Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Flachau

V meste Flachau (Rakúsko) máme celkom 294 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Flachau

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Flachau

APART Forellenhof

10

APART Forellenhof

Ubytovanie (Apartmán) APART Forellenhof. Located in Flachau, close to Star Jet 1, APART Forellenhof provides accommodation with restaurant, bike hire, a ski pass sales point, a shared lounge and a... Ubytovanie APART Forellenhof sa nachádza v meste Am Hammerrain 336 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Unterbichl

9,9

Bauernhof Unterbichl

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Unterbichl. Occupying a traditional farm house built in 1721, the Unterbichl guest house is only a 5-minute drive from Flachau and Altenmarkt. Ubytovanie Bauernhof Unterbichl sa nachádza v meste Bichlweg 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpinliving.Tirol

9,8

Alpinliving.Tirol

Ubytovanie (Apartmány) Alpinliving.Tirol. Built in 2016, Alpinliving.Tirol is situated in Aschau, Mayrhofen is 11 km from the property. The stop of the free ski bus is 50 metres away. Ubytovanie Alpinliving.Tirol sa nachádza v meste Wiesenweg 4 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Oberreiter

9,8

Appartement Oberreiter

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Oberreiter. Ubytovanie sa nachádza hneď vedľa cyklistických a turistických chodníkov, len 5 minút jazdy od centra Flachau. Ponúka bezplatnú požičovňu bicyklov. Ubytovanie Appartement Oberreiter sa nachádza v meste Ransburggasse 84 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Philips

9,8

Appartement Philips

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Philips. Appartement Philips is located 600 metres from the centre of Flachau and just 700 metres from the Flachau Ski Area, offering self-catering accommodation... Ubytovanie Appartement Philips sa nachádza v meste Wechslergasse 225 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Luna

9,8

Appartements Luna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Appartements Luna. Located just 600 metres from Star Jet 1, Appartements Luna provides accommodation in Flachau with access to a restaurant, a bar, as well as a shared... Ubytovanie Appartements Luna sa nachádza v meste Hofgasse 446 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 407 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Lienbacher

9,8

Haus Lienbacher

Ubytovanie (Apartmán) Haus Lienbacher. Haus Lienbacher is located only 2500 metres from the Amadé Flachau Ski Area, with hiking and cross-country skiing trails starting right on the doorstep. Ubytovanie Haus Lienbacher sa nachádza v meste Prechtlgasse 178 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpine Active Weitgasser

9,7

Alpine Active Weitgasser

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Alpine Active Weitgasser. Renovated in 2013, Alpine Active Weitgasser is only 300 metres away from the Space Jet Cable Car and a ski school and it offers free WiFi in the entire... Ubytovanie Alpine Active Weitgasser sa nachádza v meste Flachauer Straße 137 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rainerhof

9,7

Rainerhof

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Rainerhof. Ubytovacie zariadenie Rainerhof bolo novo zrekonštruované v roku 2016 a je umiestnené v centre obce Flachau, v okruhu 200 metrov od zjazdoviek a... Ubytovanie Rainerhof sa nachádza v meste Flachauer Straße 23 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Bergheimat

9,7

Appartements Bergheimat

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Bergheimat. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v meste Flachau, 300 metrov od lyžiarskych vlekov Achterjet a StarJet a ponúka vkusne zariadené apartmány a izby. Ubytovanie Appartements Bergheimat sa nachádza v meste Grießenkarweg 439 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Christa

9,7

Haus Christa

Ubytovanie (Apartmány) Haus Christa. Haus Christa features apartments with a flat-screen cable TV and free WiFi, a 5-minute walk from Flachau’s centre. Ubytovanie Haus Christa sa nachádza v meste Am Hammerrain 242 (Rakúsko - Salzburg).

Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T

9,7

Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T

Ubytovanie (Apartmán) Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T. Located in Flachau, 1.6 km from Star Jet 1, Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T provides accommodation with ski-to-door access, free WiFi and a tour desk. Ubytovanie Enjoy the Alps Ski-in/Ski-out T sa nachádza v meste Griessenkarweg 361 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Flachau Appartement

9,7

Flachau Appartement

Ubytovanie (Apartmán) Flachau Appartement. Featuring garden views, Flachau Appartement features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Zeitmessstrecke. Ubytovanie Flachau Appartement sa nachádza v meste Unterberggasse 156 / 23 (Rakúsko - Salzburg).

Haus Andrea Unterberger

9,7

Haus Andrea Unterberger

Ubytovanie (Apartmány) Haus Andrea Unterberger. Haus Unterberger is located in Flachau, a 2-minute drive from the Space Jet Cable Car. Each apartment offers free WiFi and a balcony with mountain views. Ubytovanie Haus Andrea Unterberger sa nachádza v meste Kreuzmoosstraße 92 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rolly Apartment Mooslechner

9,7

Rolly Apartment Mooslechner

Ubytovanie (Apartmán) Rolly Apartment Mooslechner. Situated in Flachau and only 1.8 km from Space Jet 1, Rolly Apartment Mooslechner features accommodation with mountain views, free WiFi and free private... Ubytovanie Rolly Apartment Mooslechner sa nachádza v meste 122 Reiteckweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Bergblick

9,7

Appartements Bergblick

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Bergblick. Ubytovacie zariadenie Appartements Bergblick ponúka apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a výhľadom na hory v stredisku Flachau, 500 metrov... Ubytovanie Appartements Bergblick sa nachádza v meste Am Hammerrain 312 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Enjoy the alps

9,7

Enjoy the alps

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Enjoy the alps. Located in Flachau in the Salzburg region and Zeitmessstrecke reachable within less than 1 km, Enjoy the alps provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Enjoy the alps sa nachádza v meste Flachauer Strasse 444 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Fallenegger

9,7

Ferienhaus Fallenegger

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Fallenegger. Boasting a balcony with garden views, and a garden and a terrace, Ferienhaus Fallenegger can be found in Flachau, close to Zeitmessstrecke and 1. Ubytovanie Ferienhaus Fallenegger sa nachádza v meste 82 Flachauer Straße (Rakúsko - Salzburg).

Chalet Berghof

9,7

Chalet Berghof

Ubytovanie (Horské chaty) Chalet Berghof. Set in a quiet location, and offering a free usage of infrared cabin, Chalet Berghof is located in Flachau, only 100 metres from the famous Ski Amadé Area. Ubytovanie Chalet Berghof sa nachádza v meste Griessenkarweg 368 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 221 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Almdorf Flachau

9,7

Almdorf Flachau

Ubytovanie (Horské chaty) Almdorf Flachau. Ubytovacie zariadenie Almdorf Flachau ponúka ubytovanie v tradičných luxusných chatách s vlastnou saunou, krbom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a... Ubytovanie Almdorf Flachau sa nachádza v meste Grießenkarweg 359 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 297 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Promi Alm

9,7

Promi Alm

Ubytovanie (Horské chaty) Promi Alm. Offering garden views, Promi Alm in Flachau offers accommodation, free bikes, a bar, a garden, ski-to-door access and barbecue facilities. Ubytovanie Promi Alm sa nachádza v meste 370 Griessenkarweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 278 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Maier

9,7

Haus Maier

Ubytovanie (Apartmán) Haus Maier. Haus Maier offers an apartment with a balcony overlooking the mountains, free WiFi, and 3 flat-screen cable TVs, 3 km from the Amadé Ski Area and the... Ubytovanie Haus Maier sa nachádza v meste Ransburggasse 78 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Jäger Manuela

9,6

Appartement Jäger Manuela

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Jäger Manuela. Appartement Jäger Manuela is a self-catering accommodation located a 10-minute drive from the centre of Flachau and 3 km from the Spacejet Cable Car. Ubytovanie Appartement Jäger Manuela sa nachádza v meste Bichlweg 174 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hoagascht

9,6

Hoagascht

Ubytovanie (Apartmány) Hoagascht. Ubytovacie zariadenie Hoagascht je 200 rokov starý farmársky dom v centre obce Flachau. Ubytovanie Hoagascht sa nachádza v meste Flachauerstraße 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Los

9,6

Haus Los

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Los. Boasting a garden and ski-to-door access, Haus Los offers accommodation in Flachau with free WiFi and city views. Ubytovanie Haus Los sa nachádza v meste 138 Wastlgasse (Rakúsko - Salzburg).

Appartements Gotthardt

9,6

Appartements Gotthardt

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Gotthardt. Appartements Gotthardt features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Flachau, 1 km from Star Jet 1. Ubytovanie Appartements Gotthardt sa nachádza v meste 305 Flachauer Straße (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Bergpanorama

9,6

Appartement Bergpanorama

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Bergpanorama. Appartement Bergpanorama features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Flachau, 5 km from Space Jet 1. Ubytovanie Appartement Bergpanorama sa nachádza v meste 26 Bichlweg (Rakúsko - Salzburg).

Oberschartlhof

9,6

Oberschartlhof

Ubytovanie (Apartmán) Oberschartlhof. Situated in Flachau, 9 km from Zeitmessstrecke and 9 km from Achter Jet, Oberschartlhof provides accommodation with amenities such as free WiFi and a... Ubytovanie Oberschartlhof sa nachádza v meste Schartlhofweg 160 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ambiente

9,6

Ambiente

Ubytovanie (Apartmány) Ambiente. Situated in Flachau, 1.1 km from Star Jet 1 and 2.1 km from Zeitmessstrecke, Ambiente features mountain views and free WiFi. Ubytovanie Ambiente sa nachádza v meste Am Hammerrain 323 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Winterbauer

9,5

Chalet Winterbauer

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Winterbauer. Located in Flachau, Chalet Winterbauer is furnished in a modern Alpine style and offers a sun terrace and scenic views of the surrounding mountains. Ubytovanie Chalet Winterbauer sa nachádza v meste Am Feuersang 116 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 388 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Salzburgerhof

9,5

Appartements Salzburgerhof

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Salzburgerhof. These spacious apartments in the centre of Flachau are just a 10-minute walk from the ski lift into the Ski Amadé Ski Area. Ubytovanie Appartements Salzburgerhof sa nachádza v meste Untere Wechslergasse 292 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

OFENTÜRL alpine living

9,5

OFENTÜRL alpine living

Ubytovanie (Apartmánový hotel) OFENTÜRL alpine living. Apartmánový hotel OFENTÜRL alpine living sa nachádza v obci Flachau, 100 metrov od lanovky Highliner I a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie OFENTÜRL alpine living sa nachádza v meste Flachauwinklstraße 265 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Brigitte

9,5

Landhaus Brigitte

Ubytovanie (Bed and breakfast) Landhaus Brigitte. Situated in Flachau in the Salzburg region, with Star Jet 1 and Zeitmessstrecke nearby, Landhaus Brigitte features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Landhaus Brigitte sa nachádza v meste Untere Wechslergasse 233 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Astrid

9,5

Ferienhaus Astrid

Ubytovanie (Penzión) Ferienhaus Astrid. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Astrid sa nachádza na pokojnom mieste priamo v centre mesta Flachau a ponúka vo všetkých priestoroch bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Ferienhaus Astrid sa nachádza v meste Untere Wechslergasse 173 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Mitterer

9,5

Ferienhaus Mitterer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Mitterer. Set in Flachau, Ferienhaus Mitterer offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden. Ubytovanie Ferienhaus Mitterer sa nachádza v meste Reitdorfer Straße 98 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Silvia

9,5

Haus Silvia

Ubytovanie (Penzión) Haus Silvia. Located in Flachau, within 1.2 km of Star Jet 1 and 2. Ubytovanie Haus Silvia sa nachádza v meste Am Hammerrain 160 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mein Freiraum

9,5

Mein Freiraum

Ubytovanie (Apartmán) Mein Freiraum. Located 500 metres from Star Jet 1, Mein Freiraum offers pet-friendly accommodation in Flachau. The unit is 1.2 km from Achter Jet. Ubytovanie Mein Freiraum sa nachádza v meste Am Hammerrain 343 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Winterbauer

9,5

Hotel Winterbauer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Winterbauer. Hotel Winterbauer sa nachádza v nadmorskej výške 1080 metrov a ponúka wellness centrum s fínskou saunou, vírivkou a relaxačnou miestnosťou. Ubytovanie Hotel Winterbauer sa nachádza v meste Am Feuersang 28 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Steger Maria

9,5

Ferienhaus Steger Maria

Ubytovanie (Apartmán) Ferienhaus Steger Maria. Offering a picturesque view to the Flachau Mountains, Ferienhaus Steger Maria enjoys a quiet location between Flachau and Altenmarkt im Pongau, a 5-minute... Ubytovanie Ferienhaus Steger Maria sa nachádza v meste Bichlweg 151 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Berggasthof Latschenhof

9,5

Berggasthof Latschenhof

Ubytovanie (Hotel) Berggasthof Latschenhof. Situated in Flachau, 100 metres from Top Liner, Berggasthof Latschenhof features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a shared... Ubytovanie Berggasthof Latschenhof sa nachádza v meste 184 Griessenkarweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Jandlalm

9,5

Gasthof Jandlalm

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Jandlalm. Penzión Gasthof Jandlalm sa nachádza vo výške 1 730 metrov nad morom, pri horskej stanici lanovky Flachau v lyžiarskom stredisku Ski Amadé. Ubytovanie Gasthof Jandlalm sa nachádza v meste Griessenkarweg 60 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Eva

9,5

Ferienhaus Eva

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Eva. Offering picturesque views of the Flachau Mountains, Ferienhaus Eva enjoys a peaceful location, a 5-minute walk from the Snow Space Flachau Ski Area. Ubytovanie Ferienhaus Eva sa nachádza v meste Am Hammerrain 237 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Leitner

9,5

Ferienhaus Leitner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Leitner. This large, rustically furnished Holiday Home is right next to the slopes of the Flachau Ski Area and just 150 metres from the Flachauwinkel Cable Car. Ubytovanie Ferienhaus Leitner sa nachádza v meste Flachauwinkelstraße 183 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 226 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Winter

9,5

Appartements Winter

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Winter. Appartements Winter offers accommodation in Flachau. Space Jet 1 is 2.7 km from the property. Free WiFi is offered throughout the property. Ubytovanie Appartements Winter sa nachádza v meste Schachenweg 130 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mountainlodge by Skischule Hermann Maier

9,5

Mountainlodge by Skischule Hermann Maier

Ubytovanie (Horské chaty) Mountainlodge by Skischule Hermann Maier. Mountainlodge by Skischule Hermann Maier has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Flachau, 1.2 km from Star Jet 1. Ubytovanie Mountainlodge by Skischule Hermann Maier sa nachádza v meste Griessenkarweg 259 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 345 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apart Jasmin

9,4

Apart Jasmin

Ubytovanie (Apartmány) Apart Jasmin. Set in Flachau in the Salzburg Region, 300 metres from Star Jet 1, Apart Jasmin features a sauna and ski-to-door access. Star Jet 2 is 1.1 km away. Ubytovanie Apart Jasmin sa nachádza v meste Oberhofweg 447 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 206 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Carina

9,4

Haus Carina

Ubytovanie (Apartmány) Haus Carina. Haus Carina is a self-catering accommodation located in Flachau, 300 metres from Star Jet 1 Ski Slope, and provides a garden, table tennis and ski storage. Ubytovanie Haus Carina sa nachádza v meste Wechslergasse 247 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

s'Schlössl

9,4

s'Schlössl

Ubytovanie (Penzión) s'Schlössl. Set in a romantic villa, s´Schlössl is 50 metres from the Hermann Meier Ski World Cup Slope and offers a ski-in option. Ubytovanie s'Schlössl sa nachádza v meste Hofgasse 256 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prechtlhof

9,4

Prechtlhof

Ubytovanie (Farma) Prechtlhof. Overlooking Flachau and the surrounding mountains, the Prechtlhof is an organic farm with many animals, a petting zoo, and a children’s playground. Ubytovanie Prechtlhof sa nachádza v meste Prechtlgasse 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kinder-Bauernhof Ederbauer

9,4

Kinder-Bauernhof Ederbauer

Ubytovanie (Farma) Kinder-Bauernhof Ederbauer. Surrounded by mountains and meadows, this organic farm is 2 km from the Flachau ski area. Ubytovanie Kinder-Bauernhof Ederbauer sa nachádza v meste Am Feuersang 33 (Rakúsko - Salzburg).

Apartments Unterfischergut

9,4

Apartments Unterfischergut

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Unterfischergut. Apartmány Unterfischergut sa nachádzajú vo Flachau, 5 km od lanovky Space Jet 1 a 6 km od Zeitmessstrecke. Ubytovanie Apartments Unterfischergut sa nachádza v meste Bichlweg 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Flachau

Mesto Flachau sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 294 hotelov a ubytovanie v meste Flachau.