Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Sankt Martin am Tennengebirge

V meste Sankt Martin am Tennengebirge (Rakúsko) máme celkom 43 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Sankt Martin am Tennengebirge

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Sankt Martin am Tennengebirge

Haus Waldmann

9,9

Haus Waldmann

Ubytovanie (Apartmán) Haus Waldmann. Set in Sankt Martin am Tennengebirge in the Salzburg region, Haus Waldmann features a garden. Ubytovanie Haus Waldmann sa nachádza v meste Neuschartenweg 11 (Rakúsko - Salzburg).

Kendlbach

9,8

Kendlbach

Ubytovanie (Apartmán) Kendlbach. Ubytovanie Kendlbach sa nachádza v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 41 km od Salzburgu. Ponúka ubytovanie v apartmáne s terasou. Ubytovanie Kendlbach sa nachádza v meste Kendlbachweg 1 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienwohnung Maria Gstatter

9,7

Ferienwohnung Maria Gstatter

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Maria Gstatter. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Maria Gstatter sa nachádza v obci St. Ubytovanie Ferienwohnung Maria Gstatter sa nachádza v meste Knablstr. 4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tennengebirge

9,7

Apartment Tennengebirge

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tennengebirge. Offering panoramic views of the Tennengebirge Mountains, this spacious apartment is located in Lungötz in the Lammer Valley. Ubytovanie Apartment Tennengebirge sa nachádza v meste Lämmerhofweg 5 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Eder

9,6

Gästehaus Eder

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Eder. Penzión Gästehaus Eder sa nachádza v obci Sankt Martin am Tennengebirge, v nadmorskej výške 1000 metrov. Ubytovanie Gästehaus Eder sa nachádza v meste Edtstraße 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Haus Gsenger

9,6

Appartement Haus Gsenger

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Haus Gsenger. Set in the centre of St. Martin am Tennengebirge, Apartment Gsenger is 7 km away from Dachstein West Ski Area and a 8-minute ride from the slopes with the... Ubytovanie Appartement Haus Gsenger sa nachádza v meste Sportplatzstrasse 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenhof

9,6

Alpenhof

Ubytovanie (Hotel) Alpenhof. Ubytovacie zariadenie Alpenhof sa nachádza na pokojnom mieste na okraji lesa, 5 minút chôdze od centra mesta Sankt Martin am Tennengebirge. Ubytovanie Alpenhof sa nachádza v meste Oberbachstraße 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eder

9,6

Apartment Eder

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eder. Offering mountain views, Apartment Eder is an accommodation situated in Maurach, less than 1 km from Rofan-Seilbahn and a 19-minute walk from Mauritz... Ubytovanie Apartment Eder sa nachádza v meste (Rakúsko - Tirolsko).

Apartment Maranatha

9,5

Apartment Maranatha

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maranatha. Situated in Sankt Martin am Tennengebirge, Apartment Maranatha features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Maranatha sa nachádza v meste 14 Nasenweg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Grubweg

9,4

Ferienwohnung Grubweg

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Grubweg. Ferienwohnung Grubweg is set in Sankt Martin am Tennengebirge and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Grubweg sa nachádza v meste Grubweg 18 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Kainhofer

9,4

Appartment Kainhofer

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Kainhofer. Appartment Kainhofer sa nachádza v stredisku Sankt Martin am Tennengebirge, len 200 metrov od zariadení na snowtubing. Ubytovanie Appartment Kainhofer sa nachádza v meste Obersteinstraße 46 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 123 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vorderhof

9,4

Vorderhof

Ubytovanie (Apartmán) Vorderhof. V tomto veľkom tradične zariadenom apartmáne s panoramatickým výhľadom na pohorie Tennengebirge a terasou môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Vorderhof sa nachádza v meste Lammertalweg 44 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kraft

9,4

Haus Kraft

Ubytovanie (Apartmány) Haus Kraft. Ubytovacie zariadenie Haus Kraft sa nachádza len 150 metrov od miestneho lyžiarskeho vleku a za dobrých snehových podmienok sa k nemu dostanete na lyžiach. Ubytovanie Haus Kraft sa nachádza v meste Edtstrasse 145 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wimmhof

9,4

Wimmhof

Ubytovanie (Apartmány) Wimmhof. The Wimmhof offers fully-equipped apartments with balconies and free Wi-Fi access. It is located 200 metres from the centre of St. Ubytovanie Wimmhof sa nachádza v meste Lammertal 16 (Rakúsko - Salzburg).

Ferienapartments Reusch

9,4

Ferienapartments Reusch

Ubytovanie (Apartmán) Ferienapartments Reusch. Apartmány Ferienapartments Reusch sa nachádzajú na okraji lesa v obci Sankt Martin am Tennengebirge, vo výške 1000 metrov nad morom. Ubytovanie Ferienapartments Reusch sa nachádza v meste Lammertal 189 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldhaus

9,4

Waldhaus

Ubytovanie (Privát) Waldhaus. Penzión Waldhaus sa nachádza na slnečnom mieste na kopci 2 km od centra mesta Sankt Martin a najbližšej zjazdovky lyžiarskeho areálu Sankt Martin Family. Ubytovanie Waldhaus sa nachádza v meste Schoberbergweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Pension Barbara

9,4

Hotel Pension Barbara

Ubytovanie (Penzión) Hotel Pension Barbara. Hotel Pension Barbara sa nachádza v meste Sankt Martin am Tennengebirge a ponúka saunu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Hotel Pension Barbara sa nachádza v meste Obersteinstrasse 16 (Rakúsko - Salzburg).

Apartments Alpenfrieden

9,3

Apartments Alpenfrieden

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Alpenfrieden. Appartements Alpenfrieden sa nachádza 6 km od lyžiarskeho areálu Dachstein West a 100 metrov od zastávky skibusu. Ubytovanie Apartments Alpenfrieden sa nachádza v meste Lämmerhofweg 11 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Farmer

9,3

Haus Farmer

Ubytovanie (Penzión) Haus Farmer. Rekreačný komplex Haus Farmer ponúka svojim hosťom izby a apartmány s balkónom a výhľadom na hory Tennengebirge a mestečko Sankt Martin. Ubytovanie Haus Farmer sa nachádza v meste Mesnerbauerweg 12 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment-Kraft

9,1

Apartment-Kraft

Ubytovanie (Apartmán) Apartment-Kraft. Apartmán Apartment-Kraft sa nachádza na pokojnom mieste v obci Sankt Martin am Tennengebirge, 500 metrov od lyžiarskeho strediska Sankt Martin. Ubytovanie Apartment-Kraft sa nachádza v meste Schnöllkopfweg 7 (Rakúsko - Salzburg).

Schnöllhof

9

Schnöllhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Schnöllhof. Ubytovacie zariadenie Schöllhof sa nachádza na južnom svahu a ponúka vám izby s balkónom, parketovými podlahami a súkromným balkónom. Ubytovanie Schnöllhof sa nachádza v meste Grubweg 29 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Knablhof

9

Apartment Knablhof

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Knablhof. Set in Sankt Martin am Tennengebirge, 19 km from Flachau, Apartment Knablhof offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Knablhof sa nachádza v meste Knablstrasse 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Weiss

8,9

Landhaus Weiss

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Landhaus Weiss. Landhaus Weiss is located in Sankt Martin am Tennengebirge and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Landhaus Weiss sa nachádza v meste Martinerstrasse 71 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Familiengästehaus Ingrid

8,8

Familiengästehaus Ingrid

Ubytovanie (Apartmány) Familiengästehaus Ingrid. Ubytovacie zariadenie Familiengästehaus Ingrid sa nachádza 500 m od centra a lyžiarskeho vleku Sankt Martin am Tennengebirge. Ubytovanie Familiengästehaus Ingrid sa nachádza v meste Obersteinstraße 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Laubichler

8,7

Haus Laubichler

Ubytovanie (Apartmán) Haus Laubichler. Haus Laubichler is set in St. Martin am Tennengebirge, 1 km from the ski lift, and features self-catered accommodation with a balcony overlooking the... Ubytovanie Haus Laubichler sa nachádza v meste Oberstein 108 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Edelweiss

8,7

Pension Edelweiss

Ubytovanie (Penzión) Pension Edelweiss. Located right in the centre of St. Martin am Tennengebirge, the Pension Edelweiss is only 5 km away from the A10 Tauern Motorway. Ubytovanie Pension Edelweiss sa nachádza v meste Martiner Str. 2 (Rakúsko - Salzburg).

Wohlfühlhotel Martinerhof

8,6

Wohlfühlhotel Martinerhof

Ubytovanie (Hotel) Wohlfühlhotel Martinerhof. Tento 4-hviezdičkový hotel sa nachádza v obci Sankt Martin am Tennengebirge a ponúka vám krytý a vonkajší bazén, wellness centrum a v júli a v auguste aj... Ubytovanie Wohlfühlhotel Martinerhof sa nachádza v meste Edtstraße 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenchalet Basecamp

8,4

Alpenchalet Basecamp

Ubytovanie (Vidiecky dom) Alpenchalet Basecamp. Offering the direct access to a cable car, and only 150 metres from the St. Ubytovanie Alpenchalet Basecamp sa nachádza v meste St. Martin 105 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Edi´s

8,3

Apartment Edi´s

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Edi´s. Situated in Sankt Martin am Tennengebirge in the Salzburg region, Apartment Edi´s features a balcony and mountain views. Ubytovanie Apartment Edi´s sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartment Lärchenalm

8,1

Appartment Lärchenalm

Ubytovanie (Apartmány) Appartment Lärchenalm. Appartment Lärchenalm is located a 3-minute drive from the centre of Sankt Martin am Tennengebirge and offers self-catering accommodation with balcony with... Ubytovanie Appartment Lärchenalm sa nachádza v meste Schnöllkopfweg 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalets Almidylle

Chalets Almidylle

Ubytovanie (Horské chaty) Chalets Almidylle. Located in Sankt Martin am Tennengebirge, 20 km from Flachau, Chalets Almidylle provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Chalets Almidylle sa nachádza v meste 5531 Eben im Pongau (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 431 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Sankt Martin am Tennengebirge

Mesto Sankt Martin am Tennengebirge sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 43 hotelov a ubytovanie v meste Sankt Martin am Tennengebirge.