Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Balatonfűzfő

V meste Balatonfűzfő (Maďarsko) máme celkom 43 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonfűzfő

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonfűzfő

Szegfű apartmanház

9,9

Szegfű apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szegfű apartmanház. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Szegfű apartmanház features a balcony and lake views. Ubytovanie Szegfű apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petőfi Sándor utca

9,8

Petőfi Sándor utca

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Petőfi Sándor utca. Located in Balatonfůzfő, Petőfi Sándor utca offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Petőfi Sándor utca sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Tulipános ház

9,8

Tulipános ház

Ubytovanie (Apartmán) Tulipános ház. Tulipános ház is set in Balatonfůzfő and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Tulipános ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Apartment FŰZFA

9,7

Apartment FŰZFA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment FŰZFA. Apartment FŰZFA is located in Balatonfůzfő and offers a garden and a terrace. The accommodation is 28 km from Tihany. Ubytovanie Apartment FŰZFA sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beachfront Studio Apartman

9,6

Beachfront Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Beachfront Studio Apartman. Beachfront Studio Apartman sa nachádza v meste Balatonfůzfő, 30 km od obce Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Beachfront Studio Apartman sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éva Ház

9,6

Éva Ház

Ubytovanie (Apartmán) Éva Ház. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Éva Ház features a balcony. Ubytovanie Éva Ház sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Molni

9,4

Molni

Ubytovanie (Apartmán) Molni. Set in Balatonfůzfő, Molni offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Molni sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment GAGARIN

9,4

Apartment GAGARIN

Ubytovanie (Apartmán) Apartment GAGARIN. Set in Balatonfűzfő, this 1st floor apartment is 19 km from Siófok. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Apartment GAGARIN sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Föveny Apartmanok

9,4

Föveny Apartmanok

Ubytovanie (Apartmány) Föveny Apartmanok. Ubytovacie zariadenie Föveny Apartmanok sa nachádza v meste Balatonfůzfő, 30 km od mesta Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Föveny Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Betty vendégszoba

9,4

Betty vendégszoba

Ubytovanie (Penzión) Betty vendégszoba. Boasting a garden, Betty vendégszoba is set in Balatonfůzfő. All guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie Betty vendégszoba sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Eperke Apartman

9,3

Eperke Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Eperke Apartman. Set in Balatonfůzfő, 31 km from Tihany, Eperke Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Eperke Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nóra Apartman

9,2

Nóra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Nóra Apartman. Nóra Apartman is set in Balatonfůzfő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Nóra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fűzfő nyaraló

9,2

Fűzfő nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Fűzfő nyaraló. Set in Balatonfůzfő, 30 km from Tihany, Fűzfő nyaraló offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Fűzfő nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fűzfő Motel

8,9

Fűzfő Motel

Ubytovanie (Motel) Fűzfő Motel. Fűzfő Motel v meste Balatonfůzfő pnúka ubytovanie so záhradou a terasou. Ubytovanie Fűzfő Motel sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sirály Apartman

8,9

Sirály Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Sirály Apartman. Situated only 200 metres from the shore of Lake Balaton in Balatonalmádi, Sirály Apartman is surrounded by a private garden. Ubytovanie Sirály Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Korall Apartman

8,8

Korall Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Korall Apartman. Ubytovacie zariadenie Korall apartman sa nachádza v meste Balatonfůzfő, 30 km od mesta Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Korall Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ady Endre 9.A

8,6

Ady Endre 9.A

Ubytovanie (Privát) Ady Endre 9.A. Offering a barbecue and balcony, Ady Endre 9.A is situated in Balatonfůzfő, a 20-minute walk from Lake Balaton. Ubytovanie Ady Endre 9.A sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Welcome

7,6

Welcome

Ubytovanie (Hostel) Welcome. Hostel Welcome sa nachádza v meste Balatonfůzfő a poskytuje spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Welcome sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napraforgó Apartmanok

5,3

Napraforgó Apartmanok

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Napraforgó Apartmanok. Ubytovacie zariadenie Napraforgó Apartmanok sa nachádza v meste Balatonfűzfő vo Vesprémskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Napraforgó Apartmanok sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms. Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Balatonfůzfő and offers barbecue facilities. Ubytovanie Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798 has a balcony. Ubytovanie Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18798 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Fűz Liget Üdülőpark

Fűz Liget Üdülőpark

Ubytovanie (Apartmán) Fűz Liget Üdülőpark. Located in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Fűz Liget Üdülőpark has a garden. This apartment provides a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Fűz Liget Üdülőpark sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fűzliget Mangó 2

Fűzliget Mangó 2

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Mangó 2. Fűzliget Mangó 2 is located in Balatonfůzfő. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Fűzliget Mangó 2 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04

Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04. Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04 is located in Balatonfůzfő. Ubytovanie Holiday Home Balatonfüzfö with a Fireplace 04 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Country home @ Lake Balaton

Country home @ Lake Balaton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Country home @ Lake Balaton. Situated in Balatonfůzfő, Country home @ Lake Balaton features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Country home @ Lake Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonfűzfo 35646

Holiday home in Balatonfűzfo 35646

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfűzfo 35646. Located in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Holiday home in Balatonfűzfo 35646 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Balatonfűzfo 35646 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Sári Apartman

Sári Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Sári Apartman. Situated in Balatonfůzfő, 28 km from Tihany, Sári Apartman features a terrace and free WiFi. Ubytovanie Sári Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vintage Weekend House

Vintage Weekend House

Ubytovanie (Apartmán) Vintage Weekend House. Vintage Weekend House is located in Balatonfůzfő. This apartment features a garden as well as a terrace. The apartment also provides guests with 1... Ubytovanie Vintage Weekend House sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szivárvány Apartman

Szivárvány Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Szivárvány Apartman. Szivárvány Apartman offers accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Balatonfůzfő. Ubytovanie Szivárvány Apartman sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál

Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál

Ubytovanie (Vila) Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál. Ubytovacie zariadenie Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál sa nachádza v meste Balatonfüzfő. Ubytovanie Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 300 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fűzliget Wave

Fűzliget Wave

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Wave. Fűzliget Wave is set in Balatonfůzfő and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytovanie Fűzliget Wave sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Fűzliget Mangó 10

Fűzliget Mangó 10

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Mangó 10. Set in Balatonfůzfő, Fűzliget Mangó 10 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Fűzliget Mangó 10 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 175 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Balatonfűzfo 27722

Holiday home in Balatonfűzfo 27722

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Balatonfűzfo 27722. Holiday home in Balatonfűzfo 27722 is situated in Balatonfůzfő. Ubytovanie Holiday home in Balatonfűzfo 27722 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

MiLa Home Balaton

MiLa Home Balaton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) MiLa Home Balaton. MiLa Home Balaton is located in Balatonfůzfő and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie MiLa Home Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Tavirózsa

Tavirózsa

Ubytovanie (Apartmány) Tavirózsa. Situated in Balatonfůzfő, 28 km from Tihany, Tavirózsa features a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Tavirózsa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nyaraló

Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nyaraló. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Nyaraló features a garden. Ubytovanie Nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Szépkilátás Vendégház

Szépkilátás Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szépkilátás Vendégház. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Szépkilátás Vendégház features accommodation in Balatonfůzfő with free WiFi... Ubytovanie Szépkilátás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Apartment Balaton H055

Apartment Balaton H055

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Balaton H055. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Apartment Balaton H055 features a garden. The air-conditioned accommodation is 30 km from Tihany. Ubytovanie Apartment Balaton H055 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Balatonfůzfő. Ubytovanie Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18801

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18801

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18801. Dovolenkový dom Balatonfűzfő/Balatonfüred 18801 sa nachádza v meste Balatonfüzfő. Využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi a kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18801 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Balatonfűzfő Fehér Ház

Balatonfűzfő Fehér Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonfűzfő Fehér Ház. Balatonfűzfő Fehér Ház is located in Balatonfůzfő and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Balatonfűzfő Fehér Ház sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Liliána Vendégház

Liliána Vendégház

Ubytovanie (Privát) Liliána Vendégház. Set in Balatonfůzfő, 30 km from Tihany, Liliána Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Liliána Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms. Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms is situated in Balatonfůzfő. Ubytovanie Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ Indoor swimming pool, WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729. Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729 is located in Balatonfůzfő. The accommodation is 29 km from Tihany. Ubytovanie Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 27729 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Fűzliget Surf Front

Fűzliget Surf Front

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Surf Front. Fűzliget Surf Front is set in Balatonfůzfő. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Fűzliget Surf Front sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boldi Bácsi háza - Balatonfűzfő

Boldi Bácsi háza - Balatonfűzfő

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Boldi Bácsi háza - Balatonfűzfő. Ubytovacie zariadenie Boldi Bácsi háza - Balatonfűzfő sa nachádza v meste Balatonfüzfő a ponúka záhradu. Tento dovolenkový dom má terasu. Ubytovanie Boldi Bácsi háza - Balatonfűzfő sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797

Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797. Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797 is situated in Balatonfůzfő. Ubytovanie Holiday home Balatonfűzfo/Balaton 18797 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799

Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Balatonfűzfo/Balaton 18799 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Simon Apartman

Simon Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Simon Apartman. Located in Balatonfůzfő, Simon Apartman provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytovanie Simon Apartman sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szitakötő Panzió

Szitakötő Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szitakötő Panzió. Szitakötő Panzió is located in Balatonfůzfő. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Szitakötő Panzió sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fűzliget Mangó 1

Fűzliget Mangó 1

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Mangó 1. Located in Balatonfůzfő, Fűzliget Mangó 1 provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features garden views and is 17 km from Siófok. Ubytovanie Fűzliget Mangó 1 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Balatonfűzfő

Mesto Balatonfűzfő sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 43 hotelov a ubytovanie v meste Balatonfűzfő.