Hľadať

Ubytovanie

Vesprém

Ubytovanie v regióne Vesprém

Region Vesprém sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 1575 hotelov a ubytovanie v regióne Vesprém.

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v regióne Vesprém

Najlepšie ubytovanie v hoteloch regióne Vesprém

Madárka Ház

10

Madárka Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Madárka Ház. Madárka Ház is situated in Káptalantóti and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Madárka Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balatonfüred Apartment

10

Balatonfüred Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balatonfüred Apartment. Featuring lake views, Balatonfüred Apartment provides accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Round Temple. Ubytovanie Balatonfüred Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zrínyi 15 Apartments

10

Zrínyi 15 Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Zrínyi 15 Apartments. Located in Balatonkenese, 37 km from Tihany, Zrínyi 15 Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Zrínyi 15 Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riza villa

10

Riza villa

Ubytovanie (Vila) Riza villa. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Riza villa features accommodation in Badacsonytomaj with free WiFi and lake... Ubytovanie Riza villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balaton Exclusive Apartman

10

Balaton Exclusive Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Exclusive Apartman. Situated in Csopak, 2.1 km from Truncated Tower, Balaton Exclusive Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Balaton Exclusive Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferien im Naturschutzgebiet

10

Ferien im Naturschutzgebiet

Ubytovanie (Apartmán) Ferien im Naturschutzgebiet. Ferien im Naturschutzgebiet is set in Kékkút and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie Ferien im Naturschutzgebiet sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borzavár Panzió

9,9

Borzavár Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Borzavár Panzió. Set in Borzavár, 22 km from Bakonybél, Borzavár Panzió offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Borzavár Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Békaváros házikó

9,9

Békaváros házikó

Ubytovanie (Apartmány) Békaváros házikó. Situated 3.9 km from Bakony Hills, Békaváros házikó features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Békaváros házikó sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Benedek Szőlőbirtok és Vendégház

9,9

Benedek Szőlőbirtok és Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Benedek Szőlőbirtok és Vendégház. Boasting a garden and free WiFi throughout the property, Benedek Szőlőbirtok és Vendégház is situated in Monoszló. The guest house has family rooms. Ubytovanie Benedek Szőlőbirtok és Vendégház sa nachádza v meste Monoszló (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Angel Holiday home

9,9

Angel Holiday home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Angel Holiday home. Angel Holiday home is situated in Szentantalfa and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Angel Holiday home sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balaton View Residence

9,9

Balaton View Residence

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton View Residence. Dovolenkový dom Balaton View Residence sa nachádza v meste Balatonfüred, len 3,6 km od aquaparku Annagora. Ubytovanie Balaton View Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Grand Cru 2. Vendégház

9,9

Grand Cru 2. Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grand Cru 2. Vendégház. Situated in Hegymagas in the Veszprem region, Grand Cru 2. Vendégház has a patio and lake views. Ubytovanie Grand Cru 2. Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pitypang Vendégház

9,9

Pitypang Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Pitypang Vendégház. Set in Csopak, 800 metres from Truncated Tower, Pitypang Vendégház offers accommodation with a garden and free private parking. Ubytovanie Pitypang Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Somhegyi Öreg Hársfák Major

9,9

Somhegyi Öreg Hársfák Major

Ubytovanie (Bed and breakfast) Somhegyi Öreg Hársfák Major. With a shared lounge and a garden, Somhegyi Öreg Hársfák Major provides free WiFi and is located in Bakonybél, 6 km from Bakony Hills. Ubytovanie Somhegyi Öreg Hársfák Major sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dunna

9,9

Dunna

Ubytovanie (Bed and breakfast) Dunna. Set in Pápa in the Veszprem region, Dunna offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Dunna sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fenyves Vendèghàz

9,9

Fenyves Vendèghàz

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Fenyves Vendèghàz. Set in Tapolca, Fenyves Vendèghàz offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytovanie Fenyves Vendèghàz sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eszter Nyaralóház

9,9

Eszter Nyaralóház

Ubytovanie (Horská chata) Eszter Nyaralóház. Located in Zánka in the Veszprem region, Eszter Nyaralóház has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 21 km from Balatonfüred. Ubytovanie Eszter Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tündérgyöngye Apartmanház

9,9

Tündérgyöngye Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Tündérgyöngye Apartmanház. Tündérgyöngye Apartmanház offers accommodation 3 km from the center of Zirc with free WiFi, a garden, hot tub and trampoline. Ubytovanie Tündérgyöngye Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tó apartman

9,9

Tó apartman

Ubytovanie (Privát) Tó apartman. Tó apartman is a self-catering accommodation located in Tihany. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Tihany Abbey. Ubytovanie Tó apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vidéki Porta

9,9

Vidéki Porta

Ubytovanie (Penzión) Vidéki Porta. Vidéki Porta is located in Herend and features free bikes. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Vidéki Porta sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Éva

9,9

Villa Éva

Ubytovanie (Vila) Villa Éva. Klimatizovaná a elegantná Vila Éva sa nachádza na úpätí hôr na polostrove Tihany, ponúka zariadenú terasu, výhľad na jazero Balaton, ako aj možnosť zadarmo... Ubytovanie Villa Éva sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maison Bagatell Badacsony

9,9

Maison Bagatell Badacsony

Ubytovanie (Penzión) Maison Bagatell Badacsony. Located in Badacsonytomaj, 2.3 km from Kisfaludy Viewpoint, Maison Bagatell Badacsony provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a... Ubytovanie Maison Bagatell Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Óváros Apartman

9,9

Óváros Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Óváros Apartman. Located in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 3. Ubytovanie Óváros Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Izabella Vendégház Somló

9,9

Izabella Vendégház Somló

Ubytovanie (Apartmán) Izabella Vendégház Somló. Located in Doba, Izabella Vendégház Somló offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Izabella Vendégház Somló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PortusHome Vászoly

9,9

PortusHome Vászoly

Ubytovanie (Vila) PortusHome Vászoly. Featuring a garden and a covered terrace, PortusHome Vászoly is located in Vászoly, 13 km from Tihany and Balatonfüred. Ubytovanie PortusHome Vászoly sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sasfészek Vendégház

9,9

Sasfészek Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sasfészek Vendégház. Sasfészek Vendégház is situated 10 km from the Ski Resort in Eplény. Free WiFi is provided and free private parking is available on site. Ubytovanie Sasfészek Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

9,9

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

Ubytovanie (Apartmány) Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony. The shores of the Lake Balaton and 3 public beaches can be reached within a 10-minute walk from the Bacchus Apartman - Borbarlang - Badacsony, which offers... Ubytovanie Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füred Luxury Nyaralóház

9,9

Füred Luxury Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Füred Luxury Nyaralóház. Situated in Balatonfüred, within 700 metres of Annagora Aquapark and 1. Ubytovanie Füred Luxury Nyaralóház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gella Kúria

9,9

Gella Kúria

Ubytovanie (Penzión) Gella Kúria. Situated in Balatonszőlős, Gella Kúria has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Gella Kúria sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Delfinesház

9,9

Delfinesház

Ubytovanie (Apartmán) Delfinesház. Set in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Delfinesház has a garden. Ubytovanie Delfinesház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Blue Beach Panorama

9,9

Blue Beach Panorama

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Blue Beach Panorama. Blue Beach Panorama is situated in Révfülöp and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Blue Beach Panorama sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bibóca apartman

9,9

Bibóca apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bibóca apartman. Boasting garden views, Bibóca apartman provides accommodation with a garden and a patio, around 700 metres from Tapolca Lake Cave. Ubytovanie Bibóca apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

AnnApartman

9,9

AnnApartman

Ubytovanie (Apartmán) AnnApartman. AnnApartman is situated in Badacsonytördemic and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie AnnApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

villa vita

9,9

villa vita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) villa vita. Featuring lake views, villa vita offers accommodation with a terrace and a kettle, around 3.2 km from Round Temple. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie villa vita sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Badacsony Villa Ria

9,9

Badacsony Villa Ria

Ubytovanie (Vila) Badacsony Villa Ria. Táto vila so záhradou a sezónnym vonkajším bazénom sa nachádza v meste Badacsonytomaj. Klimatizovaná jednotka je vzdialená 1,8 km od rozhľadne Kisfaludy. Ubytovanie Badacsony Villa Ria sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 327 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kálium Vendégház

9,9

Kálium Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kálium Vendégház. Situated in Mindszentkálla, Kálium Vendégház offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Kálium Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

9,9

Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél

Ubytovanie (Apartmány) Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél. Situated in Bakonybél, Bakonyi Csillag Vendégház offers self-catering accommodation with free WiFi, a garden with free barbecue facilities and a shared... Ubytovanie Bakonyi Csillag Vendégház Bakonybél sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szegfű apartmanház

9,9

Szegfű apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szegfű apartmanház. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Szegfű apartmanház features a balcony and lake views. Ubytovanie Szegfű apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Shambala Apartman

9,8

Shambala Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Shambala Apartman. Offering a garden and garden view, Shambala Apartman is situated in Tihany, 300 metres from Inner Lake of Tihany and 2.4 km from Tihany Marina. Ubytovanie Shambala Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Somlo Wineshop Guesthouse

9,8

Somlo Wineshop Guesthouse

Ubytovanie (Vidiecky dom) Somlo Wineshop Guesthouse. Offering a garden, Somlo Wineshop Guesthouse is located in Somlóvásárhely. Hévíz is 41 km from the property. Ubytovanie Somlo Wineshop Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mandula Apartmanok

9,8

Mandula Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Mandula Apartmanok. Set in Badacsonytomaj in the Veszprem region and Kisfaludy Viewpoint reachable within 1. Ubytovanie Mandula Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Őshaza Vendégház

9,8

Őshaza Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Őshaza Vendégház. Situated in Bazsi in the Veszprem region, Őshaza Vendégház features a terrace and mountain views. The accommodation has free WiFi. Ubytovanie Őshaza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orchidea Veszprém Apartman

9,8

Orchidea Veszprém Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Orchidea Veszprém Apartman. Located in Veszprém, 500 metres from Veszprem Castle and 3. Ubytovanie Orchidea Veszprém Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Átriumapartman

9,8

Átriumapartman

Ubytovanie (Apartmán) Átriumapartman. Situated in the suburbs of Veszprém, just 2 km from Veszprem Castle, Átriumapartman features accommodation with a garden, free WiFi and free parking. Ubytovanie Átriumapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöldház

9,8

Zöldház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Zöldház. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, Zöldház features accommodation in Tapolca with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Zöldház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Veranda Vendégház Pécsely

9,8

Veranda Vendégház Pécsely

Ubytovanie (Penzión) Veranda Vendégház Pécsely. Veranda Vendégház Pécsely in Pécsely provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Veranda Vendégház Pécsely sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petőfi Sándor utca

9,8

Petőfi Sándor utca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Petőfi Sándor utca. Located in Balatonfůzfő, Petőfi Sándor utca offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Petőfi Sándor utca sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Perla Balaton

9,8

Perla Balaton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Perla Balaton. Dovolenkový dom Perla Balaton sa nachádza v obci Csopak a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a gril, bezplatné Wi-Fi a výhľad na bazén. Ubytovanie Perla Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

PortusHome Dörgicse

9,8

PortusHome Dörgicse

Ubytovanie (Penzión) PortusHome Dörgicse. Situated in Dörgicse, PortusHome Dörgicse has a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie PortusHome Dörgicse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Lakeview Apartments Balatonfüred

9,8

Lakeview Apartments Balatonfüred

Ubytovanie (Apartmány) Lakeview Apartments Balatonfüred. Apartmány Lakeview Balatonfüred sa nachádzajú v meste Balatonfüred. Ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Lakeview Apartments Balatonfüred sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Korvin Apartman

9,8

Korvin Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Korvin Apartman. Korvin Apartman is located in Pápa and offers a restaurant. The accommodation is 29 km from Bakonybél. Ubytovanie Korvin Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v mestách regiónu Vesprém

Ubytovanie v mestách regiónu Vesprém