Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Hof bei Salzburg

V meste Hof bei Salzburg (Rakúsko) máme celkom 16 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Hof bei Salzburg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Hof bei Salzburg

Haus Stöllinger

9,7

Haus Stöllinger

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Haus Stöllinger. Haus Stöllinger Kirchbichl enjoys a scenic countryside location directly next to a farm. Ubytovanie Haus Stöllinger sa nachádza v meste Wartenfelsstr. 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg

9,6

Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg. Tento apartmán v obci Hof bei Salzburg ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Ferienwohnung nahe Fuschlsee, Hof bei Salzburg sa nachádza v meste Kirchbichlweg 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Auer

9,5

Haus Auer

Ubytovanie (Apartmán) Haus Auer. Haus Auer offers a spacious, country-style apartment with 2 balconies and panoramic mountain views in Hof bei Salzburg, 800 metres from the centre and 1 km... Ubytovanie Haus Auer sa nachádza v meste Haslauweg 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Strumegg

9,5

Bauernhof Strumegg

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Strumegg. Hof’s Bauernhof Strumegg is a farmhouse with a children’s playground, terrace and table tennis facilities. Ubytovanie Bauernhof Strumegg sa nachádza v meste Seestraße 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Marianne

9,5

Haus Marianne

Ubytovanie (Apartmán) Haus Marianne. Situated in Hof bei Salzburg in the Salzburg region, Haus Marianne features a patio and garden views. Ubytovanie Haus Marianne sa nachádza v meste 38 Lebachstraße Gitzen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schloss Fuschl, A Luxury Collection Resort & Spa, Salzburg

9,4

Schloss Fuschl, A Luxury Collection Resort & Spa, Salzburg

Ubytovanie (Rezort) Schloss Fuschl, A Luxury Collection Resort & Spa, Salzburg. Hotel Schloss Fuschl s výhľadom na jedno z najkrajších rakúskych jazier je obklopený zeleňou, starostlivo upravovanými trávnikmi a záhradami. Ubytovanie Schloss Fuschl, A Luxury Collection Resort & Spa, Salzburg sa nachádza v meste Schlossstraße 19 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 261 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhof Kehlbauer

9,3

Ferienhof Kehlbauer

Ubytovanie (Farma) Ferienhof Kehlbauer. Ubytovacie zariadenie Ferienhof Kehlbauer sa nachádza na slnečnom kopci v obci Hof bei Salzburg a ponúka hosťom veľké detské ihrisko s trampolínou,... Ubytovanie Ferienhof Kehlbauer sa nachádza v meste Hinterschroffenaustraße 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bauernhof Unterhöfner

9,3

Bauernhof Unterhöfner

Ubytovanie (Farma) Bauernhof Unterhöfner. Located 400 metres from Lake Fuschl, Bauernhof Unterhöfner features a private beach with free deckchairs and parasols. Ubytovanie Bauernhof Unterhöfner sa nachádza v meste Schloß Strasse 7 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Oswald Fuschlsee

8,9

Ferienwohnung Oswald Fuschlsee

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Oswald Fuschlsee. Ferienwohnung Oswald Fuschlsee enjoys a quiet location 80 metres from the Nussbaumer Cable Car, and a 10-minute drive from the Hintersee/ Gaissau Ski Area. Ubytovanie Ferienwohnung Oswald Fuschlsee sa nachádza v meste Lebachstraße 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sheraton Fuschlsee-Salzburg Hotel Jagdhof

8,9

Sheraton Fuschlsee-Salzburg Hotel Jagdhof

Ubytovanie (Hotel) Sheraton Fuschlsee-Salzburg Hotel Jagdhof. Tento nadštandardný 4-hviezdičkový hotel s malebným výhľadom na jazero Fuschl je vzdialený len 20 minút jazdy od Salzburgu a ponúka súkromné ​​golfové... Ubytovanie Sheraton Fuschlsee-Salzburg Hotel Jagdhof sa nachádza v meste Schloss-Straße 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof zur Post

8,8

Gasthof zur Post

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof zur Post. Gasthof zur Post sa nachádza v meste Hof bei Salzburg a okrem ubytovania ponúka reštauráciu. K dispozícii je vám bezplatné WiFi pripojenie na internet. Ubytovanie Gasthof zur Post sa nachádza v meste Dorfstraße 11 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landsitz Hof

8,6

Landsitz Hof

Ubytovanie (Penzión) Landsitz Hof. Set in Hof bei Salzburg, Landsitz Hof features a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytovanie Landsitz Hof sa nachádza v meste Ventalweg 7 (Rakúsko - Salzburg).

Gasthof Alte Tanne

8,5

Gasthof Alte Tanne

Ubytovanie (Hostinec) Gasthof Alte Tanne. Situated in Hof bei Salzburg, Gasthof Alte Tanne has a restaurant, bar, garden, and free WiFi. Ubytovanie Gasthof Alte Tanne sa nachádza v meste 33 Wolfgangseestrasse (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

POST Dependance

8,4

POST Dependance

Ubytovanie (Penzión) POST Dependance. POST Dependance is situated in Hof bei Salzburg. Among the facilities at this property are an ATM and ticket service, along with free WiFi throughout the... Ubytovanie POST Dependance sa nachádza v meste Dorfstraße 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Helga

Haus Helga

Ubytovanie (Apartmán) Haus Helga. Haus Helga is situated in Hof bei Salzburg and offers a terrace. The property is 40 km from Schönau am Königssee and free private parking is available. Ubytovanie Haus Helga sa nachádza v meste Lebachstraße 26 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Hof bei Salzburg

Mesto Hof bei Salzburg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 16 hotelov a ubytovanie v meste Hof bei Salzburg.