Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Anif

V meste Anif (Rakúsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Anif

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Anif

Luxuriöse Penthaus Wohnung

9,7

Luxuriöse Penthaus Wohnung

Ubytovanie (Apartmán) Luxuriöse Penthaus Wohnung. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Luxuriöse Penthaus Wohnung offers accommodation in Anif with free WiFi and pool views. Ubytovanie Luxuriöse Penthaus Wohnung sa nachádza v meste Ahornstraße 40 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Friesacher

9,2

Hotel Friesacher

Ubytovanie (Hotel) Hotel Friesacher. The 4-star Hotel Friesacher is located in Anif’s centre, 5 km outside of Salzburg. It offers a cocktail bar, a wellness centre and a heated outdoor pool. Ubytovanie Hotel Friesacher sa nachádza v meste Hellbrunnerstrasse 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Schiessling

9,2

Pension Schiessling

Ubytovanie (Penzión) Pension Schiessling. Pension Schiessling offers rooms with a TV in Anif, 6 km from Salzburg. Ubytovanie Pension Schiessling sa nachádza v meste Hellbrunnerstrasse 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Friesachers Aniferhof

8,9

Friesachers Aniferhof

Ubytovanie (Hotel) Friesachers Aniferhof. Tento rodinou prevádzkovaný hotel sa nachádza na veľmi tichom mieste v krásnom prostredí Álp, len pár kilometrov južne od mesta Salzburg. Ubytovanie Friesachers Aniferhof sa nachádza v meste Herbert-von-Karajan-Straße 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hubertushof

8,8

Hotel Hubertushof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hubertushof. Located in Anif, just a 10-minute drive south of Salzburg, Hotel Hubertushof offers a restaurant, a sauna and steam bath, and a 4,000 m² garden. Ubytovanie Hotel Hubertushof sa nachádza v meste Alpenstraße 110 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schlosswirt zu Anif

8,7

Schlosswirt zu Anif

Ubytovanie (Hotel) Schlosswirt zu Anif. The Schlosswirt is located directly next to the Wasserschloss castle in the heart of Anif, only a 15-minute drive from the Mozart Town of Salzburg. Ubytovanie Schlosswirt zu Anif sa nachádza v meste Salzachtal-Bundesstraße 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kaiserhof

7,9

Hotel Kaiserhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaiserhof. Kaiserhof je tradičný hotel a reštaurácia v obci Anif, 7 km od centra mesta Salzburg. WiFi pripojenie je k dispozícii bezplatne. Ubytovanie Hotel Kaiserhof sa nachádza v meste Salzachtal-Bundesstraße 135 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modernes Architektenhaus mit Bergblick

6,5

Modernes Architektenhaus mit Bergblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modernes Architektenhaus mit Bergblick. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Modernes Architektenhaus mit Bergblick features accommodation in Anif with free WiFi and river... Ubytovanie Modernes Architektenhaus mit Bergblick sa nachádza v meste 22 Achenpromenade (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moderne Souterrain-Wohnung

Moderne Souterrain-Wohnung

Ubytovanie (Apartmán) Moderne Souterrain-Wohnung. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Moderne Souterrain-Wohnung offers accommodation in Anif with free WiFi and garden... Ubytovanie Moderne Souterrain-Wohnung sa nachádza v meste Ahornstraße 40 (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Anif

Mesto Anif sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Anif.