Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Elsbethen

V meste Elsbethen (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Elsbethen

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Elsbethen

Gut Mitterlehen

9,6

Gut Mitterlehen

Ubytovanie (Apartmány) Gut Mitterlehen. Ubytovacie zariadenie Gut Mitterlehen je apartmán s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi situovaný na tichom mieste, 3 minúty jazdy od obce Elsbethen,... Ubytovanie Gut Mitterlehen sa nachádza v meste Vorderfager 6 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Haslach

9,5

Haus Haslach

Ubytovanie (Apartmány) Haus Haslach. Located in Elsbethen, Haus Haslach offers self-catering accommodation with a mountain-view balcony and free Wi-Fi access. Ubytovanie Haus Haslach sa nachádza v meste Halleiner Landesstrasse 40a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Erentrudisalm

9,5

Erentrudisalm

Ubytovanie (Hotel) Erentrudisalm. Situated in Elsbethen, 8 km from Hellbrunn Palace & Trick Fountains, Erentrudisalm features accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytovanie Erentrudisalm sa nachádza v meste Elsbethen (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Überfuhr

7,9

Gasthaus Überfuhr

Ubytovanie (Penzión) Gasthaus Überfuhr. Penzión Gasthaus Überfuhr sa nachádza na okraji mesta Elsbethen, 15 minút jazdy južne od Salzburgu a 2 minúty od výjazdu Puch/Urstein z diaľnice A10... Ubytovanie Gasthaus Überfuhr sa nachádza v meste Überfuhrstraße 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Elsbethen

Mesto Elsbethen sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Elsbethen.