Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Neumarkt am Wallersee

V meste Neumarkt am Wallersee (Rakúsko) máme celkom 9 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Neumarkt am Wallersee

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Neumarkt am Wallersee

Bauernhof Vorderroid 400S

9,5

Bauernhof Vorderroid 400S

Ubytovanie (Apartmán) Bauernhof Vorderroid 400S. Located in Neumarkt am Wallersee in the Salzburg region, Bauernhof Vorderroid 400S has a terrace. The property is 47 km from St. Ubytovanie Bauernhof Vorderroid 400S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Ferienhotel Herzog

9,3

Ferienhotel Herzog

Ubytovanie (Hotel) Ferienhotel Herzog. Ferienhotel Herzog offers rooms with balcony or terrace and free Wi-Fi access in a quiet location in Neumarkt. Ubytovanie Ferienhotel Herzog sa nachádza v meste Maierhofstraße 55 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seeblick

9,2

Seeblick

Ubytovanie (Apartmán) Seeblick. Located in Neumarkt am Wallersee in the Salzburg region, Seeblick features a patio and lake views. This apartment provides a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Seeblick sa nachádza v meste 77 Maierhof (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Vorderroid 401S

9,2

Bauernhof Vorderroid 401S

Ubytovanie (Apartmán) Bauernhof Vorderroid 401S. Located in Neumarkt am Wallersee in the Salzburg region, Bauernhof Vorderroid 401S has a terrace. The property is 47 km from St. Ubytovanie Bauernhof Vorderroid 401S sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Frauenschuh - Taferne in Köstendorf

9,1

Frauenschuh - Taferne in Köstendorf

Ubytovanie (Hostinec) Frauenschuh - Taferne in Köstendorf. Offering a restaurant serving Austrian and international specialities, Frauenschuh - Taferne in Köstendorf is located in Köstendorf, a 10-minute drive from... Ubytovanie Frauenschuh - Taferne in Köstendorf sa nachádza v meste Köstendorf / Dorfplatz 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Winkler

9

Hotel Winkler

Ubytovanie (Hotel) Hotel Winkler. Only 16 km away from Salzburg, Hotel Winkler in Neumarkt offers a private beach and a sauna on the shore of the Wallersee lake. Ubytovanie Hotel Winkler sa nachádza v meste Uferstraße 33 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Lauterbacher

8,9

Gästehaus Lauterbacher

Ubytovanie (Hotel) Gästehaus Lauterbacher. Ubytovacie zariadenie Gästehaus Lauterbacher sa nachádza v obci Neumarkt am Wallersee, 20 km od Salzburgu a ponúka detské ihrisko a výhľad do záhrady. Ubytovanie Gästehaus Lauterbacher sa nachádza v meste 67 Schalkham (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Eggerberg

8,1

Gasthaus Eggerberg

Ubytovanie (Hostinec) Gasthaus Eggerberg. Gasthaus Eggerberg has a restaurant, garden and water sports facilities in Neumarkt am Wallersee. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Gasthaus Eggerberg sa nachádza v meste Neufahrn 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Neumarkt am Wallersee

Mesto Neumarkt am Wallersee sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 9 hotelov a ubytovanie v meste Neumarkt am Wallersee.