Hľadať

Ubytovanie

SunSet Beach Apartman Apartmány

8175 Balatonfűzfő, Sirály utca 106-108., Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) SunSet Beach Apartman. Situated in Balatonfůzfő, 20 km from Tihany, SunSet Beach Apartman features a garden and free WiFi. Ubytovanie SunSet Beach Apartman sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Popis ubytovania SunSet Beach Apartman

Toto ubytovanie sa nachádza 1 minútu chôdze od pláže. A stovetop and kettle are also available. Siófok is 16 km from the accommodation, while Balatonfüred is 16 km from the property. A terrace is available for guests to use at SunSet Beach Apartman. Situated in Balatonfůzfő, 20 km from Tihany, SunSet Beach Apartman features a garden and free WiFi. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 79 km from SunSet Beach Apartman. The apartment provides guests with a balcony, lake views, a seating area, cable flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a microwave and a fridge, and a private bathroom with shower.

Iná ubytovanie v meste Balatonfűzfő

Szegfű apartmanház

9,9

Szegfű apartmanház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szegfű apartmanház. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Szegfű apartmanház features a balcony and lake views. Ubytovanie Szegfű apartmanház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Fűzliget Blue4

9,8

Fűzliget Blue4

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Blue4. Fűzliget Blue4 is located in Balatonfůzfő and offers a private beach area. Ubytovanie Fűzliget Blue4 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Apartment FŰZFA

9,7

Apartment FŰZFA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment FŰZFA. Apartment FŰZFA is located in Balatonfůzfő and offers a garden and a terrace. The accommodation is 28 km from Tihany. Ubytovanie Apartment FŰZFA sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Éva Ház

9,6

Éva Ház

Ubytovanie (Apartmán) Éva Ház. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Éva Ház features a balcony. Ubytovanie Éva Ház sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Beachfront Studio Apartman

9,6

Beachfront Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Beachfront Studio Apartman. Beachfront Studio Apartman sa nachádza v meste Balatonfůzfő, 30 km od obce Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Beachfront Studio Apartman sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Molni

9,4

Molni

Ubytovanie (Apartmán) Molni. Set in Balatonfůzfő, Molni offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Molni sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Apartment GAGARIN

9,4

Apartment GAGARIN

Ubytovanie (Apartmán) Apartment GAGARIN. Set in Balatonfűzfő, this 1st floor apartment is 19 km from Siófok. Guests benefit from balcony. Ubytovanie Apartment GAGARIN sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Betty vendégszoba

9,4

Betty vendégszoba

Ubytovanie (Penzión) Betty vendégszoba. Boasting a garden, Betty vendégszoba is set in Balatonfůzfő. All guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Ubytovanie Betty vendégszoba sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Fűzliget Terrace

9,3

Fűzliget Terrace

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Terrace. Fűzliget Terrace is set in Balatonfůzfő. The air-conditioned accommodation is 20 km from Tihany. Ubytovanie Fűzliget Terrace sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Eperke Apartman

9,3

Eperke Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Eperke Apartman. Set in Balatonfůzfő, 31 km from Tihany, Eperke Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Eperke Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Nóra Apartman

9,2

Nóra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Nóra Apartman. Nóra Apartman is set in Balatonfůzfő and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Nóra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Fűzfő nyaraló

9,2

Fűzfő nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Fűzfő nyaraló. Set in Balatonfůzfő, 30 km from Tihany, Fűzfő nyaraló offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Fűzfő nyaraló sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balcsi1

9

Balcsi1

Ubytovanie (Apartmán) Balcsi1. Situated in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Balcsi1 has a patio and lake views. Ubytovanie Balcsi1 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Fűzfő Motel

8,9

Fűzfő Motel

Ubytovanie (Motel) Fűzfő Motel. Fűzfő Motel v meste Balatonfůzfő pnúka ubytovanie so záhradou a terasou. Ubytovanie Fűzfő Motel sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Korall Apartman

8,8

Korall Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Korall Apartman. Ubytovacie zariadenie Korall apartman sa nachádza v meste Balatonfůzfő, 30 km od mesta Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Korall Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Ady Endre 9.A

8,6

Ady Endre 9.A

Ubytovanie (Privát) Ady Endre 9.A. Offering a barbecue and balcony, Ady Endre 9.A is situated in Balatonfůzfő, a 20-minute walk from Lake Balaton. Ubytovanie Ady Endre 9.A sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Welcome

7,6

Welcome

Ubytovanie (Hostel) Welcome. Hostel Welcome sa nachádza v meste Balatonfůzfő a poskytuje spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Welcome sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Sunset apartman

5,6

Balaton Sunset apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Sunset apartman. Balaton Sunset apartman is located in Balatonfůzfő and offers a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Balaton Sunset apartman sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Napraforgó Apartmanok

5,3

Napraforgó Apartmanok

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Napraforgó Apartmanok. Ubytovacie zariadenie Napraforgó Apartmanok sa nachádza v meste Balatonfűzfő vo Vesprémskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Napraforgó Apartmanok sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Family apartman

Balaton Family apartman

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Family apartman. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Balaton Family apartman features a garden. Ubytovanie Balaton Family apartman sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő

Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő

Ubytovanie (Apartmán) Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő. Situated in Balatonfůzfő, Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő offers water sports facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and an ATM. Ubytovanie Bodza & Koriander Apartman Balatonfűzfő sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Fűz Liget Üdülőpark

Fűz Liget Üdülőpark

Ubytovanie (Apartmán) Fűz Liget Üdülőpark. Located in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Fűz Liget Üdülőpark has a garden. This apartment provides a terrace as well as free WiFi. Ubytovanie Fűz Liget Üdülőpark sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms. Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Balatonfůzfő and offers barbecue facilities. Ubytovanie Awesome apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Fűzliget Mangó 2

Fűzliget Mangó 2

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Mangó 2. Fűzliget Mangó 2 is located in Balatonfůzfő. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Fűzliget Mangó 2 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Vintage Weekend House

Vintage Weekend House

Ubytovanie (Apartmán) Vintage Weekend House. Vintage Weekend House is located in Balatonfůzfő. This apartment features a garden as well as a terrace. The apartment also provides guests with 1... Ubytovanie Vintage Weekend House sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Blue Haven Vendégház, Balatonfűzfő

Blue Haven Vendégház, Balatonfűzfő

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Blue Haven Vendégház, Balatonfűzfő. Set in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Blue Haven Vendégház, Balatonfűzfő features a terrace. Ubytovanie Blue Haven Vendégház, Balatonfűzfő sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Vasmacska nyaralóház

Vasmacska nyaralóház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vasmacska nyaralóház. Located in Balatonfůzfő in the Veszprem region, Vasmacska nyaralóház has a garden. The property features garden views and is 20 km from Tihany. Ubytovanie Vasmacska nyaralóház sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál

Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál

Ubytovanie (Vila) Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál. Ubytovacie zariadenie Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál sa nachádza v meste Balatonfüzfő. Ubytovanie Elizabeth Vendégház Balatonfűzfőn a Strandnál sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Fűzliget Mangó 10

Fűzliget Mangó 10

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Mangó 10. Set in Balatonfůzfő, Fűzliget Mangó 10 features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Fűzliget Mangó 10 sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Szivárvány Apartman

Szivárvány Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Szivárvány Apartman. Szivárvány Apartman offers accommodation with a garden and free WiFi, and is set in Balatonfůzfő. Ubytovanie Szivárvány Apartman sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Country home @ Lake Balaton

Country home @ Lake Balaton

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Country home @ Lake Balaton. Situated in Balatonfůzfő, Country home @ Lake Balaton features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Country home @ Lake Balaton sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balatonfűzfő Fehér Ház

Balatonfűzfő Fehér Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatonfűzfő Fehér Ház. Balatonfűzfő Fehér Ház is located in Balatonfůzfő and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytovanie Balatonfűzfő Fehér Ház sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms is set in Balatonfůzfő. Ubytovanie Beautiful apartment in Balatonfüzfö w/ WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Tavirózsa

Tavirózsa

Ubytovanie (Apartmány) Tavirózsa. Situated in Balatonfůzfő, 28 km from Tihany, Tavirózsa features a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Tavirózsa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Fűzliget Ezüstnyár

Fűzliget Ezüstnyár

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Ezüstnyár. Fűzliget Ezüstnyár is set in Balatonfůzfő and offers a private beach area. Ubytovanie Fűzliget Ezüstnyár sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).

Fűzliget Surf Front

Fűzliget Surf Front

Ubytovanie (Apartmán) Fűzliget Surf Front. Fűzliget Surf Front is set in Balatonfůzfő. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Fűzliget Surf Front sa nachádza v meste Balatonfűzfő (Maďarsko - Vesprém).