Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Krispl

V meste Krispl (Rakúsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Krispl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Krispl

Ferienwohnung Schirla Stub´m

9,9

Ferienwohnung Schirla Stub´m

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Schirla Stub´m. Offering ski-to-door access and mountain view, Ferienwohnung Schirla Stub´m is located in Krispl, 800 metres from Kurvenlift and 7 km from... Ubytovanie Ferienwohnung Schirla Stub´m sa nachádza v meste Gaißau Liedererweg 77 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Reitlhof

9,7

Reitlhof

Ubytovanie (Apartmán) Reitlhof. Offering an apartment with a balcony and free WiFi, the Reitlhof is just 500 metres from the Gaißau-Hintersee Ski Area, and guest can ski directly to the... Ubytovanie Reitlhof sa nachádza v meste Gaißau 81 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schwammerlhütte

9,6

Schwammerlhütte

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Schwammerlhütte. Featuring a barbecue, Schwammerlhuette is a detached holiday home located in Krispl in the Salzburg Region. Ubytovanie Schwammerlhütte sa nachádza v meste Gaissau 83a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Seitter

9,5

Ferienhaus Seitter

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Seitter. Boasting a patio with garden views, and ski-to-door access and barbecue facilities, Ferienhaus Seitter can be found in Krispl, close to Kurvenlift and 7 km... Ubytovanie Ferienhaus Seitter sa nachádza v meste Gaißau 276 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Walkner

9,3

Walkner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Walkner. Walkner in Krispl features accommodation with free WiFi, 2.4 km from Kurvenlift, 6 km from Spielbergalmlift and 8 km from Wieserhorndllift. Ubytovanie Walkner sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Krisplwirt

8,5

Gasthof Krisplwirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Krisplwirt. Featuring a seasonal outdoor pool and a barbecue, Gasthof Krisplwirt offers pet-friendly accommodation in Krispl, 25 km from Salzburg. Ubytovanie Gasthof Krisplwirt sa nachádza v meste Krispl 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ferienhaus Rieger 3

8,3

Apartment Ferienhaus Rieger 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ferienhaus Rieger 3. Set 5 km from Kurvenlift, Apartment Ferienhaus Rieger 3 offers accommodation in Krispl with access to a hammam. Ubytovanie Apartment Ferienhaus Rieger 3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ferienhaus Rieger 5

7,8

Apartment Ferienhaus Rieger 5

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ferienhaus Rieger 5. Located 5 km from Kurvenlift, Apartment Ferienhaus Rieger 5 provides accommodation in Krispl with access to a hammam. Ubytovanie Apartment Ferienhaus Rieger 5 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schnaitstadlhütte

Schnaitstadlhütte

Ubytovanie (Chata v prírode) Schnaitstadlhütte. Situated just 800 metres from Spielbergalmlift, Schnaitstadlhütte features accommodation in Krispl with access to a garden, barbecue facilities, as well as... Ubytovanie Schnaitstadlhütte sa nachádza v meste Gaißau GNR 1049/4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Krispl

Mesto Krispl sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Krispl.