Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Aljmaš

V meste Aljmaš (Chorvátsko) máme celkom 10 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Aljmaš

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Aljmaš

Villa Edl Elegant

10

Villa Edl Elegant

Ubytovanie (Vila) Villa Edl Elegant. Set in Aljmaš in the Osječko-baranjska županija region, Villa Edl Elegant has a balcony and garden views. Ubytovanie Villa Edl Elegant sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Danubio Residence

9,7

Danubio Residence

Ubytovanie (Apartmán) Danubio Residence. Featuring a bar, a garden, and barbecue facilities, Danubio Residence provides accommodation in Aljmaš with free WiFi and lake views. Ubytovanie Danubio Residence sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Apartman Dunav

9,7

Apartman Dunav

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dunav. Apartmán Dunav sa nachádza v obci Aljmaš a ponúka ubytovanie s balkónom. Naskytá sa z neho výhľad na rieku a je vzdialený 28 km od mesta Vukovar. Ubytovanie Apartman Dunav sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

stepaničevac 44

9,6

stepaničevac 44

Ubytovanie (Dovolenkový dom) stepaničevac 44. Stepaničevac 44 is located in Aljmaš and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie stepaničevac 44 sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Country House Pod dudom Aljmaš

9,5

Country House Pod dudom Aljmaš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Country House Pod dudom Aljmaš. Country House Pod dudom Aljmaš is situated in Aljmaš and offers a bar, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Country House Pod dudom Aljmaš sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Villa Aljmas

9,4

Villa Aljmas

Ubytovanie (Penzión) Villa Aljmas. Tradične zariadený penzión Villa Aljmas vám ponúka vonkajší bazén so slnečnou terasou v záhrade so sviežou zeleňou. Ubytovanie Villa Aljmas sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode

9,1

Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode. Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode is situated in Aljmaš. The property is 19 km from Osijek and free private parking is available. Ubytovanie Odmor za dušu i tijelo u srcu prirode sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

UDIČARSKI DOM UŠĆE

9,1

UDIČARSKI DOM UŠĆE

Ubytovanie (Apartmány) UDIČARSKI DOM UŠĆE. UDIČARSKI DOM UŠĆE is set in Aljmaš. The air-conditioned units are furnished with parquet floors and feature a private bathroom, a flat-screen TV,... Ubytovanie UDIČARSKI DOM UŠĆE sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Guesthouse Zeko

9

Guesthouse Zeko

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Zeko. Toto ubytovanie sa nachádza len pár krokov od Dunaja a pútnického kostola v obci Aljmaš. Ubytovanie Guesthouse Zeko sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Two-Bedroom Apartment in Aljmas

Two-Bedroom Apartment in Aljmas

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Aljmas. Two-Bedroom Apartment in Aljmas is situated in Aljmaš. This apartment features barbecue facilities. This apartment features 2 bedrooms, a TV, and a... Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Aljmas sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Ivančica

Ivančica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ivančica. Situated in Aljmaš in the Osječko-baranjska županija region, Ivančica has a balcony and garden views. Ubytovanie Ivančica sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Apartman Dunav I

Apartman Dunav I

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Dunav I. Set in Aljmaš in the Osječko-baranjska županija region, Apartman Dunav I has a garden. The accommodation is 23 km from Osijek. Ubytovanie Apartman Dunav I sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Villa Aljmas

Villa Aljmas

Ubytovanie (Vila) Villa Aljmas. Villa Aljmas is situated in Aljmaš and offers a terrace. Guests staying at this villa have access to a fully equipped kitchen and a balcony. Ubytovanie Villa Aljmas sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Queen of Danube

Queen of Danube

Ubytovanie (Horská chata) Queen of Danube. Boasting a bar, a shared lounge, and a garden, Queen of Danube offers accommodation in Aljmaš with free WiFi and river views. Ubytovanie Queen of Danube sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Apartments and rooms Zvonkic

Apartments and rooms Zvonkic

Ubytovanie (Penzión) Apartments and rooms Zvonkic. Set in Aljmaš, Apartments and rooms Zvonkic features a restaurant, shared lounge, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartments and rooms Zvonkic sa nachádza v meste Aljmaš (Chorvátsko - Osječko-baranjska županija).

Ubytovanie v meste Aljmaš

Mesto Aljmaš sa nachádza na území krajiny Chorvátsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 10 hotelov a ubytovanie v meste Aljmaš.