Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Unternberg

V meste Unternberg (Rakúsko) máme celkom 3 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Unternberg

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Unternberg

Gästehaus Trinkergut

9,4

Gästehaus Trinkergut

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Trinkergut. Ubytovacie zariadenie Gästehaus Trinkergut sa nachádza v obci Unternberg a ponúka fitnescentrum a gril. Ubytovanie Gästehaus Trinkergut sa nachádza v meste Pischelsdorf 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alpy

Haus Alpy

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Alpy. Ubytovacie zariadenie Haus Alpy sa nachádza v obci Unternberg v Salzburskom regióne a ponúka terasu s výhľadom na hory. Ubytovanie Haus Alpy sa nachádza v meste 84 Murtal Straße (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Familie Griesner

Ferienhaus Familie Griesner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Familie Griesner. Ferienhaus Familie Griesner offers a holiday home with a mountain-view terrace in Unternberg. Ubytovanie Ferienhaus Familie Griesner sa nachádza v meste Neggerndorf 74 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Graggaber (SML600)

Holiday Home Graggaber (SML600)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Graggaber (SML600). Located in Unternberg, Holiday Home Graggaber (SML600) provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home Graggaber (SML600) sa nachádza v meste Unternberg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Unternberg

Mesto Unternberg sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 3 hotelov a ubytovanie v meste Unternberg.