Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Tihany

V meste Tihany (Maďarsko) máme celkom 96 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Tihany

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Tihany

Julika Apartman

10

Julika Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Julika Apartman. Offering garden views, Julika Apartman is an accommodation situated in Tihany, 700 metres from Tihany Abbey and 600 metres from Inner Lake of Tihany. Ubytovanie Julika Apartman sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Aquilo Apartmanok

10

Aquilo Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Aquilo Apartmanok. Situated in Tihany in the Veszprem region with Tihany Adventure Park nearby, Aquilo Apartmanok features accommodation with free private parking. Ubytovanie Aquilo Apartmanok sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Villa Corner

10

Villa Corner

Ubytovanie (Penzión) Villa Corner. Situated in Tihany, within 600 metres of Tihany Abbey and 700 metres of Inner Lake of Tihany, Villa Corner features accommodation with a terrace and as... Ubytovanie Villa Corner sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Piros Vendégház

10

Piros Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Piros Vendégház. Set in Tihany, 90 metres from Tihany Abbey and 700 metres from Inner Lake of Tihany, Piros Vendégház offers air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytovanie Piros Vendégház sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Hanga Vendégház

10

Hanga Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Hanga Vendégház. Situated in Tihany in the Veszprem region and Tihany Abbey reachable within 2. Ubytovanie Hanga Vendégház sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Villa Éva

9,9

Villa Éva

Ubytovanie (Vila) Villa Éva. Klimatizovaná a elegantná Vila Éva sa nachádza na úpätí hôr na polostrove Tihany, ponúka zariadenú terasu, výhľad na jazero Balaton, ako aj možnosť zadarmo... Ubytovanie Villa Éva sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Tó apartman

9,9

Tó apartman

Ubytovanie (Privát) Tó apartman. Tó apartman is a self-catering accommodation located in Tihany. FreeWiFi access is available. The property is 300 metres from Tihany Abbey. Ubytovanie Tó apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Füge Vendégház Sajkod

9,9

Füge Vendégház Sajkod

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Füge Vendégház Sajkod. Füge Vendégház Sajkod, a property with a terrace, is set in Tihany, 2.5 km from Inner Lake of Tihany, 4 km from Tihany Marina, as well as 2. Ubytovanie Füge Vendégház Sajkod sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

László Apartman

9,9

László Apartman

Ubytovanie (Apartmán) László Apartman. Apartmán László sa nachádza v meste Tihany a máte v ňom k dispozícii komplete vybavenú kuchyňu. Ubytovanie László Apartman sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Pilger Vendégház

9,9

Pilger Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Pilger Vendégház. Penzión Pilger Vendégház so záhradou a terasou sa nachádza v obci Tihany, 500 metrov od opátstva Tihany a vnútorného jazera Tihany. Ubytovanie Pilger Vendégház sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Shambala Apartman

9,8

Shambala Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Shambala Apartman. Offering a garden and garden view, Shambala Apartman is situated in Tihany, 300 metres from Inner Lake of Tihany and 2.4 km from Tihany Marina. Ubytovanie Shambala Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Lakeside Apartment

9,8

Lakeside Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lakeside Apartment. Situated in Tihany, 2.5 km from Tihany Abbey and 100 metres from Tihany Marina, Lakeside Apartment offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Lakeside Apartment sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Terézia Vendégház

9,8

Terézia Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Terézia Vendégház. Terézia Vendégház is set in Tihany, 600 metres from Tihany Abbey, less than 1 km from Inner Lake of Tihany, as well as 2.5 km from Tihany Marina. Ubytovanie Terézia Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Oliver Lux

9,8

Oliver Lux

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Oliver Lux. Apartmánový hotel Oliver Lux sa nachádza v obci Tihany, v blízkosti opátstva Tihany, vnútorného jazera Tihany a zábavného parku Tihany. Ubytovanie Oliver Lux sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Gejzír Vendégház

9,8

Gejzír Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Gejzír Vendégház. Situated in Tihany, 1.7 km from Tihany Abbey and less than 1 km from Tihany Marina, Gejzír Vendégház features accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Gejzír Vendégház sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Hanga Vendégház

9,8

Hanga Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Hanga Vendégház. Apartmán sa nachádza v meste Tihany a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je tu bezplatné súkromné parkovanie. Ubytovanie Hanga Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kiserdei Apartman

9,7

Kiserdei Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kiserdei Apartman. Boasting garden views, Kiserdei Apartman features accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Inner Lake of Tihany. Ubytovanie Kiserdei Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hóvirág Vendégház

9,7

Hóvirág Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Hóvirág Vendégház. Situated in Tihany, 600 metres from Tihany Abbey, Hóvirág Vendégház features accommodation with a garden, free WiFi and a 24-hour front desk. Ubytovanie Hóvirág Vendégház sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Apartman Nikol

9,7

Apartman Nikol

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nikol. Apartman Nikol sa nachádza na pokojnom mieste v zelenej časti maďarskej obce Tihany, len pár minút od jazera Inner. Ubytovanie Apartman Nikol sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Villa Garda Tihany

9,7

Villa Garda Tihany

Ubytovanie (Vily) Villa Garda Tihany. Vila Garda Tihany poskytuje výhľad na jazero, sezónny vonkajší bazén, príslušenstvo na grilovanie a záhradu (všetky spoločné) v meste Tihany. Ubytovanie Villa Garda Tihany sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

T.H.NY Village Inn Cottage

9,7

T.H.NY Village Inn Cottage

Ubytovanie (Penzión) T.H.NY Village Inn Cottage. Ubytovacie zariadenie T.H.NY Village Inn Cottage sa nachádza v meste Tihany necelých 200 metrov od opátstva Tihany a 700 metrov od Vnútorného jazera Tihany... Ubytovanie T.H.NY Village Inn Cottage sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Kaska Ház

9,7

Kaska Ház

Ubytovanie (Apartmány) Kaska Ház. Situated in Tihany in the Veszprem region, with Tihany Abbey and Inner Lake of Tihany nearby, Kaska Ház features accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Kaska Ház sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Koko Apartman

9,7

Koko Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Koko Apartman. Koko Apartman is set in Tihany. The Tihany Abbey is within 400 metres of the apartment. Ubytovanie Koko Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Napkelte Apartman

9,7

Napkelte Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Napkelte Apartman. Boasting lake views, Napkelte Apartman features accommodation with a patio and a kettle, around 800 metres from Tihany Abbey. Ubytovanie Napkelte Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Barackvirág Apartmanház

9,7

Barackvirág Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Barackvirág Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Barackvirág Apartmanház sa nachádza v obci Tihany, 700 metrov od opátstva Tihany. Ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady. Ubytovanie Barackvirág Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Jázmin Apartman

9,6

Jázmin Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Jázmin Apartman. Boasting a patio with lake views, and a garden and a terrace, Jázmin Apartman can be found in Tihany, close to Inner Lake of Tihany and 2. Ubytovanie Jázmin Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

FaDóra Apartman

9,6

FaDóra Apartman

Ubytovanie (Apartmány) FaDóra Apartman. Ubytovanie FaDóra Apartman s vlastným stravovaním sa nachádza 1 km od kláštora Tihany. Ponúka záhradu s grilom. Ubytovanie FaDóra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Centrum Vendégház

9,6

Centrum Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Centrum Vendégház. Ubytovacie zariadenie Centrum Vendégház sa nachádza v komplexe budov rustikálneho štýlu v Tihany, 200 metrov od kláštora Tihany a ponúka ubytovacie... Ubytovanie Centrum Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kossuth Lajos utca 73 Apartman Nabuka

9,6

Kossuth Lajos utca 73 Apartman Nabuka

Ubytovanie (Apartmány) Kossuth Lajos utca 73 Apartman Nabuka. Kossuth Lajos utca 73 Apartman Nabuka features air-conditioned guest accommodation in Tihany, 100 metres from Tihany Abbey, 1. Ubytovanie Kossuth Lajos utca 73 Apartman Nabuka sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Mézes-Kuckó

9,6

Mézes-Kuckó

Ubytovanie (Apartmány) Mézes-Kuckó. Ubytovacie zariadenie Mézes-Kuckó sa nachádza v meste Tihany, 300 metrov od opátstva Tihany. Ponúka ubytovanie s prístupom do záhrady s terasou. Ubytovanie Mézes-Kuckó sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Réka Apartman

9,5

Réka Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Réka Apartman. Apartmán Réka sa nachádza v meste Tihany, na brehu jazera Balaton. Pozostáva z obývacej časti s TV, plne vybavenej kuchyne, vlastnej kúpeľne a terasy. Ubytovanie Réka Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Návay Vendégház

9,5

Návay Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Návay Vendégház. Penzión Návay sa nachádza na poloostrove Tihany a svojim hosťom ponúka ubytovanie v klimatizovaných izbách a apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením vo... Ubytovanie Návay Vendégház sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Barackvirág Panzió

9,5

Barackvirág Panzió

Ubytovanie (Penzión) Barackvirág Panzió. Barackvirág Panzió sa nachádza na severnom brehu jazera Balaton na polostrove Tihany, v pokojnej oblasti, 300 metrov od vnútorného jazera Belső-tó a 10... Ubytovanie Barackvirág Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Rév Apartman

9,5

Rév Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Rév Apartman. Rév Apartman offers accommodation in Tihany, 230 metres from Tihany Ferry Port. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytovanie Rév Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Iris Vendégház

9,4

Iris Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Iris Vendégház. Iris Vendégház is situated in Tihany, 500 metres from Inner Lake of Tihany, 1.7 km from Tihany Marina, and 1.5 km from Tihany Adventure Park. Ubytovanie Iris Vendégház sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Classy Panoráma Apartman

9,4

Classy Panoráma Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Classy Panoráma Apartman. Featuring garden views, Classy Panoráma Apartman offers accommodation with water sports facilities and a balcony, around 4.3 km from Tihany Abbey. Ubytovanie Classy Panoráma Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Erika Apartman

9,4

Erika Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Erika Apartman. Apartmán Erika sa nachádza v meste Tihany, necelý 1 km od opátstva Tihany, 2 minúty chôdze od jazera Tihany a 2,8 km od prístavu Tihany. Ubytovanie Erika Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kora Panzio

9,4

Kora Panzio

Ubytovanie (Penzión) Kora Panzio. Penzión Kora sa nachádza uprostred lesa na Tihanskom polostrove, 300 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Kora Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Sajkodi Nyaraló

9,3

Sajkodi Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sajkodi Nyaraló. Located in Tihany, just 4 km from Tihany Abbey, Sajkodi Nyaraló provides beachfront accommodation with free bikes, a garden, water sports facilities and... Ubytovanie Sajkodi Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Viktória Inn Tihany

9,3

Viktória Inn Tihany

Ubytovanie (Apartmány) Viktória Inn Tihany. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza 1,3 km od jazera Balaton a 10 minút chôdze od opátstva Tihany. Ubytovanie Viktória Inn Tihany sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hérics Apartman

9,3

Hérics Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Hérics Apartman. Set in Tihany in the Veszprem region, with Tihany Abbey and Inner Lake of Tihany nearby, Hérics Apartman offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Hérics Apartman sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Villa Kőrózsa Vendégház Tihany

9,2

Villa Kőrózsa Vendégház Tihany

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Kőrózsa Vendégház Tihany. Situated just 2.1 km from Tihany Abbey, Villa Kőrózsa Vendégház Tihany features accommodation in Tihany with access to a shared lounge, a garden, as well... Ubytovanie Villa Kőrózsa Vendégház Tihany sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Anna vendégház

9,2

Anna vendégház

Ubytovanie (Privát) Anna vendégház. Privát Anna vendégház sa nachádza v obci Tihany, 2,5 km od stanice trajektov a brehu jazera Balaton. Ubytovanie Anna vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Marcelo Deluxe Apartment

9,2

Marcelo Deluxe Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Marcelo Deluxe Apartment. Located in Tihany, Marcelo Deluxe Apartment provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytovanie Marcelo Deluxe Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Villa Borostyán

9,2

Villa Borostyán

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Borostyán. Ubytovacie zariadenie Villa Borostyán sa nachádza v Tihány v regióne Vesprém a 2,3 km od opátstva Tihány. Ubytovanie Villa Borostyán sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Echo Apartman

9,2

Echo Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Echo Apartman. Echo Apartman offers accommodation in a traditional thatched cottage in Tihany. The apartment is 300 metres from Tihany Abbey. Ubytovanie Echo Apartman sa nachádza v meste Tihany (Maďarsko - Vesprém).

Ubytovanie v meste Tihany

Mesto Tihany sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 96 hotelov a ubytovanie v meste Tihany.