Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Alsóörs

V meste Alsóörs (Maďarsko) máme celkom 48 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Alsóörs

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Alsóörs

365Balaton Apartmanok

10

365Balaton Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) 365Balaton Apartmanok. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, 365Balaton Apartmanok is set in Alsóörs. Located 1. Ubytovanie 365Balaton Apartmanok sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Lakeview Apartman

10

Lakeview Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Lakeview Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, lake view and a patio, Lakeview Apartman is located in Alsóörs. Ubytovanie Lakeview Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Diána Apartman

9,9

Diána Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Diána Apartman. Diána Apartman, a property with a terrace, is situated in Alsóörs, 700 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Diána Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Casa Lavanda

9,8

Casa Lavanda

Ubytovanie (Penzión) Casa Lavanda. Ubytovacie zariadenie Casa Lavanda sa nachádza 1,5 km od vyhliadkového miesta na kopci Somlyo v obci Alsóörs a má bezplatné WiFi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Casa Lavanda sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Alsóörs Pagony

9,7

Alsóörs Pagony

Ubytovanie (Apartmán) Alsóörs Pagony. Located in Alsóörs, within 1.4 km of Somlyo Hill Viewpoint, Alsóörs Pagony offers accommodation with free WiFi, air conditioning and free bikes. Ubytovanie Alsóörs Pagony sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Villa7

9,7

Villa7

Ubytovanie (Penzión) Villa7. Villa7 in Alsóörs provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Villa7 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Leander Apartman

9,6

Leander Apartman

Ubytovanie (Penzión) Leander Apartman. Apartmán sa nachádza v meste Alsóörs, 500 metrov od výhľadu z vrchu Somlyó. Ubytovanie Leander Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Hello Balaton

9,4

Hello Balaton

Ubytovanie (Apartmán) Hello Balaton. Ubytovacie zariadenie Hello Balaton sa nachádza v meste Alsóörs, len 1,1 km od vyhliadky na kopci Somlyo. Ubytovanie Hello Balaton sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Alsóörs CH

9,4

Alsóörs CH

Ubytovanie (Apartmány) Alsóörs CH. Located in Alsóörs in the Veszprem region and Somlyo Hill Viewpoint reachable within less than 1 km, Alsóörs CH provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Alsóörs CH sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Rózsa Apartman

9,4

Rózsa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Rózsa Apartman. Apartmán Rózsa sa nachádza v meste Alsóörs, 80 metrov od jazera Balaton a 7 minút chôdze od železničnej stanice. Ubytovanie Rózsa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kikapcs apartman

9,3

Kikapcs apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kikapcs apartman. Offering free WiFi and mountain views, Kikapcs apartman is an accommodation located in Alsóörs. Situated 3. Ubytovanie Kikapcs apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Modern apartman

9,3

Modern apartman

Ubytovanie (Vidiecky dom) Modern apartman. Boasting garden views, Modern apartman features accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Modern apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Alsóörs Marina Hotel

9,3

Alsóörs Marina Hotel

Ubytovanie (Hotel) Alsóörs Marina Hotel. Hotel Alsóörs Marina sa nachádza v meste Alsóörs a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Alsóörs Marina Hotel sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Vöröskő Apartman Alsóörs

9,3

Vöröskő Apartman Alsóörs

Ubytovanie (Apartmán) Vöröskő Apartman Alsóörs. Featuring lake views, Vöröskő Apartman Alsóörs provides accommodation with a patio and a kettle, around a few steps from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Vöröskő Apartman Alsóörs sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Ágnes apartman

9,3

Ágnes apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ágnes apartman. Featuring free bikes and a garden, Ágnes apartman provides accommodation in Alsóörs with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ágnes apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Mayer's Harbor Apartment

9,1

Mayer's Harbor Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mayer's Harbor Apartment. Offering free WiFi and garden views, Mayer's Harbor Apartment is an accommodation located in Alsóörs. Situated 1. Ubytovanie Mayer's Harbor Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Club Panorama Residence

9,1

Club Panorama Residence

Ubytovanie (Apartmány) Club Panorama Residence. Situated in Alsóörs, just 1.1 km from Somlyo Hill Viewpoint, Club Panorama Residence features beachfront accommodation with an outdoor swimming pool, a... Ubytovanie Club Panorama Residence sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Sailing Apartmanok

9

Sailing Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Sailing Apartmanok. Featuring lake views, Sailing Apartmanok in Alsóörs features accommodation, an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Sailing Apartmanok sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Május Apartman - nyaraló a Balatonnál

9

Május Apartman - nyaraló a Balatonnál

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Május Apartman - nyaraló a Balatonnál. Május Apartman - nyaraló a Balatonnál is located in Alsóörs. Ubytovanie Május Apartman - nyaraló a Balatonnál sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Agnes' Vineyard

9

Agnes' Vineyard

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Agnes' Vineyard. Situated 1.2 km from Somlyo Hill Viewpoint, Agnes' Vineyard features accommodation in Alsóörs with access to a hot tub. Ubytovanie Agnes' Vineyard sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Limehouse3

8,5

Limehouse3

Ubytovanie (Apartmán) Limehouse3. Set in Alsóörs, within less than 1 km of Somlyo Hill Viewpoint, Limehouse3 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Limehouse3 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Yorki Vendégház

8,4

Yorki Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Yorki Vendégház. Ubytovacie zariadenie Yorki Vendégház sa nachádza v obci Alsóörs, menej ako 1 km od vyhliadky Somlyo Hill. Ubytovanie Yorki Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Rózsa Apartman 2

8,3

Rózsa Apartman 2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Rózsa Apartman 2. Featuring a garden and a terrace, Rózsa Apartman 2 is situated in Alsóörs, not far from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Rózsa Apartman 2 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Cottage KoKoKo Balaton

8,2

Cottage KoKoKo Balaton

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Cottage KoKoKo Balaton. Situated in Alsóörs in the Veszprem region, Cottage KoKoKo Balaton has a terrace and garden views. Located 1. Ubytovanie Cottage KoKoKo Balaton sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Lake Vendégház

8,2

Lake Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lake Vendégház. Ubytovanie Lake Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs, 1,1 km od vyhliadky Somlyo Hill. Ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Lake Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön

8,2

SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön

Ubytovanie (Kemping) SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön. Kemping SunVillage Camp – Mobilházak Alsóörsön sa nachádza v obci Alsóörs vo Vesprémskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Northside Hotel

8,1

Northside Hotel

Ubytovanie (Hotel) Northside Hotel. Hotel Northside sa nachádza v obci Alsóörs a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Nefajčiarske ubytovanie je vzdialené 1,1 km od vyhliadky na kopci Somlyó. Ubytovanie Northside Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

WhiteHouse Alsoors

8,1

WhiteHouse Alsoors

Ubytovanie (Apartmánový hotel) WhiteHouse Alsoors. Set in Alsóörs in the Veszprem region, with Somlyo Hill Viewpoint nearby, WhiteHouse Alsoors offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie WhiteHouse Alsoors sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Laroba Hotel

8,1

Laroba Hotel

Ubytovanie (Hotel) Laroba Hotel. Hotel Laroba sa nachádza 250 metrov od severného pobrežia jazera Balaton. Ubytovanie Laroba Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs

8

Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs

Ubytovanie (Hotel) Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs. Hotel Aranysas és Bungalows Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs, 1,3 km od vyhliadky na kopci Somlyó a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným... Ubytovanie Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs

7,4

NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs

Ubytovanie (Kemping) NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs. Just a 1-minute walk from the Balaton Lake and offering an outdoor pool and a restaurant, NaturExpert mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs is located in... Ubytovanie NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Alsóőrsi 8 fős teljes ház

Alsóőrsi 8 fős teljes ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alsóőrsi 8 fős teljes ház. Located in Alsóörs, Alsóőrsi 8 fős teljes ház provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Alsóőrsi 8 fős teljes ház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Home Josef (ALD402)

Holiday Home Josef (ALD402)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Josef (ALD402). Featuring accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Holiday Home Josef (ALD402) is set in Alsóörs. The accommodation is 1. Ubytovanie Holiday Home Josef (ALD402) sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Villa Magdalena

Villa Magdalena

Ubytovanie (Vila) Villa Magdalena. Featuring garden views, Villa Magdalena provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Villa Magdalena sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Laurin Vendégház

Laurin Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Laurin Vendégház. Situated 1.9 km from Somlyo Hill Viewpoint and featuring a garden, Laurin Vendégház provides accommodation in Alsóörs. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Laurin Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Koppány Luxor Vendégház

Koppány Luxor Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Koppány Luxor Vendégház. Koppány Luxor Vendégház is located in Alsóörs and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Koppány Luxor Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Pöttyös Fanni Vendégház

Pöttyös Fanni Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pöttyös Fanni Vendégház. Situated just 2.3 km from Somlyo Hill Viewpoint, Pöttyös Fanni Vendégház provides accommodation in Alsóörs with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytovanie Pöttyös Fanni Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Önálló családi ház 15 fő

Önálló családi ház 15 fő

Ubytovanie (Vila) Önálló családi ház 15 fő. Featuring a hot tub, Önálló családi ház 15 fő is located in Alsóörs. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Önálló családi ház 15 fő sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Ubytovanie v meste Alsóörs

Mesto Alsóörs sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 48 hotelov a ubytovanie v meste Alsóörs.