Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Russbach am Pass Gschütt

V meste Russbach am Pass Gschütt (Rakúsko) máme celkom 30 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Russbach am Pass Gschütt

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Russbach am Pass Gschütt

Haus Anni

9,8

Haus Anni

Ubytovanie (Apartmán) Haus Anni. Haus Anni sa nachádza v obci Russbach am Pass Gschütt, 600 metrov od lanovky Hornspitz. Ubytovanie Haus Anni sa nachádza v meste Saag 86 (Rakúsko - Salzburg).

Haus Pistenblick

9,8

Haus Pistenblick

Ubytovanie (Apartmány) Haus Pistenblick. Haus Pistenblick has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Russbach am Pass Gschütt, 300 metres from Hornbahn. Ubytovanie Haus Pistenblick sa nachádza v meste 69 Saag (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 207 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Trendapartment

9,7

Trendapartment

Ubytovanie (Apartmán) Trendapartment. Trendapartment sa nachádza v pokojnom prostredí v meste Russbach am Pass Gschütt, iba 50 metrov od zastávky bezplatného skibusu. Ubytovanie Trendapartment sa nachádza v meste Schattau 43 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Van der Leij

9,6

Apartment Haus Van der Leij

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Haus Van der Leij. Apartmánový dom Van der Leij je ubytovanie s vlastným stravovaním nachádzajúce sa v obci Russbach am Pass Gschütt, 600 metrov od lanovky Hornspitzbahn. Ubytovanie Apartment Haus Van der Leij sa nachádza v meste Russbachsaag 74 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Elisabeth

9,6

Pension Elisabeth

Ubytovanie (Penzión) Pension Elisabeth. Penzión Elisabeth sa nachádza v meste Russbach am Pass Gschütt, 600 metrov od lanovky Hornspitzbahn. Ubytovanie Pension Elisabeth sa nachádza v meste Rußbachsaag 12 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Höllhof Dachstein West

9,6

Höllhof Dachstein West

Ubytovanie (Apartmány) Höllhof Dachstein West. Höllhof has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Russbach am Pass Gschütt. Ubytovanie Höllhof Dachstein West sa nachádza v meste Russbach am Pass Gschütt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Walpurga

9,5

Gästehaus Walpurga

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Walpurga. Set in the Dachstein West Ski Area, Gästehaus Walpurga is 50 metres from the ski lift and 500 metres from the centre of Rußbach. Ubytovanie Gästehaus Walpurga sa nachádza v meste Gseng 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Ortner

9,4

Haus Ortner

Ubytovanie (Apartmán) Haus Ortner. Located in Russbach, this spacious apartment has a balcony and free Wi-Fi access. Guests can relax in a sauna. Ubytovanie Haus Ortner sa nachádza v meste Schattau 73 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Schwaighofer

9,4

Landhaus Schwaighofer

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Schwaighofer. Ubytovanie Landhaus Schwaighofer sa nachádza len 2 minúty od centra mesta Rußbach a lanovky Hornbahn. Ponúka panoramatický výhľad na pohorie Tennengebirge. Ubytovanie Landhaus Schwaighofer sa nachádza v meste Russbach am Pass Gschütt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kiblerhof

9,4

Kiblerhof

Ubytovanie (Apartmán) Kiblerhof. Located in Russbach am Pass Gschütt, just 1.3 km from Hornbahn, Kiblerhof dates back to the 17th century and features accommodation with barbecue... Ubytovanie Kiblerhof sa nachádza v meste Saag 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mary

9,4

Haus Mary

Ubytovanie (Apartmány) Haus Mary. Tento apartmán s terasou, balkónom a grilom sa nachádza v meste Russbach am Pass Gschütt, 350 metrov od stanice lanovky Hornspitzbahn. Ubytovanie Haus Mary sa nachádza v meste Schattau 92 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Christine

9,3

Apartment Haus Christine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Christine. Apartmán Haus Christine sa nachádza v meste Russbach am Pass Gschütt, 500 metrov od údolnej stanice lanovky Hornspitzbahn a lyžiarskeho strediska Dachstein... Ubytovanie Apartment Haus Christine sa nachádza v meste Saag 100 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Waldwirt

9,2

Gasthof Waldwirt

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Waldwirt. Ubytovacie zariadenie Waldwirt sa nachádza 1,5 km od centra obce Russbach, 2 km od lyžiarskeho strediska Dachstein West a ponúka infračervenú kabínu a... Ubytovanie Gasthof Waldwirt sa nachádza v meste Gseng 33 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kronenhirsch

9,2

Hotel Kronenhirsch

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kronenhirsch. Hotel Kronenhirsch sa nachádza v obci Russbach am Pass Gschütt, necelý 1 km od lanovky Hornbahn. Ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Hotel Kronenhirsch sa nachádza v meste Schattau 34 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kerschbaumer

9,2

Hotel Kerschbaumer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kerschbaumer. Located in the centre of Russbach, Hotel Kerschbaumer is just 400 metres from the cable car into the Dachstein-West Ski Area. Ubytovanie Hotel Kerschbaumer sa nachádza v meste Schattau 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach

9,2

Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach

Ubytovanie (Hotel) Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach. Enjoying a quiet location in Alpine surroundings in the centre of Russbach am Pass Gschütt, the Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach offers Salzburg... Ubytovanie Hotel Restaurant Kirchenwirt Russbach sa nachádza v meste Saag 150 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schattau

9,2

Haus Schattau

Ubytovanie (Apartmán) Haus Schattau. Offering free WiFi and mountain views, Haus Schattau is an accommodation set in Russbach am Pass Gschütt. Located 2. Ubytovanie Haus Schattau sa nachádza v meste 66 Schattau (Rakúsko - Salzburg).

Haus Wastl

9,1

Haus Wastl

Ubytovanie (Apartmány) Haus Wastl. Haus Wastl is situated 400 metres from the centre of Russbach, and 10 walking minutes from the Dachstein West Ski Area. Ubytovanie Haus Wastl sa nachádza v meste Schattau 57 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Dachsteinresort

9

Hotel Dachsteinresort

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Hotel Dachsteinresort. Ubytovanie Dachsteinresort sa nachádza v lyžiarskom stredisku Dachstein-West, 300 metrov od centra dedinky Russbach am Pass Gschütt, reštaurácií, rybníka s... Ubytovanie Hotel Dachsteinresort sa nachádza v meste Saag 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sporthotel Höll

8,8

Sporthotel Höll

Ubytovanie (Apartmány) Sporthotel Höll. Set in Russbach am Pass Gschütt in the Salzburg region, with Hornbahn nearby, Sporthotel Höll offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Sporthotel Höll sa nachádza v meste Gseng 53 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 176 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Höll

8,5

Ferienhaus Höll

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Höll. Ferienhaus Höll features garden views, free WiFi and free private parking, located in Russbach am Pass Gschütt, 300 metres from Hornbahn. Ubytovanie Ferienhaus Höll sa nachádza v meste Saag 85 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Schönblick

8,3

Gasthof Schönblick

Ubytovanie (Hotel) Gasthof Schönblick. Ubytovacie zariadenie Gasthof Schönblick sa nachádza v obci Russbach am Pass Gschütt, vedľa trasy pre horské bicykle a vleku R5 veľkého lyžiarskeho... Ubytovanie Gasthof Schönblick sa nachádza v meste Gseng 39 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dachstein

Dachstein

Ubytovanie (Apartmán) Dachstein. Dachstein is situated in Russbach am Pass Gschütt and offers a restaurant and a terrace. Ubytovanie Dachstein sa nachádza v meste 150 Saag 1. Etage (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Hornblick

Haus Hornblick

Ubytovanie (Apartmán) Haus Hornblick. Haus Hornblick is located in Russbach am Pass Gschütt and offers a restaurant, a garden and ski-to-door access. Ubytovanie Haus Hornblick sa nachádza v meste Russbach am Pass Gschütt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Gamsfeld

Pension Gamsfeld

Ubytovanie (Penzión) Pension Gamsfeld. Set in Russbach am Pass Gschütt, 400 metres from Hornbahn, Pension Gamsfeld offers accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and a... Ubytovanie Pension Gamsfeld sa nachádza v meste 44 Rußbachsaag (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Elisabeth

Ferienhaus Elisabeth

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus Elisabeth. Ferienhaus Elisabeth has river views, free WiFi and free private parking, situated in Russbach am Pass Gschütt. Ubytovanie Ferienhaus Elisabeth sa nachádza v meste Russbach am Pass Gschütt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Russbach am Pass Gschütt

Mesto Russbach am Pass Gschütt sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 30 hotelov a ubytovanie v meste Russbach am Pass Gschütt.