Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Alsóörs

V meste Alsóörs (Maďarsko) máme celkom 48 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Alsóörs

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Alsóörs

Ferienhaus Josef

10

Ferienhaus Josef

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Josef. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Josef sa nachádza v obci Alsóörs. Dovolenkový dom je vzdialený 600 metrov od vyhliadky Somlyo Hill. Ubytovanie Ferienhaus Josef sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Takler Home

9,8

Takler Home

Ubytovanie (Penzión) Takler Home. Ubytovacie zariadenie Takler Home sa nachádza v obci Alsóörs, 2,5 km od vyhliadky na kopci Somlyo. Ponúka záhradu a výhľad do záhrady. Ubytovanie Takler Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Casa Lavanda

9,8

Casa Lavanda

Ubytovanie (Penzión) Casa Lavanda. Ubytovacie zariadenie Casa Lavanda sa nachádza 1,5 km od vyhliadkového miesta na kopci Somlyo v obci Alsóörs a má bezplatné WiFi a bezplatné súkromné... Ubytovanie Casa Lavanda sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alsóörs Pagony

9,7

Alsóörs Pagony

Ubytovanie (Apartmán) Alsóörs Pagony. Located in Alsóörs, within 1.4 km of Somlyo Hill Viewpoint, Alsóörs Pagony offers accommodation with free WiFi, air conditioning and free bikes. Ubytovanie Alsóörs Pagony sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rege apartman

9,7

Rege apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rege apartman. Set in Alsóörs in the Veszprem region, Rege apartman features a garden. Ubytovanie Rege apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Krisztina nyaraló

9,6

Krisztina nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Krisztina nyaraló. Situated in Alsóörs, within 1 km of Somlyo Hill Viewpoint, Krisztina nyaraló offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Krisztina nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Leander Apartman

9,6

Leander Apartman

Ubytovanie (Penzión) Leander Apartman. Apartmán sa nachádza v meste Alsóörs, 500 metrov od výhľadu z vrchu Somlyó. Ubytovanie Leander Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyáridő Apartman

9,5

Nyáridő Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Nyáridő Apartman. Located in Alsóörs, within 1.6 km of Somlyo Hill Viewpoint, Nyáridő Apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Nyáridő Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hotel Mayer

9,5

Hotel Mayer

Ubytovanie (Hotel) Hotel Mayer. Hotel Mayer sa nachádza v meste Alsóörs, na úpätí horského pásma Bakony. Ubytovanie Hotel Mayer sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hello Balaton

9,4

Hello Balaton

Ubytovanie (Apartmán) Hello Balaton. Ubytovacie zariadenie Hello Balaton sa nachádza v meste Alsóörs, len 1,1 km od vyhliadky na kopci Somlyo. Ubytovanie Hello Balaton sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 208 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rózsa Apartman

9,4

Rózsa Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Rózsa Apartman. Apartmán Rózsa sa nachádza v meste Alsóörs, 80 metrov od jazera Balaton a 7 minút chôdze od železničnej stanice. Ubytovanie Rózsa Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alsóörs CH

9,4

Alsóörs CH

Ubytovanie (Apartmány) Alsóörs CH. Located in Alsóörs in the Veszprem region and Somlyo Hill Viewpoint reachable within less than 1 km, Alsóörs CH provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Alsóörs CH sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kikapcs apartman

9,3

Kikapcs apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kikapcs apartman. Offering free WiFi and mountain views, Kikapcs apartman is an accommodation located in Alsóörs. Situated 3. Ubytovanie Kikapcs apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern apartman

9,3

Modern apartman

Ubytovanie (Vidiecky dom) Modern apartman. Boasting garden views, Modern apartman features accommodation with a garden and a patio, around 2.4 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Modern apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alsóörs Marina Hotel

9,3

Alsóörs Marina Hotel

Ubytovanie (Hotel) Alsóörs Marina Hotel. Hotel Alsóörs Marina sa nachádza v meste Alsóörs a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie Alsóörs Marina Hotel sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröskő Apartman Alsóörs

9,3

Vöröskő Apartman Alsóörs

Ubytovanie (Apartmán) Vöröskő Apartman Alsóörs. Featuring lake views, Vöröskő Apartman Alsóörs provides accommodation with a patio and a kettle, around a few steps from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Vöröskő Apartman Alsóörs sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ágnes apartman

9,3

Ágnes apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ágnes apartman. Featuring free bikes and a garden, Ágnes apartman provides accommodation in Alsóörs with free WiFi and garden views. Ubytovanie Ágnes apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mayer's Harbor Apartment

9,1

Mayer's Harbor Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Mayer's Harbor Apartment. Offering free WiFi and garden views, Mayer's Harbor Apartment is an accommodation located in Alsóörs. Situated 1. Ubytovanie Mayer's Harbor Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agnes' Vineyard

9

Agnes' Vineyard

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Agnes' Vineyard. Situated 1.2 km from Somlyo Hill Viewpoint, Agnes' Vineyard features accommodation in Alsóörs with access to a hot tub. Ubytovanie Agnes' Vineyard sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 184 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündér Apartmanok

8,8

Tündér Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Tündér Apartmanok. Situated in Alsóörs in the Veszprem region and Somlyo Hill Viewpoint reachable within 700 metres, Tündér Apartmanok features accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Tündér Apartmanok sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Limehouse3

8,5

Limehouse3

Ubytovanie (Apartmán) Limehouse3. Set in Alsóörs, within less than 1 km of Somlyo Hill Viewpoint, Limehouse3 offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Limehouse3 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Barátság Ház

8,5

Barátság Ház

Ubytovanie (Penzión) Barátság Ház. Ubytovacie zariadenie Barátság Ház sa nachádza na brehu jazera Balaton v obci Alsóörs, 800 metrov od vyhliadky Somlyó-hegyi. Ubytovanie Barátság Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Yorki Vendégház

8,4

Yorki Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Yorki Vendégház. Ubytovacie zariadenie Yorki Vendégház sa nachádza v obci Alsóörs, menej ako 1 km od vyhliadky Somlyo Hill. Ubytovanie Yorki Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rózsa Apartman 2

8,3

Rózsa Apartman 2

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Rózsa Apartman 2. Featuring a garden and a terrace, Rózsa Apartman 2 is situated in Alsóörs, not far from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Rózsa Apartman 2 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lake Vendégház

8,2

Lake Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lake Vendégház. Ubytovanie Lake Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs, 1,1 km od vyhliadky Somlyo Hill. Ponúka záhradu a gril. Ubytovanie Lake Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön

8,2

SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön

Ubytovanie (Kemping) SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön. Kemping SunVillage Camp – Mobilházak Alsóörsön sa nachádza v obci Alsóörs vo Vesprémskej župe. Ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie SunVillage Camp- Mobilházak Alsóörsön sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Northside Hotel

8,1

Northside Hotel

Ubytovanie (Hotel) Northside Hotel. Hotel Northside sa nachádza v obci Alsóörs a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Nefajčiarske ubytovanie je vzdialené 1,1 km od vyhliadky na kopci Somlyó. Ubytovanie Northside Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

WhiteHouse Alsoors

8,1

WhiteHouse Alsoors

Ubytovanie (Apartmánový hotel) WhiteHouse Alsoors. Set in Alsóörs in the Veszprem region, with Somlyo Hill Viewpoint nearby, WhiteHouse Alsoors offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie WhiteHouse Alsoors sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laroba Hotel

8,1

Laroba Hotel

Ubytovanie (Hotel) Laroba Hotel. Hotel Laroba sa nachádza 250 metrov od severného pobrežia jazera Balaton. Ubytovanie Laroba Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs

8

Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs

Ubytovanie (Hotel) Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs. Hotel Aranysas és Bungalows Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs, 1,3 km od vyhliadky na kopci Somlyó a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným... Ubytovanie Aranysas Hotel és Bungalows Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lijoli Lounge Vendégház

7,9

Lijoli Lounge Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Lijoli Lounge Vendégház. Ubytovanie sa nachádza v obci Alsóörs, 1400 metrov od jazera Balaton, a ponúka klimatizované izby s káblovou TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Lijoli Lounge Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Pelso Camping

7,9

Pelso Camping

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Pelso Camping. Dovolenkové domy Pelso Camping sa nachádzajú 3,6 km od vyhliadky na kopci Somlyó a ponúkajú ubytovanie s barom, súkromnou plážou a detským klubom. Ubytovanie Pelso Camping sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs

7,4

NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs

Ubytovanie (Kemping) NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs. Just a 1-minute walk from the Balaton Lake and offering an outdoor pool and a restaurant, NaturExpert mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs is located in... Ubytovanie NaturExpert Mobil házak-Pelso Kemping Alsóörs sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Alsoörs/Balaton 18009

Apartments in Alsoörs/Balaton 18009

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartments in Alsoörs/Balaton 18009. Apartments in Alsoörs/Balaton 18009 is a property set in Alsóörs near Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Apartments in Alsoörs/Balaton 18009 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Home Balaton026

Holiday Home Balaton026

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balaton026. Holiday Home Balaton026, a property with a garden, is set in Alsóörs, 3.1 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Holiday Home Balaton026 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Home Josef (ALD402)

Holiday Home Josef (ALD402)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Josef (ALD402). Featuring accommodation with a private pool, lake view and a balcony, Holiday Home Josef (ALD402) is set in Alsóörs. The accommodation is 1. Ubytovanie Holiday Home Josef (ALD402) sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Laurin Vendégház

Laurin Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Laurin Vendégház. Situated 1.9 km from Somlyo Hill Viewpoint and featuring a garden, Laurin Vendégház provides accommodation in Alsóörs. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Laurin Vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Magdalena

Villa Magdalena

Ubytovanie (Vila) Villa Magdalena. Featuring garden views, Villa Magdalena provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Villa Magdalena sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Judit - ALD401

Holiday Home Judit - ALD401

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Judit - ALD401. Situated in Alsóörs in the Veszprem region, Holiday Home Judit - ALD401 features a garden. Ubytovanie Holiday Home Judit - ALD401 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Alsóőrsi 8 fős teljes ház

Alsóőrsi 8 fős teljes ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Alsóőrsi 8 fős teljes ház. Located in Alsóörs, Alsóőrsi 8 fős teljes ház provides air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Alsóőrsi 8 fős teljes ház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 162 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma apartman

Panoráma apartman

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma apartman. Set in Alsóörs, Panoráma apartman offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Panoráma apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lizi Apartman

Lizi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lizi Apartman. Lizi Apartman offers accommodation in Alsóörs, 1.4 km from Somlyo Hill Viewpoint. This apartment offers a garden. Ubytovanie Lizi Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Troják Apartman

Troják Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Troják Apartman. Boasting mountain views, Troják Apartman features accommodation with a balcony and a kettle, around 300 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Troják Apartman sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wooden Apartman Prémium

Wooden Apartman Prémium

Ubytovanie (Apartmán) Wooden Apartman Prémium. Located in Alsóörs in the Veszprem region, Wooden Apartman Prémium has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Wooden Apartman Prémium sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula vendégház

Levendula vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Levendula vendégház. Levendula vendégház is located in Alsóörs, 1.1 km from Somlyo Hill Viewpoint, and a garden and a terrace are available on-site. Ubytovanie Levendula vendégház sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Misi's 6-bedroom Family House

Misi's 6-bedroom Family House

Ubytovanie (Penzión) Misi's 6-bedroom Family House. Situated in Alsóörs, 900 metres from the Somlyo Hill Viewpoint and only a 4-minute walk from Lake Balaton, Misi Vendégház offers a self-catering... Ubytovanie Misi's 6-bedroom Family House sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 352 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A11 Apartman

A11 Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) A11 Apartman. Featuring lake views, A11 Apartman provides accommodation with a garden and a patio, around 300 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie A11 Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Retro

Retro

Ubytovanie (Apartmán) Retro. Retro is located in Alsóörs and offers a garden. It is set 500 metres from Somlyo Hill Viewpoint and offers free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Retro sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors

Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors. Offering free WiFi and free private parking, Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors is situated in Alsóörs, just less than 1 km from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Alsoors sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Two-Bedroom Holiday Home in Alsoors

Two-Bedroom Holiday Home in Alsoors

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Holiday Home in Alsoors. Offering free WiFi and free private parking, Two-Bedroom Holiday Home in Alsoors is situated in Alsóörs, just 600 metres from Somlyo Hill Viewpoint. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Alsoors sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Alex s home #1

Alex s home #1

Ubytovanie (Apartmán) Alex s home #1. Alex s home #1 is a property located in Alsóörs near Somlyo Hill Viewpoint. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 88 km from the apartment. Ubytovanie Alex s home #1 sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Alsóörs

Mesto Alsóörs sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 48 hotelov a ubytovanie v meste Alsóörs.