Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Grossgmain

V meste Grossgmain (Rakúsko) máme celkom 7 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Grossgmain

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Grossgmain

Appartement Windhagerbauer

9,9

Appartement Windhagerbauer

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Windhagerbauer. Enjoying a quiet, secluded location at the foot of the Untersberg Mountain, Appartement Windhagerbauer offers accommodation with fully equipped... Ubytovanie Appartement Windhagerbauer sa nachádza v meste Tannenwinkl 91 (Rakúsko - Salzburg).

Kerschbaumergut

9,7

Kerschbaumergut

Ubytovanie (Apartmány) Kerschbaumergut. Kerschbaumergut is an organic farm with lots of animals situated in quiet surroundings 500 metres from the centre of Grossgmain and 15 km from Salzburg. Ubytovanie Kerschbaumergut sa nachádza v meste Grenzweg 65 (Rakúsko - Salzburg).

"Kaiser Karl" *** Ferienwohnungen

9

"Kaiser Karl" *** Ferienwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) "Kaiser Karl" *** Ferienwohnungen. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Kaiser Karl sa nachádza v najstaršom hostinci z 15. storočia v obci Großgmain. Ubytovanie "Kaiser Karl" *** Ferienwohnungen sa nachádza v meste Salzburger Straße 55 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Steinerwirt

8,7

Gasthof Steinerwirt

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Steinerwirt. Gasthof Steinerwirt je historický penzión priamo pri Prírodnej rezervácii Untersberg, len 4 km od mesta Bad Reichenhall a salzburského múzea pod holým... Ubytovanie Gasthof Steinerwirt sa nachádza v meste Salzburger Straße 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Vötterl

8,6

Hotel Vötterl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Vötterl. Hotel Vötterl s reštauráciou, barom a s letnou a zimnou záhradou, kde sa podávajú raňajky formou bufetu a regionálna a sezónna kuchyňa, sa nachádza v obci... Ubytovanie Hotel Vötterl sa nachádza v meste Salzburgerstraße 54 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salzburg-Chalet

Salzburg-Chalet

Ubytovanie (Vila) Salzburg-Chalet. Salzburg-Chalet is situated in Grossgmain and offers a seasonal outdoor swimming pool and barbecue facilities. Ubytovanie Salzburg-Chalet sa nachádza v meste Falkenweg 118 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 390 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Grossgmain

Mesto Grossgmain sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 7 hotelov a ubytovanie v meste Grossgmain.