Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Faistenau

V meste Faistenau (Rakúsko) máme celkom 27 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Faistenau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Faistenau

Landhaus Seereith

9,8

Landhaus Seereith

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Seereith. Set in Faistenau, Landhaus Seereith features accommodation with private balconies. Ubytovanie Landhaus Seereith sa nachádza v meste Hinterseestraße 124 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Claudia

9,8

Ferienwohnung Claudia

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Claudia. Set in Faistenau, Ferienwohnung Claudia offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytovanie Ferienwohnung Claudia sa nachádza v meste Rosenlehenstraße (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vordergschwandtgut

9,7

Vordergschwandtgut

Ubytovanie (Apartmán) Vordergschwandtgut. Located in Faistenau, 15 km from Salzburg and 8 km from Lake Fuschlsee, Vorderschwandtgut offers a garden with a children‘s playground and barbecue... Ubytovanie Vordergschwandtgut sa nachádza v meste Lidaunstraße 41 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Gimplbauer

9,7

Ferienwohnung Gimplbauer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Gimplbauer. Ferienwohnung Gimplbauer is set in Faistenau. The accommodation is 41 km from Schönau am Königssee, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Ferienwohnung Gimplbauer sa nachádza v meste Sonnleitweg 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Bergblick I

9,6

Appartement Bergblick I

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Bergblick I. Appartement Bergblick is located in a quiet area of Faistenau, a 3-minute walk from the centre. Ubytovanie Appartement Bergblick I sa nachádza v meste Kirchenweg 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Alpenblick

9,6

Pension Alpenblick

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Pension Alpenblick. Penzión Alpenblick sa nachádza na tichom mieste v centre mesta Faistenau, ponúka ubytovanie v apartmánoch s balkónom, bezplatné LAN pripojenie na internet... Ubytovanie Pension Alpenblick sa nachádza v meste Dorfstraße 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Stegmühle

9,5

Ferienwohnung Stegmühle

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Stegmühle. Situated in Faistenau in the Salzburg region, Ferienwohnung Stegmühle features a patio and garden views. Ubytovanie Ferienwohnung Stegmühle sa nachádza v meste Schönaustrasse 23 Top 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Wald

9,4

Pension Wald

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Pension Wald. Pension Wald is located at the edge of the Salzkammergut between the Hintersee Lake and Lake Fuschl. Ubytovanie Pension Wald sa nachádza v meste Hinterseestraße 28 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Landgasthof Fischerwirt

9,3

Hotel Landgasthof Fischerwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Landgasthof Fischerwirt. Quietly situated within a 10-minute walk to Lake Hintersee between Faistenau and Hintersee, Hotel Landgasthof Fischerwirt offers comfortable rooms with... Ubytovanie Hotel Landgasthof Fischerwirt sa nachádza v meste Hinterseestraße 101 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Teufl

9,3

Landhaus Teufl

Ubytovanie (Bed and breakfast) Landhaus Teufl. Landhaus Teufl is within 2 to 5 km of Faistenau town centre, a ski bus stop, the Kesselmann, Wald, Gaissau-Hintersee and Schmiedhorn ski lifts and... Ubytovanie Landhaus Teufl sa nachádza v meste Am Lidaun 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hochegg

9,3

Haus Hochegg

Ubytovanie (Penzión) Haus Hochegg. Sourroundet by a large garden, meadows and forests, Haus Hochegg is a family-run farmhouse with horses set on a small hill, a 5 minute walk from the centre... Ubytovanie Haus Hochegg sa nachádza v meste Bichlstraße 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Wörndl

9,2

Ferienwohnung Wörndl

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Wörndl. Located in Faistenau, Ferienwohnung Wörndl offers a country-style apartment featuring a balcony with views of the surrounding area and mountains. Ubytovanie Ferienwohnung Wörndl sa nachádza v meste Kühbergstraße 37 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Botenwirt

9,1

Gasthof Botenwirt

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Botenwirt. Located 400 metres from the centre of Faistenau between the Fuschlsee and Hintersee lakes, Gasthof Botenwirt offers rooms with views over the mountains of... Ubytovanie Gasthof Botenwirt sa nachádza v meste Hinterseestraße 51 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Schierl

9,1

Pension Schierl

Ubytovanie (Penzión) Pension Schierl. Located in the centre of the picturesque village of Faistenau, Pension Schierl is only 20 km from Salzburg. Ubytovanie Pension Schierl sa nachádza v meste Dorfstraße 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Bergblick II

9

Appartement Bergblick II

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Bergblick II. Decorated with modern furniture and 2 flat-screen TVs, Appartement Bergblick II is 2 km from the centre of Faistenau, 8 km from Lake Fuschl, and 20 km from... Ubytovanie Appartement Bergblick II sa nachádza v meste Hinterseestrasse 34 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Privatzimmer Inge Klaushofer

9

Privatzimmer Inge Klaushofer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Privatzimmer Inge Klaushofer. Located in the picturesque Salzkammergut Region, Privatzimmer Inge Klaushofer enjoys a quiet location with views of the surrounding mountains. Ubytovanie Privatzimmer Inge Klaushofer sa nachádza v meste Lidaunstraße 20 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt

9

Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt. Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt is located in Faistenau and offers a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Ferienwohnung in Seen Naehe / 25 Min. Salzburg Stadt sa nachádza v meste Kesselmannstrasse 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Schmiedbauernhof

9

Appartement Schmiedbauernhof

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Schmiedbauernhof. This traditional farmhouse is 1 km from Faistenau and the Kesselmann Ski Lift. Guests can relax in a Finnish sauna, an infrared sauna, and a steam bath. Ubytovanie Appartement Schmiedbauernhof sa nachádza v meste Ramsaustraße 82 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Bayrhammer

8,9

Pension Bayrhammer

Ubytovanie (Penzión) Pension Bayrhammer. Penzión sa nachádza sa v meste Faistenau v regióne Salzkammergut, 20 km od Salzburgu. Ubytovanie Pension Bayrhammer sa nachádza v meste Hinterseestraße 55 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Rosa Leitgeb

8,8

Gästehaus Rosa Leitgeb

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gästehaus Rosa Leitgeb. Located in the scenic village of Faistenau, 20 km from Salzburg and 10 km from Wolfgangsee, this bed and breakfast offers traditionally furnished rooms... Ubytovanie Gästehaus Rosa Leitgeb sa nachádza v meste Hinterseestraße 88 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alte Post

8

Hotel Alte Post

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alte Post. Hotel Alte Post sa nachádza len 20 km od Salzburgu v centre malej dediny Faistenau. Ponúka tradičnú reštauráciu a veľký krytý bazén. Ubytovanie Hotel Alte Post sa nachádza v meste Am Lindenplatz 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Steinbräu

8

Gasthof Steinbräu

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Steinbräu. Located in Faistenau’s Tiefbrunnau Valley, Gasthof Steinbräu has an outdoor pool, a sun bed, infrared cabin and a fitness room. Ubytovanie Gasthof Steinbräu sa nachádza v meste Pillsteinweg 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bramsauerhof

Bramsauerhof

Ubytovanie (Apartmány) Bramsauerhof. Set in Faistenau, 36 km from Schönau am Königssee, Bramsauerhof offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Bramsauerhof sa nachádza v meste Bramsaustaße 34 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 173 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hirschpoint

Haus Hirschpoint

Ubytovanie (Penzión) Haus Hirschpoint. Haus Hirschpoint is directly located on the picturesque Hintersee lake in Faistenau, 25 km from Salzburg. Ubytovanie Haus Hirschpoint sa nachádza v meste Hinterseestraße 130 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Faistenau

Mesto Faistenau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 27 hotelov a ubytovanie v meste Faistenau.