Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Bergheim

V meste Bergheim (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Bergheim

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Bergheim

Hotel Fischachstubn

8,6

Hotel Fischachstubn

Ubytovanie (Hotel) Hotel Fischachstubn. In a scenic countryside location, this family-run hotel is 2 km from Bergheim and 5 km from Salzburg. Ubytovanie Hotel Fischachstubn sa nachádza v meste Lengfelden 38 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Maria Plain

8,5

Hotel-Gasthof Maria Plain

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Gasthof Maria Plain. Family-run since 1654, Hotel-Gasthof Maria Plain enjoys a quiet location surrounded by meadows and forests, only 250 metres from the pilgrimage church of... Ubytovanie Hotel-Gasthof Maria Plain sa nachádza v meste Plainbergweg 41 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Bräuwirth

7,5

Hotel Gasthof Bräuwirth

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Bräuwirth. Rodinou prevádzkovaný penzión Landgasthof Bräuwirt sa nachádza v meste Lengfelden, 5 km od centra Salzburgu a v tesnej blízkosti miestnej autobusovej... Ubytovanie Hotel Gasthof Bräuwirth sa nachádza v meste Lengfelden 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Bergheim

Mesto Bergheim sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Bergheim.