Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Golling an der Salzach

V meste Golling an der Salzach (Rakúsko) máme celkom 31 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Golling an der Salzach

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Golling an der Salzach

Haus Margrit

9,9

Haus Margrit

Ubytovanie (Apartmán) Haus Margrit. Located a 10-minute walk from the centre of Golling an der Salzach, Haus Margrit offers an apartment with free WiFi, a balcony and mountain views. Ubytovanie Haus Margrit sa nachádza v meste Bründlweg 265 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Strubreiter

9,9

Ferienwohnung Strubreiter

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Strubreiter. Located in Golling an der Salzach, Ferienwohnung Strubreiter offers an accommodation unit with a balcony, a fireplace, mountain views and free WiFi access. Ubytovanie Ferienwohnung Strubreiter sa nachádza v meste Scheffau 149 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Bluntaumühle

9,8

Ferienwohnung Bluntaumühle

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Bluntaumühle. Ferienwohnung Bluntaumühle is quietly located in Golling an der Salzach, 400 metres from the Bluntauseen Lake, and offers an apartment with free WiFi... Ubytovanie Ferienwohnung Bluntaumühle sa nachádza v meste Bluntaustraße 32 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Foresthouse-Holidaysun

9,6

Foresthouse-Holidaysun

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Foresthouse-Holidaysun. Offering free bikes and a children’s playing corner, Holidaysun is located in Golling an der Salzach and provides a spacious garden with barbecue... Ubytovanie Foresthouse-Holidaysun sa nachádza v meste Bluntaustrasse 119 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 505 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Niederl

9,4

Ferienhaus Niederl

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Niederl. Surrounded by mountains and greenery, Ferienhaus Niederl in Golling an der Salzach offers a terrace and a large garden. Ubytovanie Ferienhaus Niederl sa nachádza v meste Oberscheffau 117 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starbauer

9,4

Starbauer

Ubytovanie (Apartmány) Starbauer. Starbauer has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Golling an der Salzach, 1.9 km from Aqua Salza. Ubytovanie Starbauer sa nachádza v meste Bluntaustraße 42 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienlounge Bluntausee

9,3

Ferienlounge Bluntausee

Ubytovanie (Apartmány) Ferienlounge Bluntausee. Ferienlounge Bluntausee has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Golling an der Salzach, 2.7 km from Aqua Salza. Ubytovanie Ferienlounge Bluntausee sa nachádza v meste 78 Bluntaustraße (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stallerhof

9,2

Stallerhof

Ubytovanie (Hotel) Stallerhof. Located on a hillside, 4 km from Golling an der Salzach, Stallerhof offers modern rooms with wooden furniture. Ubytovanie Stallerhof sa nachádza v meste Voregg 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Lucky-Holidaysun

9

Chalet Lucky-Holidaysun

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chalet Lucky-Holidaysun. Situated in Golling an der Salzach, 300 metres from Aqua Salza, Chalet Lucky-Holidaysun features accommodation with free bikes, free WiFi, a 24-hour front... Ubytovanie Chalet Lucky-Holidaysun sa nachádza v meste Möselstrasse 178 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 454 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Adler

8,2

Hotel Adler

Ubytovanie (Hotel) Hotel Adler. Hotel Adler sa nachádza v meste Golling an der Salzach a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a spoločenskou miestnosťou. Ubytovanie Hotel Adler sa nachádza v meste Markt 58 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Ramsl

7,9

Hotel Garni Ramsl

Ubytovanie (Penzión) Hotel Garni Ramsl. Rustikálny hotel Garni Ramsl obklopený horami a poľami sa nachádza 150 metrov od centra obce Golling an der Salzach a 15 minút jazdy od lyžiarskeho... Ubytovanie Hotel Garni Ramsl sa nachádza v meste Markt 281 (Moartalstraße) (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Economy Adler

7,6

Economy Adler

Ubytovanie (Apartmány) Economy Adler. Located in Golling an der Salzach, Economy Adler offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar. Ubytovanie Economy Adler sa nachádza v meste Markt 58a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Golling an der Salzach

Mesto Golling an der Salzach sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 31 hotelov a ubytovanie v meste Golling an der Salzach.