Hľadať

Ubytovanie

Vesprém

V regióne Vesprém (Maďarsko) máme celkom 1575 hotelov a ubytovanie.

Pre región Vesprém odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Balatonfüred (320), Balatonalmádi (118), Tihany (96), Badacsonytomaj (75), Csopak (67), Vesprém (65), Alsóörs (48), Balatonfűzfő (43), Balatonkenese (42), Révfülöp (38). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Vesprém

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Vesprém

Madárka Ház

10

Madárka Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Madárka Ház. Madárka Ház is situated in Káptalantóti and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Madárka Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vadvirág Apartman

10

Vadvirág Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Vadvirág Apartman. Located in Veszprém, Vadvirág Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Vadvirág Apartman sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rizling Stúdió Apartman

10

Rizling Stúdió Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rizling Stúdió Apartman. Located in Balatonalmádi, Rizling Stúdió Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Rizling Stúdió Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kishableány Apartmanház

10

Kishableány Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Kishableány Apartmanház. Kishableány Apartmanház is a property with a garden located in Badacsonytomaj, within just 1. Ubytovanie Kishableány Apartmanház sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 312 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strand Apartman

10

Strand Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Strand Apartman. Featuring a balcony with garden views, a garden and a terrace, Strand Apartman can be found in Balatonfüred, close to Round Temple and 2. Ubytovanie Strand Apartman sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonfüred Apartment

10

Balatonfüred Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balatonfüred Apartment. Featuring lake views, Balatonfüred Apartment provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Round Temple. Ubytovanie Balatonfüred Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Josef

10

Ferienhaus Josef

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Josef. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Josef sa nachádza v obci Alsóörs. Dovolenkový dom je vzdialený 600 metrov od vyhliadky Somlyo Hill. Ubytovanie Ferienhaus Josef sa nachádza v meste Alsóörs (Maďarsko - Vesprém).

Kuckó Apartman

10

Kuckó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kuckó Apartman. Featuring accommodation with a terrace, Kuckó Apartman is set in Badacsonytördemic. Featuring garden views, this apartment also features free WiFi. Ubytovanie Kuckó Apartman sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka Apartman Belváros

10

Boróka Apartman Belváros

Ubytovanie (Apartmán) Boróka Apartman Belváros. Borka Apartman offers accommodation in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 2.3 km from Veszprem Arena. This apartment offers a garden. Ubytovanie Boróka Apartman Belváros sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dream & Relax Balaton Haus

10

Dream & Relax Balaton Haus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Dream & Relax Balaton Haus. Dream & Relax Balaton Haus is set in Balatonfőkajár and offers a bar, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Dream & Relax Balaton Haus sa nachádza v meste Balatonfőkajár (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Négy évszak Apartman- Tapolca

10

Négy évszak Apartman- Tapolca

Ubytovanie (Apartmán) Négy évszak Apartman- Tapolca. Négy évszak Apartman- Tapolca is situated in Tapolca. The property has garden and city views, and is 200 metres from Tapolca Lake Cave. Ubytovanie Négy évszak Apartman- Tapolca sa nachádza v meste Tapolca (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Viktória

10

Villa Viktória

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Viktória. Located in Balatonfüred, Villa Viktória provides lake views and free WiFi, less than 1 km from Balatonfured Kisfaludy and 2.7 km from Annagora Aquapark. Ubytovanie Villa Viktória sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama & Vino Szigliget

10

Panorama & Vino Szigliget

Ubytovanie (Vila) Panorama & Vino Szigliget. Panorama & Vino, a property with a garden, is set in Szigliget, less than 1 km from Szigliget Castle and Museum. Free WiFi is offered. Ubytovanie Panorama & Vino Szigliget sa nachádza v meste Szigliget (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fürge cselle apartman

10

Fürge cselle apartman

Ubytovanie (Apartmán) Fürge cselle apartman. Apartmán Fürge cselle sa nachádza v meste Tapolca, neďaleko jaskyne Tapolca Lake Cave. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Fürge cselle apartman sa nachádza v meste Tapolca (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Retrovilla

10

Retrovilla

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Retrovilla. Situated in Balatonkenese in the Veszprem region, Retrovilla features a garden. This holiday home offers a terrace. Ubytovanie Retrovilla sa nachádza v meste Balatonkenese (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipán vendégház

10

Tulipán vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Tulipán vendégház. Situated in Örvényes, 6 km from Tihany, Tulipán vendégház features a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Tulipán vendégház sa nachádza v meste Örvényes (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrínyi 15 Apartments

10

Zrínyi 15 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Zrínyi 15 Apartments. Located in Balatonkenese, 37 km from Tihany, Zrínyi 15 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Zrínyi 15 Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riza villa

10

Riza villa

Ubytovanie (Vila) Riza villa. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Riza villa features accommodation in Badacsonytomaj with free WiFi and lake... Ubytovanie Riza villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Exclusive Apartman

10

Balaton Exclusive Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Exclusive Apartman. Situated in Csopak, 2.1 km from Truncated Tower, Balaton Exclusive Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Balaton Exclusive Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferien im Naturschutzgebiet

10

Ferien im Naturschutzgebiet

Ubytovanie (Apartmán) Ferien im Naturschutzgebiet. Ferien im Naturschutzgebiet is set in Kékkút and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Ferien im Naturschutzgebiet sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán Ház

10

Borostyán Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Borostyán Ház. Located in Felsőörs in the Veszprem region, Borostyán Ház has a patio and lake views. Ubytovanie Borostyán Ház sa nachádza v meste Felsőörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borzavár Panzió

9,9

Borzavár Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Borzavár Panzió. Set in Borzavár, 22 km from Bakonybél, Borzavár Panzió offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Borzavár Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Békaváros házikó

9,9

Békaváros házikó

Ubytovanie (Apartmány) Békaváros házikó. Situated 3.9 km from Bakony Hills, Békaváros házikó features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Békaváros házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Benedek Szőlőbirtok és Vendégház

9,9

Benedek Szőlőbirtok és Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Benedek Szőlőbirtok és Vendégház. Boasting a garden and free WiFi throughout the property, Benedek Szőlőbirtok és Vendégház is situated in Monoszló. The guest house has family rooms. Ubytovanie Benedek Szőlőbirtok és Vendégház sa nachádza v meste Monoszló (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angel Holiday home

9,9

Angel Holiday home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Angel Holiday home. Angel Holiday home is situated in Szentantalfa and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Angel Holiday home sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balaton View Residence

9,9

Balaton View Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton View Residence. Dovolenkový dom Balaton View Residence sa nachádza v meste Balatonfüred, len 3,6 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Balaton View Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grand Cru 2. Vendégház

9,9

Grand Cru 2. Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Cru 2. Vendégház. Situated in Hegymagas in the Veszprem region, Grand Cru 2. Vendégház has a patio and lake views. Ubytovanie Grand Cru 2. Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pitypang Vendégház

9,9

Pitypang Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Pitypang Vendégház. Set in Csopak, 800 metres from Truncated Tower, Pitypang Vendégház offers accommodation with a garden and free private parking. Ubytovanie Pitypang Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Somhegyi Öreg Hársfák Major

9,9

Somhegyi Öreg Hársfák Major

Ubytovanie (Bed and breakfast) Somhegyi Öreg Hársfák Major. With a shared lounge and a garden, Somhegyi Öreg Hársfák Major provides free WiFi and is located in Bakonybél, 6 km from Bakony Hills. Ubytovanie Somhegyi Öreg Hársfák Major sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunna

9,9

Dunna

Ubytovanie (Bed and breakfast) Dunna. Set in Pápa in the Veszprem region, Dunna offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Dunna sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenyves Vendèghàz

9,9

Fenyves Vendèghàz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fenyves Vendèghàz. Set in Tapolca, Fenyves Vendèghàz offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytovanie Fenyves Vendèghàz sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszter Nyaralóház

9,9

Eszter Nyaralóház

Ubytovanie (Horská chata) Eszter Nyaralóház. Located in Zánka in the Veszprem region, Eszter Nyaralóház has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 21 km from Balatonfüred. Ubytovanie Eszter Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérgyöngye Apartmanház

9,9

Tündérgyöngye Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Tündérgyöngye Apartmanház. Tündérgyöngye Apartmanház offers accommodation 3 km from the center of Zirc with free WiFi, a garden, hot tub and trampoline. Ubytovanie Tündérgyöngye Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Vendégház

9,9

Panoráma Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Vendégház. Ubytovacie zariadenie Panoráma Vendégház sa nachádza v meste Balatonszepezd, na pobreží Balatonu, ktorý je vzdialený necelých 500 metrov. Ubytovanie Panoráma Vendégház sa nachádza v meste Balatonszepezd (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tó apartman

9,9

Tó apartman

Ubytovanie (Privát) Tó apartman. Tó apartman is a self-catering accommodation located in Tihany. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Tihany Abbey. Ubytovanie Tó apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vidéki Porta

9,9

Vidéki Porta

Ubytovanie (Penzión) Vidéki Porta. Vidéki Porta is located in Herend and features free bikes. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Vidéki Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Éva

9,9

Villa Éva

Ubytovanie (Vila) Villa Éva. Klimatizovaná a elegantná Vila Éva sa nachádza na úpätí hôr na polostrove Tihany, ponúka zariadenú terasu, výhľad na jazero Balaton, ako aj možnosť zadarmo... Ubytovanie Villa Éva sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maison Bagatell Badacsony

9,9

Maison Bagatell Badacsony

Ubytovanie (Penzión) Maison Bagatell Badacsony. Located in Badacsonytomaj, 2.3 km from Kisfaludy Viewpoint, Maison Bagatell Badacsony provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytovanie Maison Bagatell Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Óváros Apartman

9,9

Óváros Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Óváros Apartman. Located in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 3. Ubytovanie Óváros Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Izabella Vendégház Somló

9,9

Izabella Vendégház Somló

Ubytovanie (Apartmán) Izabella Vendégház Somló. Located in Doba, Izabella Vendégház Somló offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Izabella Vendégház Somló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PortusHome Vászoly

9,9

PortusHome Vászoly

Ubytovanie (Vila) PortusHome Vászoly. Featuring a garden and a covered terrace, PortusHome Vászoly is located in Vászoly, 13 km from Tihany and Balatonfüred. Ubytovanie PortusHome Vászoly sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sasfészek Vendégház

9,9

Sasfészek Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sasfészek Vendégház. Sasfészek Vendégház is situated 10 km from the Ski Resort in Eplény. Free WiFi is provided and free private parking is available on site. Ubytovanie Sasfészek Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

9,9

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

Ubytovanie (Apartmány) Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony. The shores of the Lake Balaton and 3 public beaches can be reached within a 10-minute walk from the Bacchus Apartman - Borbarlang - Badacsony, which offers... Ubytovanie Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Búzavirág Apartmanház

9,9

Búzavirág Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Búzavirág Apartmanház. Located in Balatonakali, 14 km from Tihany, Búzavirág Apartmanház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Búzavirág Apartmanház sa nachádza v meste Balatonakali (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakeside Apartment

9,9

Lakeside Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lakeside Apartment. Lakeside Apartment is located in Pálköve and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Lakeside Apartment sa nachádza v meste Pálköve (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éliás Birtok

9,9

Éliás Birtok

Ubytovanie (Privát) Éliás Birtok. Situated in Badacsonytomaj, 1.4 km from Kisfaludy Viewpoint and 2. Ubytovanie Éliás Birtok sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füred Luxury Nyaralóház

9,9

Füred Luxury Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Füred Luxury Nyaralóház. Situated in Balatonfüred, within 700 metres of Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Füred Luxury Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gella Kúria

9,9

Gella Kúria

Ubytovanie (Penzión) Gella Kúria. Situated in Balatonszőlős, Gella Kúria has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Gella Kúria sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Delfinesház

9,9

Delfinesház

Ubytovanie (Apartmán) Delfinesház. Set in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Delfinesház has a garden. Ubytovanie Delfinesház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pillangó Kert

9,9

Pillangó Kert

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Pillangó Kert. Samostatne stojaci dovolenkový dom Pillangó Kert s terasou sa nachádza v obci Felsőörs v regióne Veszprém. Mesto Siófok je vzdialené 13 km. Ubytovanie Pillangó Kert sa nachádza v meste Felsőörs (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Babér Holiday Home

9,9

Babér Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Babér Holiday Home. Dovolenkový dom Babér so záhradou a terasou sa nachádza v meste Balatonfüred, len 1,2 km od Okrúhleho kostola. Ubytovanie Babér Holiday Home sa nachádza v meste Balatonfüred (Maďarsko - Vesprém).

Ubytovanie v mestách regiónu Vesprém

Ubytovanie v mestách regiónu Vesprém

Dovolenka a ubytovanie v regióne Vesprém - Maďarsko

Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1575 hotelov, penziónov, apartmánov, kempov a iných druhov ubytovania v regióne Vesprém.

Pre región Vesprém odporúčame sa ubytovať v týchto mestách: Balatonfüred (320), Balatonalmádi (118), Tihany (96), Badacsonytomaj (75), Csopak (67), Vesprém (65), Alsóörs (48), Balatonfűzfő (43), Balatonkenese (42), Révfülöp (38). Tieto mestá stojí za to navštíviť a stravit v nich svoju dovolenku.

V regióne Vesprém máme v ponuke táto najlepšie hodnotená ubytovanie: Madárka Ház (10*), Vadvirág Apartman (10*), Rizling Stúdió Apartman (10*), Kishableány Apartmanház (10*), Strand Apartman (10*), Balatonfüred Apartment (10*), Ferienhaus Josef (10*), Dream & Relax Balaton Haus (10*), Négy évszak Apartman- Tapolca (10*), Villa Viktória (10*).

Región Vesprém môže byť skvelým miestom pre strávenie dovolenky.