Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Thomatal

V meste Thomatal (Rakúsko) máme celkom 4 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Thomatal

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Thomatal

Pension Kempenbruck

8,9

Pension Kempenbruck

Ubytovanie (Penzión) Pension Kempenbruck. Gasthof Kempenbruck, ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 1 050 m v Thomatale v regióne Lungau, ponúka raňajky formou bufetu, saunu (v zime) a záhradu s... Ubytovanie Pension Kempenbruck sa nachádza v meste Thomatal 30 (Rakúsko - Salzburg).

Apartment Edelweiss 3

Apartment Edelweiss 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Edelweiss 3. Apartment Edelweiss 3 is situated in Thomatal. The accommodation has free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Edelweiss 3 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenrose

Alpenrose

Ubytovanie (Apartmán) Alpenrose. Alpenrose is located in Thomatal. The accommodation features free WiFi throughout the property. Ubytovanie Alpenrose sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Almsonne

Ferienwohnungen Almsonne

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Almsonne. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnungen Almsonne sa nachádza 200 metrov od lyžiarskeho vleku Schönfeld a 17 km od lyžiarskej oblasti Katschberg. Ubytovanie Ferienwohnungen Almsonne sa nachádza v meste Schönfeld 40 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Thomatal

Mesto Thomatal sa nachádza na území krajiny Rakúsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 4 hotelov a ubytovanie v meste Thomatal.