Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hinterglemm

V meste Hinterglemm (Rakúsko) máme celkom 2 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hinterglemm

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hinterglemm

Alpenbauernhaus Vorderbrandthof

9,8

Alpenbauernhaus Vorderbrandthof

Ubytovanie (Farma) Alpenbauernhaus Vorderbrandthof. The Vorderbrandthof is a traditional, 450-year-old farmhouse in a classic Alpine style, right next to the Hochalm ski slope in the Saalbach-Hinterglemm Ski... Ubytovanie Alpenbauernhaus Vorderbrandthof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Heidis Landhaus

9,7

Heidis Landhaus

Ubytovanie (Penzión) Heidis Landhaus. Situated in Saalbach Hinterglemm, within 200 metres of Funparklift and 200 metres of Oberschwarzachlifte, Heidis Landhaus features accommodation with... Ubytovanie Heidis Landhaus sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Almhütte Lengau

9,6

Almhütte Lengau

Ubytovanie (Horská chata) Almhütte Lengau. Samostatne stojaci dovolenkový dom Almhütte Lengai ponúka ubytovanie s terasou v obci Hinterglemm. Patrí k nemu balkón. Ubytovanie Almhütte Lengau sa nachádza v meste Talschlussweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 724 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Sonnberg

9,6

Hotel Sonnberg

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sonnberg. Located right by the Saalach River, Hotel Sonnberg is 100 metres from the centre of Hinterglemm and the Bergfried Ski Lift, and 150 metres from the... Ubytovanie Hotel Sonnberg sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhof Pfefferbauer

9,6

Ferienhof Pfefferbauer

Ubytovanie (Farma) Ferienhof Pfefferbauer. Ubytovacie zariadenie Ferienhof Pfefferbauer sa nachádza v obci Hinterglemm, 40 metrov od lyžiarskeho vleku Reiterkogel. Ubytovanie Ferienhof Pfefferbauer sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Tristkogel

9,6

Hotel Tristkogel

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tristkogel. Located in the Saalbach-Hinterglemm Ski Area directly at a ski kindergarten and the Zwölferkogelbahn, Unterschwarzachbahn and Westgipfel ski slopes, Hotel... Ubytovanie Hotel Tristkogel sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Wiesergut

9,6

Hotel Wiesergut

Ubytovanie (Hotel) Hotel Wiesergut. The Wiesergut is a design hotel in a modern Alpine style in Hinterglemm, just steps away from the Zwölferkogel Cable Car. Ubytovanie Hotel Wiesergut sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wagner Häusl

9,6

Wagner Häusl

Ubytovanie (Apartmán) Wagner Häusl. Wagner Häusl is located a 10-minute walk from Hinterglemm’s centre and offers a sauna and a fitness room, which can both be used against a surcharge. Ubytovanie Wagner Häusl sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Der Unterschwarzachhof

9,6

Der Unterschwarzachhof

Ubytovanie (Hotel) Der Unterschwarzachhof. Situated directly next to the ski slopes, the 4-star superior Hotel Unterschwarzachhof is located in the centre of Hinterglemm. Ubytovanie Der Unterschwarzachhof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 257 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Gensbichler

9,5

Landhaus Gensbichler

Ubytovanie (Bed and breakfast) Landhaus Gensbichler. The Landhaus Gensbichler enjoys a quiet location right next to the Hochalmbahn Ski Slope, 3 km from the centre of Hinterglemm. Ubytovanie Landhaus Gensbichler sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Sommerer

9,5

Hotel Sommerer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Sommerer. Hotel Sommerer sa nachádza iba 50 metrov od lyžiarskeho vleku Mitteregg v obci Hinterglemm. Ubytovanie Hotel Sommerer sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bachgut - Das Resort am Berg

9,5

Bachgut - Das Resort am Berg

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Bachgut - Das Resort am Berg. Bachgut - Das Resort am Berg features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Saalbach Hinterglemm, 1.4 km from Mitteregglift. Ubytovanie Bachgut - Das Resort am Berg sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 392 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Christina

9,5

Appartement Christina

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Christina. Ubytovacie zariadenie Appartement Christina sa nachádza v centre obce Hinterglemm a ponúka vám izby a apartmány vo vidieckom štýle s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Appartement Christina sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Ahorn

9,5

Pension Ahorn

Ubytovanie (Bed and breakfast) Pension Ahorn. Pension Ahorn is located in the Hinterglemm district of Saalbach Hinterglemm, 1. Ubytovanie Pension Ahorn sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Hotel das Zwölferhaus

9,4

Hotel das Zwölferhaus

Ubytovanie (Hotel) Hotel das Zwölferhaus. Located in the centre of Hinterglemm, Hotel das Zwölferhaus is just a 1-minute walk from the ski slopes and the Zwölferkogelbahn Cable Car. Ubytovanie Hotel das Zwölferhaus sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Ski & Bike Hotel Wiesenegg

9,4

Ski & Bike Hotel Wiesenegg

Ubytovanie (Hotel) Ski & Bike Hotel Wiesenegg. Hotel Wiesenegg ponúka pokojnú polohu priamo pri zjazdovke na úpätí hory Schattberg. Centrum Hinterglemmu je vzdialené iba 5 minút pešo. Ubytovanie Ski & Bike Hotel Wiesenegg sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Talblick

9,4

Hotel Talblick

Ubytovanie (Hotel) Hotel Talblick. Hotel Talblick sa nachádza hneď vedľa zjazdovky v centre mesta Hinterglemm. Ubytovanie Hotel Talblick sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Rosentalerhof Hotel & Appartements

9,4

Rosentalerhof Hotel & Appartements

Ubytovanie (Hotel) Rosentalerhof Hotel & Appartements. The Rosentalerhof in Hinterglemm enjoys a quiet location 80 metres away from the Bergfried Ski Lift. Ubytovanie Rosentalerhof Hotel & Appartements sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Birkenhof

9,4

Hotel Birkenhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Birkenhof. Hotel Birkenhof sa nachádza priamo na zjazdovkách, len 4 minúty chôdze od centra mesta Hinterglemm. Ubytovanie Hotel Birkenhof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Pension Wolfgang

9,3

Hotel-Pension Wolfgang

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Pension Wolfgang. Located in the centre of Hinterglemm, Hotel-Pension Wolfgang is right next to the Bergfried Ski Lift and the slopes. Ubytovanie Hotel-Pension Wolfgang sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Hotel am Reiterkogel

9,3

Hotel am Reiterkogel

Ubytovanie (Hotel) Hotel am Reiterkogel. The family-run Hotel am Reiterkogel offers rooms with balcony, flat-screen TVs and free parking in a quiet location in the centre of Hinterglemm, right... Ubytovanie Hotel am Reiterkogel sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AlpenOase Sonnhof

9,3

AlpenOase Sonnhof

Ubytovanie (Hotel) AlpenOase Sonnhof. Featuring free WiFi, a restaurant and a seasonal outdoor pool, AlpenOase Sonnhof offers accommodation in Saalbach Hinterglemm. Ubytovanie AlpenOase Sonnhof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Schachner

9,3

Hotel Schachner

Ubytovanie (Hotel) Hotel Schachner. Located in the well-known ski area Saalbach-Hinterglemm, Hotel Schachner is set next to the slopes. Ubytovanie Hotel Schachner sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Glemmtalerhof

9,3

Hotel Glemmtalerhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Glemmtalerhof. Hotel Glemmtalerhof sa nachádza priamo v centre mesta Hinterglemm, iba 100 metrov od lanovky Reiterkogelbahn. Ubytovanie Hotel Glemmtalerhof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bachgasslhof Apartments & Ferienwohnungen

9,2

Bachgasslhof Apartments & Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Bachgasslhof Apartments & Ferienwohnungen. Bachgasslhof Apartments & Ferienwohnungen offers you spacious apartments 2 km from the centre of Leoben and the Leoben-West exit of the S6 highway. Ubytovanie Bachgasslhof Apartments & Ferienwohnungen sa nachádza v meste Gösser Strasse 69 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Oberdanner

9,2

Landhotel Oberdanner

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Oberdanner. Landhotel Oberdanner sa nachádza v obci Hinterglemm, 50 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku do lyžiarskeho strediska Saalbach. Ubytovanie Landhotel Oberdanner sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Familien & Wohlfühlhotel Johanneshof

9,2

Familien & Wohlfühlhotel Johanneshof

Ubytovanie (Hotel) Familien & Wohlfühlhotel Johanneshof. Hotel Johanneshof sa nachádza len 100 metrov od lyžiarskeho vleku v stredisku Hinterglemm a ponúka priamy prístup na svah, malé wellness centrum, tradičnú... Ubytovanie Familien & Wohlfühlhotel Johanneshof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Alpin Juwel

9,2

Alpin Juwel

Ubytovanie (Hotel) Alpin Juwel. Rodinou prevádzkovaný hotel Alpin Juwel sa nachádza v nadmorskej výške 1 100 metrov, v obci Hinterglemm, obklopený malebnou horskou krajinou. Ubytovanie Alpin Juwel sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 191 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Berghof

9,2

Appartement Berghof

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Berghof. Surrounded by meadows and forests, Appartement Berghof is located directly on the ski slope, 100 metres from Zwölfer Nordbahn Cable Car. Ubytovanie Appartement Berghof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Familienresort Ellmauhof - das Feriengut

9,2

Familienresort Ellmauhof - das Feriengut

Ubytovanie (Hotel) Familienresort Ellmauhof - das Feriengut. Nadpriemerný štvorhviezdičkový rezort Familienresort Ellmauhof sa nachádza v obci Hinterglemm a ponúka množstvo aktivít pre rodiny s deťmi na pokojnom... Ubytovanie Familienresort Ellmauhof - das Feriengut sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

im Thurm

9,1

im Thurm

Ubytovanie (Apartmán) im Thurm. Im Thurm is situated in Saalbach Hinterglemm, 1 km from Mitteregglift and 1.9 km from Funparklift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie im Thurm sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Almrausch

9,1

Hotel Almrausch

Ubytovanie (Hotel) Hotel Almrausch. Hotel Hinterglemm Almrausch sa nachádza len 2 minúty chôdze od lyžiarskeho vleku Bergfriedlift, ktorý poskytuje spojenie do lyžiarskych stredísk Saalbach a... Ubytovanie Hotel Almrausch sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Familotel Lengauer Hof

9,1

Familotel Lengauer Hof

Ubytovanie (Hotel) Familotel Lengauer Hof. Ubytovacie zariadenie Lengauer Hof ponúka ubytovanie v priestranných izbách s balkónom. Ubytovanie Familotel Lengauer Hof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Boutique Appartements by HolidayFlats24

9,1

Boutique Appartements by HolidayFlats24

Ubytovanie (Apartmány) Boutique Appartements by HolidayFlats24. Boutique Appartements by HolidayFlats24 features a sauna, a seasonal outdoor pool and free WiFi, and is a 8-minute drive away from the centre of... Ubytovanie Boutique Appartements by HolidayFlats24 sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Edelweiss

9

Hotel Edelweiss

Ubytovanie (Hotel) Hotel Edelweiss. Hotel Edelweiss sa nachádz na pokojnom mieste v centre obce Hinterglemm, len pár krokov od lanoviek a lyžiarskych vlekov. Ubytovanie Hotel Edelweiss sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Tannenberg

9

Hotel Tannenberg

Ubytovanie (Hotel) Hotel Tannenberg. Located in the centre of Hinterglemm, Hotel Tannenberg is only a few steps from the Unterschwarzach Cable Car and the Snowpark Nightpark for Skiers and... Ubytovanie Hotel Tannenberg sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Salzburg

9

Hotel Salzburg

Ubytovanie (Hotel) Hotel Salzburg. Only a few steps away from the centre of Hinterglemm, Hotel Salzburg enjoys a quiet and sunny location with panoramic mountain views and offers free WiFi... Ubytovanie Hotel Salzburg sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 199 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Wimreiter

9

Appartement Wimreiter

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Wimreiter. Located right next to the ski slopes, these spacious apartments are a 4-minute drive from the centre of Hinterglemm. Ubytovanie Appartement Wimreiter sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Christina

8,9

Chalet Christina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Christina. Chalet Christina is located in the village centre of Hinterglemm, just 100 metres from the ski lifts of the Skicircus Saalbach Hinterglemm Ski Area. Ubytovanie Chalet Christina sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund

8,9

Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund

Ubytovanie (Apartmán) Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund. Offering a shared lounge and free WiFi, Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund is located in the Hinterglemm district in Saalbach Hinterglemm, 1. Ubytovanie Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Alpina

8,9

Hotel Alpina

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpina. Just a 5-minute walk from the Zwölferkogelbahn, the Westgipfelbahn and Unterschwarzachbahn Cable Cars in Hinterglemm, Hotel Alpina offers a bar, free WiFi,... Ubytovanie Hotel Alpina sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Alpine Palace

8,9

Hotel Alpine Palace

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpine Palace. Hotel Alpine Palace sa nachádza hneď vedľa lanovky Reiterkogel v obci Hinterglemm a ponúka prístup do lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Hotel Alpine Palace sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Guter Hirte by HolidayFlats24

8,9

Chalet Guter Hirte by HolidayFlats24

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Guter Hirte by HolidayFlats24. Set 3 km from Schattberg Express, Chalet Guter Hirte by HolidayFlats24 offers accommodation with a terrace, as well as ski-to-door access. Ubytovanie Chalet Guter Hirte by HolidayFlats24 sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Landhaus Eberharter

8,9

Landhaus Eberharter

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Eberharter. Landhaus Eberharter offers a rustic apartment in Hinterglemm, just 150 metres from Reiterkogelbahn Cable Car and 200 metres from the Unterschwarzachbahn... Ubytovanie Landhaus Eberharter sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Appartement Monika

8,8

Appartement Monika

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Monika. Appartement Monika in Hinterglemm is 300 metres from the Zwölferkogel Ski Lift. Guests can enjoy Apres Ski fun at the Hexenhäusl in the Zwölferkogel Area. Ubytovanie Appartement Monika sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Wander- & Relaxhotel Gollinger Hof

8,8

Wander- & Relaxhotel Gollinger Hof

Ubytovanie (Hotel) Wander- & Relaxhotel Gollinger Hof. Gollinger Hof je rodinou prevádzkovaný hotel v obci Hinterglemm v blízkosti Saalbachu. Ubytovanie Wander- & Relaxhotel Gollinger Hof sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Valerie

8,8

Hotel Valerie

Ubytovanie (Hotel) Hotel Valerie. Hotel Valerie sa nachádza iba 3 minúty chôdze od lanovky Reiterkogel a centra Hinterglemm. Ubytovanie Hotel Valerie sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Alpenblick

8,7

Hotel Alpenblick

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpenblick. Located in the centre of Hinterglemm, Hotel Alpenblick is just 100 metres from the Reiterkogel Cable Car and the Unterschwarzach Ski Lift. Ubytovanie Hotel Alpenblick sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Ost

8,7

Ost

Ubytovanie (Apartmán) Ost. Ost is set in Saalbach Hinterglemm, 1 km from Mitteregglift and 1.9 km from Funparklift, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Ost sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Residenz Hochalm

8,7

Hotel Residenz Hochalm

Ubytovanie (Hotel) Hotel Residenz Hochalm. Right next to the Hochalmbahn Cable Car in the Saalbach-Hinterglemm Ski Area, with direct access to ski slopes, the 4-star Residenz Hochalm Hinterglemm... Ubytovanie Hotel Residenz Hochalm sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Familienappartement Talblick

8,7

Familienappartement Talblick

Ubytovanie (Apartmán) Familienappartement Talblick. Familienappartement Talblick is a self-catering accommodation located in Hinterglemm. FreeWiFi access is available. Ubytovanie Familienappartement Talblick sa nachádza v meste Hinterglemm (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Hinterglemm

Mesto Hinterglemm sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 2 hotelov a ubytovanie v meste Hinterglemm.