Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Koppl

V meste Koppl (Rakúsko) máme celkom 6 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Koppl

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Koppl

Peter's

9,6

Peter's

Ubytovanie (Apartmán) Peter's. Set in Koppl in the Salzburg region, Peter's features a terrace and mountain views. Ubytovanie Peter's sa nachádza v meste Moosweg 14 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schusterbauer

8,9

Schusterbauer

Ubytovanie (Farma) Schusterbauer. Schusterbauer sa nachádza v meste Koppl, 8 km od Salzburgu. Ponúka detské ihrisko a výhľad na hory. Ubytovanie Schusterbauer sa nachádza v meste Wagnerstrasse 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Am Riedl

8,6

Hotel-Gasthof Am Riedl

Ubytovanie (Penzión) Hotel-Gasthof Am Riedl. Rodinou prevádzkovaný hotel Gasthof Am Riedl sa nachádza na polceste medzi Salzburgom a oblasťou Salzkammergut, len krátku jazdu autom od Salzburgu. Ubytovanie Hotel-Gasthof Am Riedl sa nachádza v meste Eisenstraße 38 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthaus Kirchenwirt

8,3

Gasthaus Kirchenwirt

Ubytovanie (Hostinec) Gasthaus Kirchenwirt. Gasthaus Kirchenwirt is offering accommodation in Koppl. There is a restaurant serving Austrian cuisine, and free private parking is available. Ubytovanie Gasthaus Kirchenwirt sa nachádza v meste Dorfstrasse 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nocksteinblick

Nocksteinblick

Ubytovanie (Privát) Nocksteinblick. Nocksteinblick is located in Koppl. The accommodation is 35 km from Schönau am Königssee, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie Nocksteinblick sa nachádza v meste Schwaighofweg 20 (Rakúsko - Salzburg).

Ubytovanie v meste Koppl

Mesto Koppl sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 6 hotelov a ubytovanie v meste Koppl.