Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Anif

V meste Anif (Rakúsko) máme celkom 12 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Anif

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Anif

Luxuriöse Penthaus Wohnung

9,7

Luxuriöse Penthaus Wohnung

Ubytovanie (Apartmán) Luxuriöse Penthaus Wohnung. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Luxuriöse Penthaus Wohnung offers accommodation in Anif with free WiFi and pool views. Ubytovanie Luxuriöse Penthaus Wohnung sa nachádza v meste Ahornstraße 40 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Friesacher

9,2

Hotel Friesacher

Ubytovanie (Hotel) Hotel Friesacher. The 4-star Hotel Friesacher is located in Anif’s centre, 5 km outside of Salzburg. It offers a cocktail bar, a wellness centre and a heated outdoor pool. Ubytovanie Hotel Friesacher sa nachádza v meste Hellbrunnerstrasse 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Schiessling

9,2

Pension Schiessling

Ubytovanie (Penzión) Pension Schiessling. Pension Schiessling offers rooms with a TV in Anif, 6 km from Salzburg. Ubytovanie Pension Schiessling sa nachádza v meste Hellbrunnerstrasse 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Friesachers Aniferhof

8,9

Friesachers Aniferhof

Ubytovanie (Hotel) Friesachers Aniferhof. Tento rodinou prevádzkovaný hotel sa nachádza na veľmi tichom mieste v krásnom prostredí Álp, len pár kilometrov južne od mesta Salzburg. Ubytovanie Friesachers Aniferhof sa nachádza v meste Herbert-von-Karajan-Straße 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hubertushof

8,8

Hotel Hubertushof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hubertushof. Located in Anif, just a 10-minute drive south of Salzburg, Hotel Hubertushof offers a restaurant, a sauna and steam bath, and a 4,000 m² garden. Ubytovanie Hotel Hubertushof sa nachádza v meste Alpenstraße 110 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schlosswirt zu Anif

8,7

Schlosswirt zu Anif

Ubytovanie (Hotel) Schlosswirt zu Anif. The Schlosswirt is located directly next to the Wasserschloss castle in the heart of Anif, only a 15-minute drive from the Mozart Town of Salzburg. Ubytovanie Schlosswirt zu Anif sa nachádza v meste Salzachtal-Bundesstraße 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus am Bach

8,7

Haus am Bach

Ubytovanie (Apartmány) Haus am Bach. Located in Anif in the Salzburg region, with Salzburg Zoo and Anif Palace nearby, Haus am Bach provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Haus am Bach sa nachádza v meste Anif (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kaiserhof

7,9

Hotel Kaiserhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaiserhof. Kaiserhof je tradičný hotel a reštaurácia v obci Anif, 7 km od centra mesta Salzburg. WiFi pripojenie je k dispozícii bezplatne. Ubytovanie Hotel Kaiserhof sa nachádza v meste Salzachtal-Bundesstraße 135 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modernes Architektenhaus mit Bergblick

6,5

Modernes Architektenhaus mit Bergblick

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Modernes Architektenhaus mit Bergblick. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Modernes Architektenhaus mit Bergblick features accommodation in Anif with free WiFi and river... Ubytovanie Modernes Architektenhaus mit Bergblick sa nachádza v meste 22 Achenpromenade (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Penny Rooms W

4,4

Gästehaus Penny Rooms W

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Penny Rooms W. Situated within 8 km of Salzburg Zoo and 7 km of Anif Palace, Gästehaus Penny Rooms W features rooms in Anif. Ubytovanie Gästehaus Penny Rooms W sa nachádza v meste Anif (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Moderne Souterrain-Wohnung

Moderne Souterrain-Wohnung

Ubytovanie (Apartmán) Moderne Souterrain-Wohnung. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Moderne Souterrain-Wohnung offers accommodation in Anif with free WiFi and garden... Ubytovanie Moderne Souterrain-Wohnung sa nachádza v meste Ahornstraße 40 (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Anif

Mesto Anif sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 12 hotelov a ubytovanie v meste Anif.