Hľadať

Ubytovanie

Sunhouse, Balatonvilágos Dovolenkový dom

8171 Balatonvilágos, Klapka György utca 17., Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sunhouse, Balatonvilágos. Boasting a garden and a terrace, Sunhouse, Balatonvilágos features accommodation in Balatonvilágos with free WiFi and garden views. Ubytovanie Sunhouse, Balatonvilágos sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Popis ubytovania Sunhouse, Balatonvilágos

Boasting a garden and a terrace, Sunhouse, Balatonvilágos features accommodation in Balatonvilágos with free WiFi and garden views. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 83 km from Sunhouse, Balatonvilágos. The air-conditioned accommodation is 22 km from Tihany. The holiday home includes 5 bedrooms, a kitchen with a dishwasher and a microwave, as well as a kettle. Siófok is 12 km from the holiday home, while Balatonfüred is 21 km from the property.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko

Iná ubytovanie v meste Balatonvilágos

Panoramic apartment

9,8

Panoramic apartment

Ubytovanie (Apartmány) Panoramic apartment. Ubytovacie zariadenie Panoramic apartment sa nachádza v obci Balatonvilágos, 30 km od mesta Tihany. Ponúka bezplatné bicykle a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Panoramic apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Sunset Beach Apartmanház

9,7

Sunset Beach Apartmanház

Ubytovanie (Apartmány) Sunset Beach Apartmanház. Ubytovacie zariadenie Sunset Beach Apartmanház sa nachádza v obci Balatonvilágos a ponúka ubytovanie s terasou. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sunset Beach Apartmanház sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Világos Kert Balatonvilágos Chill House

9,7

Világos Kert Balatonvilágos Chill House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Világos Kert Balatonvilágos Chill House. Világos Kert Balatonvilágos Chill House is situated in Balatonvilágos and offers a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Világos Kert Balatonvilágos Chill House sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Pagrepe apartman

9,2

Pagrepe apartman

Ubytovanie (Apartmán) Pagrepe apartman. Boasting a terrace, Pagrepe apartman features accommodation in Balatonvilágos with free WiFi and garden views. Ubytovanie Pagrepe apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Apartments in Balatonvilagos/Balaton 26340

9,1

Apartments in Balatonvilagos/Balaton 26340

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Balatonvilagos/Balaton 26340. Located in Balatonvilágos in the Veszprem region, Apartments in Balatonvilagos/Balaton 26340 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments in Balatonvilagos/Balaton 26340 sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

MIHI APARTMAN

9

MIHI APARTMAN

Ubytovanie (Apartmány) MIHI APARTMAN. Providing a terrace, MIHI APARTMAN provides accommodation in Balatonvilágos. Ubytovanie MIHI APARTMAN sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Tópart Hotel

8,9

Tópart Hotel

Ubytovanie (Hotel) Tópart Hotel. Hotel Tópart sa nachádza v obci Balatonvilágos, priamo na brehu jazera Balaton. Ponúka súkromnú pláž, veľkú záhradu a slnečnú terasu s ležadlami. Ubytovanie Tópart Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Fanni Guest House

8

Fanni Guest House

Ubytovanie (Apartmán) Fanni Guest House. Penzión Fanni sa nachádza v meste Balatonvilágos 700 metrov od jazera Balaton a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu s grilom a bezplatné... Ubytovanie Fanni Guest House sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Világos Hotel Balatonvilágos

7,6

Világos Hotel Balatonvilágos

Ubytovanie (Hotel) Világos Hotel Balatonvilágos. Hotel Waberer's Club sa nachádza priamo na súkromnej pláži jazera Balaton s ležadlami a ponúka krytý bazén i fínsku saunu zadarmo. Ubytovanie Világos Hotel Balatonvilágos sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Dalma Panzió

7,5

Dalma Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Dalma Panzió. Penzión Dalma sa nachádza v meste Balatonvilágos, 9 km od mesta Siófok a ponúka slnečnú terasu na pobreží. Na mieste nájdete aj bar. Ubytovanie Dalma Panzió sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Holiday home in Balatonvilagos 31292

Holiday home in Balatonvilagos 31292

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonvilagos 31292. Holiday home in Balatonvilagos 31292 is located in Balatonvilágos. Ubytovanie Holiday home in Balatonvilagos 31292 sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Lily House

Lily House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Lily House. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Lily House is set in Balatonvilágos. Ubytovanie Lily House sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hedon Brewing Helmut apartment

Hedon Brewing Helmut apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hedon Brewing Helmut apartment. Located in Balatonvilágos in the Veszprem region, Hedon Brewing Helmut apartment features a terrace and garden views. Ubytovanie Hedon Brewing Helmut apartment sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Hedon Brewing Charlie Apartment

Hedon Brewing Charlie Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hedon Brewing Charlie Apartment. Featuring garden views, Hedon Brewing Charlie Apartment offers accommodation with a bar, a garden and a terrace, around 2.3 km from Sosto Beach. Ubytovanie Hedon Brewing Charlie Apartment sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Holiday Quiet Home

Balaton Holiday Quiet Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton Holiday Quiet Home. Balaton Holiday Quiet Home is situated in Balatonvilágos and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Balaton Holiday Quiet Home sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Apartment Balatonvilagos/Balaton 30360

Apartment Balatonvilagos/Balaton 30360

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balatonvilagos/Balaton 30360. Apartment Balatonvilagos/Balaton 30360 is set in Balatonvilágos. Ubytovanie Apartment Balatonvilagos/Balaton 30360 sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Hedon Brewing Credo apartment

Hedon Brewing Credo apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hedon Brewing Credo apartment. Boasting garden views, Hedon Brewing Credo apartment offers accommodation with a terrace, around 2.3 km from Sosto Beach. Ubytovanie Hedon Brewing Credo apartment sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

MF Kormoran Wellness Apartment

MF Kormoran Wellness Apartment

Ubytovanie (Apartmán) MF Kormoran Wellness Apartment. Featuring lake views, MF Kormoran Wellness Apartment provides accommodation with a private beach area and a patio, around 2.5 km from Sosto Beach. Ubytovanie MF Kormoran Wellness Apartment sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Hedon Brewing Niko apartment

Hedon Brewing Niko apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hedon Brewing Niko apartment. Featuring garden views, Hedon Brewing Niko apartment is located in Balatonvilágos, 2.3 km from Sosto Beach. Ubytovanie Hedon Brewing Niko apartment sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Hedon Brewing Balatonvilágosi apartment

Hedon Brewing Balatonvilágosi apartment

Ubytovanie (Apartmán) Hedon Brewing Balatonvilágosi apartment. Boasting garden views, Hedon Brewing Balatonvilágosi apartment features accommodation with a bar, a garden and a terrace, around 2.3 km from Sosto Beach. Ubytovanie Hedon Brewing Balatonvilágosi apartment sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

KOI Vendégház Balatonaliga

KOI Vendégház Balatonaliga

Ubytovanie (Dovolenkové domy) KOI Vendégház Balatonaliga. Situated in Balatonvilágos in the Veszprem region, KOI Vendégház Balatonaliga features accommodation with free private parking. Ubytovanie KOI Vendégház Balatonaliga sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Home Panorama - SIO403

Holiday Home Panorama - SIO403

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Panorama - SIO403. Featuring accommodation with a balcony, Holiday Home Panorama - SIO403 is situated in Balatonvilágos. This holiday home provides a garden. Ubytovanie Holiday Home Panorama - SIO403 sa nachádza v meste Balatonvilágos (Maďarsko - Vesprém).

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonvilagos

Two-Bedroom Holiday Home in Balatonvilagos

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Balatonvilagos. Two-Bedroom Holiday Home in Balatonvilagos is situated in Balatonvilágos. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Balatonvilagos sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).