodation with a balcony, around 800 metres from Hinterfager. Ubytovanie Apartment Zirbe sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kainprecht.1

Apartment Kainprecht.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kainprecht.1. Set in Forstau, just 800 metres from Forstaubahn, Apartment Kainprecht.1 offers accommodation with a garden, ski-to-door access and free WiFi. Ubytovanie Apartment Kainprecht.1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lärche

Apartment Lärche

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lärche. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Lärche is situated in Forstau, within just 800 metres of Hinterfager. Ubytovanie Apartment Lärche sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zonnen-Alp

Zonnen-Alp

Ubytovanie (Apartmán) Zonnen-Alp. Zonnen-Alp in Forstau provides accommodation with free WiFi, 600 metres from Forstaubahn, 2.7 km from Hinterfager and 2.7 km from Mittelfager. Ubytovanie Zonnen-Alp sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fichte

Apartment Fichte

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fichte. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Fichte is set in Forstau, just 800 metres from Hinterfager. Ubytovanie Apartment Fichte sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kainprecht.2

Apartment Kainprecht.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kainprecht.2. Apartment Kainprecht.2, a property with a garden and ski-to-door access, is set in Forstau, 800 metres from Forstaubahn, 2. Ubytovanie Apartment Kainprecht.2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Angela

Appartement Angela

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Angela. Boasting mountain views, Appartement Angela features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 2.5 km from Forstaubahn. Ubytovanie Appartement Angela sa nachádza v meste Ort 105 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pistenblick Forstau

Pistenblick Forstau

Ubytovanie (Apartmán) Pistenblick Forstau. Within 1 km of Forstaubahn and 2 km of Hinterfager, Pistenblick Forstau provides free WiFi and a garden. Ubytovanie Pistenblick Forstau sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Aualm 101)

Holiday Home Aualm 101)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Aualm 101). Situated in Forstau, Holiday Home Aualm 101) features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 19 km from Flachau. Ubytovanie Holiday Home Aualm 101) sa nachádza v meste Forstau (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 456 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ampferkaralm Hütte

Ampferkaralm Hütte

Ubytovanie (Horská chata) Ampferkaralm Hütte. Ampferkaralm Hütte is situated in Forstau and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Ampferkaralm Hütte sa nachádza v meste Forstau (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Forstau

Mesto Forstau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Forstau.