Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Seeham

V meste Seeham (Rakúsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Seeham

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Seeham

Baby- und Kinderhof Aicherbauer

9,9

Baby- und Kinderhof Aicherbauer

Ubytovanie (Farma) Baby- und Kinderhof Aicherbauer. Set in Talacker, 5 minutes’ drive form Lake Obertrumersee, Baby- und Kinderhof Aicherbauer offers a garden with a children’s playground and barbecue... Ubytovanie Baby- und Kinderhof Aicherbauer sa nachádza v meste Talacker 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stroblbauernhof

9,5

Stroblbauernhof

Ubytovanie (Farma) Stroblbauernhof. Offering a barbecue and views of the garden, the child-friendly organic farm stay Stroblbauernhof is set in Seeham, a 20-minute drive from Salzburg. Ubytovanie Stroblbauernhof sa nachádza v meste Innerwall 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Ländenhof Superior

9,1

Hotel Ländenhof Superior

Ubytovanie (Hotel) Hotel Ländenhof Superior. Offering a restaurant, Hotel Ländenhof is located in Mayrhofen, 500 metres from the Penkenbahn Cable Car. Free WiFi access is available. Ubytovanie Hotel Ländenhof Superior sa nachádza v meste Jakob-Moser-Str.599 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Landgasthof Altwirt

9

Hotel Landgasthof Altwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Landgasthof Altwirt. Hotel Landgasthof sa nachádza v centre mesta Seeham pri jazere Obertrum, len pár krokov od verejnej pláže. Ubytovanie Hotel Landgasthof Altwirt sa nachádza v meste Dorf 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bio-Hotel Schiessentobel

9

Bio-Hotel Schiessentobel

Ubytovanie (Penzión) Bio-Hotel Schiessentobel. Bio-Hotel Schiessentobel is set in Seeham. Offering a restaurant, the property also has a garden, as well as an indoor pool and a sauna. Ubytovanie Bio-Hotel Schiessentobel sa nachádza v meste Schießentobel (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Walkner

8,4

Hotel Walkner

Ubytovanie (Hotel) Hotel Walkner. Hotel Walkner is located in the picturesque lake country north of Salzburg, only a short walk away from the shore of Lake Obertrum. Ubytovanie Hotel Walkner sa nachádza v meste Eisenharting 4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Entenwirt Seeham

8

Entenwirt Seeham

Ubytovanie (Hotel) Entenwirt Seeham. Hotel Entenwirt Seeham sa nachádza v obci Seeham a k dispozícii máte ubytovanie so záhradou, terasou a barom. Ubytovanie Entenwirt Seeham sa nachádza v meste Biodorf-Weg 11 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Seeham/Salzburger Land 288

Apartment in Seeham/Salzburger Land 288

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Seeham/Salzburger Land 288. Situated in Seeham in the Salzburg region, Apartment in Seeham/Salzburger Land 288 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Seeham/Salzburger Land 288 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Seeham

Mesto Seeham sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Seeham.