Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Pfarrwerfen

V meste Pfarrwerfen (Rakúsko) máme celkom 22 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Pfarrwerfen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Pfarrwerfen

Haus Hofer Hedwig und Andreas

9,9

Haus Hofer Hedwig und Andreas

Ubytovanie (Apartmán) Haus Hofer Hedwig und Andreas. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Haus Hofer Hedwig und Andreas has a balcony and river views. Ubytovanie Haus Hofer Hedwig und Andreas sa nachádza v meste 23 Maier Haus Hofer Hedwig und Andreas (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brotzeitalm

9,9

Brotzeitalm

Ubytovanie (Apartmán) Brotzeitalm. Set in Pfarrwerfen, Brotzeitalm features accommodation with access to a garden. Ubytovanie Brotzeitalm sa nachádza v meste Grub 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Lärchenzipf

9,7

Chalet Lärchenzipf

Ubytovanie (Apartmán) Chalet Lärchenzipf. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Chalet Lärchenzipf offers accommodation in Pfarrwerfen with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Chalet Lärchenzipf sa nachádza v meste Grub 26 (Rakúsko - Salzburg).

Einberghof

9,7

Einberghof

Ubytovanie (Apartmány) Einberghof. Set in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Einberghof offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Einberghof sa nachádza v meste Maier 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rieder

9,6

Haus Rieder

Ubytovanie (Apartmány) Haus Rieder. Ubytovacie zariadenie Haus Rieder sa nachádza neďaleko diaľnice A10, 1 km od obce Pfarrwerfen. Ubytovanie Haus Rieder sa nachádza v meste Laubichl 41 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Samerhof

9,6

Appartement Samerhof

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Samerhof. Situated in Pfarrwerfen, a 4-minute drive from the Werfenweng Ski Area and a swimming lake, Appartement Samerhof offers self-catering accommodation with... Ubytovanie Appartement Samerhof sa nachádza v meste Lehen 4/2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhotel Garni Samerhof

9,5

Ferienhotel Garni Samerhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ferienhotel Garni Samerhof. Ubytovacie zariadenie Ferienhotel Garni Samerhof s vlastnou farmou je situovaný 1000 metrov nad morom v mestečku Pfarrwerfen, 39 km od Salzburgu. Ubytovanie Ferienhotel Garni Samerhof sa nachádza v meste Lehen 24 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Höllwart

9,4

Ferienhaus Höllwart

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Höllwart. Situated in Pfarrwerfen, a 5-minute drive from the Werfenweng Ski Area and 20 km from the large Ski Amadé Winter Sport Region, Ferienhaus Höllwart offers a... Ubytovanie Ferienhaus Höllwart sa nachádza v meste Lehen 34 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sonneck-Frühstückspension

9,2

Sonneck-Frühstückspension

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sonneck-Frühstückspension. Penzión Sonneck-Frühstückspension sa nachádza v obci Pfarrwerfen a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory. Ubytovanie Sonneck-Frühstückspension sa nachádza v meste Laubichl 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Vocario

9,1

Pension Vocario

Ubytovanie (Penzión) Pension Vocario. Tento rodinou prevádzkovaný penzión sa nachádza v obci Pfarrwerfen, 40 km južne od mesta Salzburg. Ubytovanie Pension Vocario sa nachádza v meste Dorfwerfen 39 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gschwendtner

8,9

Haus Gschwendtner

Ubytovanie (Penzión) Haus Gschwendtner. Haus Gschwendtner má terasu, záhradu s grilom a úschovňu lyží. Ponúka výhľad na hory. V izbách je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Haus Gschwendtner sa nachádza v meste Lehen 20 (Rakúsko - Salzburg).

Ellmauhof

8,9

Ellmauhof

Ubytovanie (Farma) Ellmauhof. Pfarrwerfen’s Ellmauhof offers offers private parking a and the Werfenweng ski area, a swimming lake, shops, the Eulersbergloipe cross country ski trails... Ubytovanie Ellmauhof sa nachádza v meste Grub 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Hotel Zehenthof

8,5

Landgasthof Hotel Zehenthof

Ubytovanie (Hotel) Landgasthof Hotel Zehenthof. Hotel Landgasthof Zehenthof sa nachádza na pokojnom mieste s výhľadom na okolité hory, 3 km od lyžiarskeho regiónu Wefenweng a 15 minút jazdy autom od... Ubytovanie Landgasthof Hotel Zehenthof sa nachádza v meste Laubichl 8 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Huber

8,1

Ferienhaus Huber

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Ferienhaus Huber. Located in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Ferienhaus Huber provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Ferienhaus Huber sa nachádza v meste Reitsam 54 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alpenblick

Haus Alpenblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Alpenblick. Set in Pfarrwerfen, 39 km from Berchtesgaden, Haus Alpenblick offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Haus Alpenblick sa nachádza v meste Pfarrwerfen (Rakúsko - Salzburg).

Ursula

Ursula

Ubytovanie (Apartmán) Ursula. Ursula is situated in Pfarrwerfen. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Ursula sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Häuslhof 150S

Häuslhof 150S

Ubytovanie (Apartmán) Häuslhof 150S. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Häuslhof 150S features a terrace. Ubytovanie Häuslhof 150S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Ursula

Ursula

Ubytovanie (Apartmán) Ursula. Ursula is set in Pfarrwerfen. Guests may enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Ursula sa nachádza v meste Pfarrwerfen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Im Wald

Chalet Im Wald

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Im Wald. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Chalet Im Wald has a balcony. Ubytovanie Chalet Im Wald sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine

Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine

Ubytovanie (Apartmán) Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine. Situated in Pfarrwerfen in the Salzburg region, Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine has a terrace. Ubytovanie Neues Wohndomizil mit Panoramablick und Infrarotkabine sa nachádza v meste Pfarrwerfen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ursula

Ursula

Ubytovanie (Apartmán) Ursula. Ursula is situated in Pfarrwerfen. Guests are welcome to enjoy the free WiFi throughout the property. Ubytovanie Ursula sa nachádza v meste Pfarrwerfen (Rakúsko - Salzburg).

Ursula

Ursula

Ubytovanie (Apartmán) Ursula. Ursula is situated in Pfarrwerfen. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Ursula sa nachádza v meste Pfarrwerfen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Pfarrwerfen

Mesto Pfarrwerfen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 22 hotelov a ubytovanie v meste Pfarrwerfen.