Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Badacsonytomaj

V meste Badacsonytomaj (Maďarsko) máme celkom 75 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Badacsonytomaj

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Badacsonytomaj

Kishableány Apartmanház

10

Kishableány Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Kishableány Apartmanház. Kishableány Apartmanház is a property with a garden located in Badacsonytomaj, within just 1. Ubytovanie Kishableány Apartmanház sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 312 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Riza villa

10

Riza villa

Ubytovanie (Vila) Riza villa. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Riza villa features accommodation in Badacsonytomaj with free WiFi and lake... Ubytovanie Riza villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

9,9

Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony

Ubytovanie (Apartmány) Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony. The shores of the Lake Balaton and 3 public beaches can be reached within a 10-minute walk from the Bacchus Apartman - Borbarlang - Badacsony, which offers... Ubytovanie Bacchus Apartman - Borbarlang Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éliás Birtok

9,9

Éliás Birtok

Ubytovanie (Privát) Éliás Birtok. Situated in Badacsonytomaj, 1.4 km from Kisfaludy Viewpoint and 2. Ubytovanie Éliás Birtok sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Badacsony Villa Ria

9,9

Badacsony Villa Ria

Ubytovanie (Vila) Badacsony Villa Ria. Táto vila so záhradou a sezónnym vonkajším bazénom sa nachádza v meste Badacsonytomaj. Klimatizovaná jednotka je vzdialená 1,8 km od rozhľadne Kisfaludy. Ubytovanie Badacsony Villa Ria sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 327 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mandula Apartmanok

9,8

Mandula Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Mandula Apartmanok. Set in Badacsonytomaj in the Veszprem region and Kisfaludy Viewpoint reachable within 1. Ubytovanie Mandula Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liliana Apartman és Csónakház

9,8

Liliana Apartman és Csónakház

Ubytovanie (Apartmány) Liliana Apartman és Csónakház. Located 2.9 km from Kisfaludy Viewpoint, Liliana Apartman és Csónakház provides accommodation with barbecue facilities, a terrace and a shared kitchen for... Ubytovanie Liliana Apartman és Csónakház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rózsakő Ház

9,8

Rózsakő Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rózsakő Ház. Boasting lake views, Rózsakő Ház features accommodation with a patio and a coffee machine, around 700 metres from Kisfaludy Viewpoint. Ubytovanie Rózsakő Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gizella Vendégház

9,7

Gizella Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gizella Vendégház. Penzión Gizella sa nachádza v obci Badacsonytomaj, 1,7 km od vyhliadky Kisfaludy. Ubytovanie Gizella Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nova Badacsony

9,7

Villa Nova Badacsony

Ubytovanie (Apartmány) Villa Nova Badacsony. Providing a restaurant and a garden, as well as a terrace, Villa Nova Badacsony is located in Badacsonytomaj, not far from Kisfaludy Viewpoint and Szegedy... Ubytovanie Villa Nova Badacsony sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pihi Vendégház

9,7

Pihi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Pihi Vendégház. Set in Badacsonytomaj, within 600 metres of Szegedy Roza House Literature Museum and 2. Ubytovanie Pihi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Steiner Villa

9,7

Steiner Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Steiner Villa. Set in Badacsonytomaj, 2.4 km from Kisfaludy Viewpoint and 2. Ubytovanie Steiner Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 470 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sandahl Rezidencia

9,6

Sandahl Rezidencia

Ubytovanie (Penzión) Sandahl Rezidencia. Situated in Badacsonytomaj, within 3.2 km of Kisfaludy Viewpoint and 3. Ubytovanie Sandahl Rezidencia sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vajkai Ház

9,6

Vajkai Ház

Ubytovanie (Apartmány) Vajkai Ház. Situated 1.2 km from Kisfaludy Viewpoint, Vajkai Ház offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Vajkai Ház sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Menta Holiday Home

9,6

Menta Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Menta Holiday Home. Menta Holiday Home is located in Badacsonytomaj, 1.9 km from Kisfaludy Viewpoint and 2. Ubytovanie Menta Holiday Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

2 fős apartman Badacsonytomajon

9,6

2 fős apartman Badacsonytomajon

Ubytovanie (Apartmán) 2 fős apartman Badacsonytomajon. Located in Badacsonytomaj, just 1.4 km from Kisfaludy Viewpoint, 2 fős apartman Badacsonytomajon provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie 2 fős apartman Badacsonytomajon sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Bella

9,6

Villa Bella

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Bella. Offering a bar, Villa Bella features accommodation in Badacsonytomaj. Free WiFi is provided. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Villa Bella sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csendes Dűlő Szőlőbirtok Vendégház

9,5

Csendes Dűlő Szőlőbirtok Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Csendes Dűlő Szőlőbirtok Vendégház. Ubytovacie zariadenie Csendes Dűlő Szőlőbirtok Vendégház sa nachádza v meste Badacsonytomaj, 2,8 km od Múzea literatúry Szegedy Roza a 4,1 km od vyhliadky... Ubytovanie Csendes Dűlő Szőlőbirtok Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 232 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bazalt Apartman

9,5

Bazalt Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bazalt Apartman. Set in Badacsonytomaj in the Veszprem region and Kisfaludy Viewpoint reachable within 2. Ubytovanie Bazalt Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöld Ház Apartman

9,4

Zöld Ház Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Zöld Ház Apartman. Offering lake views, Zöld Ház Apartman is an accommodation situated in Badacsonytomaj, 1.6 km from Kisfaludy Viewpoint and 1. Ubytovanie Zöld Ház Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Római Apartman

9,3

Római Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Római Apartman. Apartmán Római és Horgászház sa nachádza v meste Badacsonytomaj, v centre regiónu Badacsony, 50 metrov od letoviska Istvándy Borműhely a 1,9 km od centra... Ubytovanie Római Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petra Apartmanház

9,3

Petra Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Petra Apartmanház. Set in Badacsonytomaj in the Veszprem region and Szegedy Roza House Literature Museum reachable within 500 metres, Petra Apartmanház offers accommodation... Ubytovanie Petra Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Anna Villa Badacsony

9,3

Anna Villa Badacsony

Ubytovanie (Apartmán) Anna Villa Badacsony. Boasting garden views, Anna Villa Badacsony offers accommodation with water sports facilities and a balcony, around 1.9 km from Kisfaludy Viewpoint. Ubytovanie Anna Villa Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella Badacsony Vendégház

9,2

Bella Badacsony Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Bella Badacsony Vendégház. Providing garden views, Bella Badacsony Vendégház in Badacsonytomaj provides accommodation, a restaurant, free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Bella Badacsony Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipános Ház

9,1

Tulipános Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tulipános Ház. Offering a barbecue and terrace, Tulipános Ház is situated in Badacsonytomaj, 200 metres from the Lake Balaton. Kisfaludy Viewpoint is 1. Ubytovanie Tulipános Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Badacsony Camping

9,1

Badacsony Camping

Ubytovanie (Kemping) Badacsony Camping. Ubytovacie zariadenie Badacsony Camping sa nachádza v meste Badacsonytomaj vo Vesprémskej župe 3,4 km od vyhliadky Kisfaludy. Ubytovanie Badacsony Camping sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

100 éves présház

9

100 éves présház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 100 éves présház. 100 éves présház je samostatne stojaci dovolenkový dom v obci Badacsonyörs vo Vesprémskej župe, 27 km od mesta Hévíz. Ubytovanie 100 éves présház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Park Nyaralóház

9

Park Nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Park Nyaralóház. Park Nyaralóház is set in Badacsonytomaj, 2.1 km from Kisfaludy Viewpoint and 2. Ubytovanie Park Nyaralóház sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anna Ilona Vendégház

9

Anna Ilona Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Anna Ilona Vendégház. Located in Badacsonytomaj, 1.4 km from Kisfaludy Viewpoint, Anna Ilona Vendégház provides accommodation with a restaurant, free private parking, a garden... Ubytovanie Anna Ilona Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bonvino Badacsony

9

Hotel Bonvino Badacsony

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bonvino Badacsony. Hotel Bonvino Badacsony bol otvorený v júni 2011 a je prvým vínnym a wellness hotelom v Maďarsku. Ubytovanie Hotel Bonvino Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borbarátok Panzió

8,9

Borbarátok Panzió

Ubytovanie (Penzión) Borbarátok Panzió. Penzión Borbarátok sa nachádza 300 metrov od brehu jazera Balaton. Má 120-ročnú klenutú vínnu pivnicu z červených tehál a obchod s vínom. Ubytovanie Borbarátok Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hajnalka Apartment

8,9

Hajnalka Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Hajnalka Apartment. Apartmán Hajnalka sa nachádza v meste Badacsonytomaj, 900 metrov od múzea literatúry Szegedy Roza House. Vyhliadka Kisfaludy je vzdialená 2,4 km. Ubytovanie Hajnalka Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kondor Vendégház

8,9

Kondor Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kondor Vendégház. In Badacsonytomaj within the Balaton Uplands National Park, Kondor Vendégház is 800 metres from Lake Balaton and offers free WiFi and a balcony. Ubytovanie Kondor Vendégház sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém).

Levendula Apartmanház

8,8

Levendula Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Levendula Apartmanház. Situated in Badacsonytomaj in the Veszprem region and Kisfaludy Viewpoint reachable within 2. Ubytovanie Levendula Apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szatmári Vendégház

8,8

Szatmári Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szatmári Vendégház. Situated in Badacsonytomaj, within 1.3 km of Kisfaludy Viewpoint and 1. Ubytovanie Szatmári Vendégház sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

2+2 fős apartman Badacsonytomaj központjában

8,7

2+2 fős apartman Badacsonytomaj központjában

Ubytovanie (Vidiecky dom) 2+2 fős apartman Badacsonytomaj központjában. Situated in Badacsonytomaj in the Veszprem region, 2+2 fős apartman Badacsonytomaj központjában features a balcony. Ubytovanie 2+2 fős apartman Badacsonytomaj központjában sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patent, your home in Badacsony

8,7

Patent, your home in Badacsony

Ubytovanie (Bed and breakfast) Patent, your home in Badacsony. Located in Badacsonytomaj, near Kisfaludy Viewpoint and Szegedy Roza House Literature Museum, Patent, your home in Badacsony features free WiFi, and guests... Ubytovanie Patent, your home in Badacsony sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Halászkert Badacsony

8,5

Hotel Halászkert Badacsony

Ubytovanie (Hotel) Hotel Halászkert Badacsony. Hotel Halászkert Badacsony s krytým bazénom a reštauráciou na mieste sa nachádza v obci Badacsonytomaj, 150 metrov od jazera. Ubytovanie Hotel Halászkert Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kincsem Apartman

8,4

Kincsem Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kincsem Apartman. Located in Badacsonytomaj, Kincsem Apartman provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Kincsem Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sörpatika Vendégház

8,4

Sörpatika Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Sörpatika Vendégház. Providing free WiFi and a restaurant, Sörpatika Vendégház offers rooms in Badacsonytomaj, 700 metres from Szegedy Roza House Literature Museum and 1. Ubytovanie Sörpatika Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kámán Nyaraló

8,3

Kámán Nyaraló

Ubytovanie (Apartmán) Kámán Nyaraló. Boasting garden views, Kámán Nyaraló offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Szegedy Roza House Literature Museum. Ubytovanie Kámán Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Badacsonytomaj apartman 2+2 fő részére

8,2

Badacsonytomaj apartman 2+2 fő részére

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Badacsonytomaj apartman 2+2 fő részére. Badacsonytomaj apartman 2+2 fő részére, boasting a terrace, is set in Badacsonytomaj, 500 metres from Szegedy Roza House Literature Museum and 2. Ubytovanie Badacsonytomaj apartman 2+2 fő részére sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nagy Bed and Breakfast

8

Nagy Bed and Breakfast

Ubytovanie (Penzión) Nagy Bed and Breakfast. Bed & Breakfast Nagy so záhradou a grilom sa nachádza 300 metrov od centra dedinky Badacsony, 1,8 km od rozhľadne Kisfaludy a 2,1 km od literárneho múzea... Ubytovanie Nagy Bed and Breakfast sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szeremley Vendégház

7,9

Szeremley Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szeremley Vendégház. Szeremley Vendégház is set amidst the vineyards of Badacsony, 700 m from Lake Balaton and offers a terrace with panoramic lake views. Ubytovanie Szeremley Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ibolya Vendégház

7,9

Ibolya Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Ibolya Vendégház. Ibolya Vendégház features garden views, free WiFi and free private parking, located in Badacsonytomaj, 600 metres from Szegedy Roza House Literature... Ubytovanie Ibolya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman 6 fő részére Badacsonytomajon

7,8

Apartman 6 fő részére Badacsonytomajon

Ubytovanie (Apartmán) Apartman 6 fő részére Badacsonytomajon. Offering barbecue facilities and a terrace, Apartman 6 fő részére Badacsonytomajon is situated in Badacsonytomaj, 2.4 km from Kisfaludy Viewpoint. Ubytovanie Apartman 6 fő részére Badacsonytomajon sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Naperkély Apartman

7,5

Naperkély Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Naperkély Apartman. Apartmán Naperkély so záhradou sa nachádza v meste Badacsonytomaj, len 1,2 km od múzea literatúry Szegedy Roza House a 1,6 km od vyhliadky Kisfaludy. Ubytovanie Naperkély Apartman sa nachádza v meste Badacsonytomaj (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Badacsonyi Lugas apartmanok

6,4

Badacsonyi Lugas apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Badacsonyi Lugas apartmanok. Providing garden views, Badacsonyi Lugas apartmanok in Badacsonytomaj provides accommodation, a restaurant, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Badacsonyi Lugas apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Vendégház

6,2

Panoráma Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Panoráma Vendégház. Ubytovacie zariadenie Panoráma Vendégház sa nachádza v meste Badacsonytomaj a ponúka apartmány s vlastným stravovaním, gril a záhradu s ležadlami. Ubytovanie Panoráma Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiszafa Nyaraló

Tiszafa Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tiszafa Nyaraló. Featuring garden views, Tiszafa Nyaraló provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.8 km from Kisfaludy Viewpoint. Ubytovanie Tiszafa Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gyula-Flórián vendégház

Gyula-Flórián vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gyula-Flórián vendégház. Located 1.1 km from Szegedy Roza House Literature Museum, Gyula-Flórián vendégház provides accommodation with a garden, a terrace and a shared kitchen for... Ubytovanie Gyula-Flórián vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Badacsonytomaj

Mesto Badacsonytomaj sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 75 hotelov a ubytovanie v meste Badacsonytomaj.