Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie Mesto Balatonalmádi

V meste Balatonalmádi (Maďarsko) máme celkom 118 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Balatonalmádi

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Balatonalmádi

Kriszta Residence

9,8

Kriszta Residence

Ubytovanie (Apartmán) Kriszta Residence. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kriszta Residence has a patio and garden views. Ubytovanie Kriszta Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröskő Vendégház

9,8

Vöröskő Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vöröskő Vendégház. Situated in Balatonalmádi in the Veszprem region, Vöröskő Vendégház features accommodation with access to a hot tub. Ubytovanie Vöröskő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szabadságkilátó út 6

9,8

Szabadságkilátó út 6

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szabadságkilátó út 6. Szabadságkilátó út 6 is situated in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Szabadságkilátó út 6 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Mimi Apartman

9,8

Mimi Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mimi Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mimi Apartman is located in Balatonalmádi. It features garden views and free WiFi. Ubytovanie Mimi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Millennium

9,8

Villa Millennium

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Millennium. Penzión Villa Millennium sa nachádza v meste Balatonalmádi. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a detské ihrisko. Na mieste nájdete bar. Ubytovanie Villa Millennium sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella apartman Balatonalmádi

9,8

Bella apartman Balatonalmádi

Ubytovanie (Apartmán) Bella apartman Balatonalmádi. Bella apartman Balatonalmádi is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Bella apartman Balatonalmádi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Levendulas Apartman

9,7

Levendulas Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Levendulas Apartman. Levendulas Apartman is situated in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Levendulas Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Töreki Vendégház

9,7

Töreki Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Töreki Vendégház. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Töreki Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Töreki Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szépkilátás Vendégház

9,7

Szépkilátás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szépkilátás Vendégház. With views of Lake Balaton, Szépkilátás Vendégház offers suites in quiet surroundings, a 15-minute walk to the lake and Balatonalmadi Train Station. Ubytovanie Szépkilátás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füge ház

9,7

Füge ház

Ubytovanie (Apartmán) Füge ház. Set in Balatonalmádi, Füge ház offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Füge ház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Móra Apartman

9,6

Móra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Móra Apartman. Móra Apartman is situated in Balatonalmádi and offers a garden. The property has lake views and is 24 km from Tihany. Ubytovanie Móra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Montana

9,6

Casa Montana

Ubytovanie (Apartmány) Casa Montana. Ubytovanie Casa Montana sa nachádza v meste Balatonalmádi, 25 km od obce Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casa Montana sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azur Villa

9,5

Azur Villa

Ubytovanie (Penzión) Azur Villa. Set in Balatonalmádi, Azur Villa features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Azur Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bogi Apartman

9,4

Bogi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bogi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Bogi Apartman provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytovanie Bogi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csillag Villa

9,3

Csillag Villa

Ubytovanie (Apartmány) Csillag Villa. Vila Csillag sa nachádza sa v meste Balatonalmádi. Ponúka ubytovanie s grilom a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Csillag Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duplex Apartman

9,3

Duplex Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Duplex Apartman. Ubytovanie Duplex Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka kuchyňu a výhľad na hory. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Duplex Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csendeskert Apartments

9,3

Csendeskert Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Csendeskert Apartments. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Csendeskert Apartments features a garden and free WiFi. Ubytovanie Csendeskert Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HarmonyHouse

9,2

HarmonyHouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HarmonyHouse. HarmonyHouse is situated in Balatonalmádi and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytovanie HarmonyHouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cseresznyés Apartman

9,2

Cseresznyés Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Cseresznyés Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Cseresznyés Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Cseresznyés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diós Apartman

9,2

Diós Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Diós Apartman. Featuring an outdoor pool and pool views, Diós Apartman is located in Balatonalmádi. Ubytovanie Diós Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

KOI Apartman

9,2

KOI Apartman

Ubytovanie (Apartmány) KOI Apartman. Ubytovanie KOI Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi, 24 km od mesta Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie KOI Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sebestyén Apartments

9,2

Villa Sebestyén Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sebestyén Apartments. Ubytovanie Villa Sebestyén Apartments sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Villa Sebestyén Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Márta Apartman

9,1

Márta Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Márta Apartman. Tento klimatizovaný apartmán má terasu a záhradu s grilom a slnečnou terasou. Nachádza sa v meste Balatonalmádi, 16 km od Siófoku. Ubytovanie Márta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borsi Apartman

9,1

Borsi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Borsi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Borsi Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Borsi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vakáció Apartman

9,1

Vakáció Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Vakáció Apartman. Located in Balatonalmádi, 25 km from Tihany, Vakáció Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Vakáció Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bors Szőlő Fogadó

9,1

Bors Szőlő Fogadó

Ubytovanie (Apartmán) Bors Szőlő Fogadó. Bors Szőlő Fogadó is situated in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. The property is 23 km from Tihany and free private parking is available. Ubytovanie Bors Szőlő Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Casa Gabor

9,1

Casa Gabor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Gabor. Featuring a garden with a barbecue, Casa Gabor is a detached holiday home located in Balatonalmádi. Ubytovanie Casa Gabor sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Adél Vendégház Balatonalmádi

9,1

Adél Vendégház Balatonalmádi

Ubytovanie (Penzión) Adél Vendégház Balatonalmádi. Adél Vendégház Balatonalmádi has a garden and a terrace in Balatonalmádi. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytovanie Adél Vendégház Balatonalmádi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Hotel Villa Pax

9

Hotel Villa Pax

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Pax. Hotel Villa Pax s atmosférou Stredomoria a veľkým vonkajším bazénom sa nachádza v meste Balatonalmádi, v blízkosti brehu jazera Balaton. Ubytovanie Hotel Villa Pax sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vöröskő Panzió és Étterem

9

Vöröskő Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vöröskő Panzió és Étterem. Penzión Vöröskő Panzió és Étterem sa nachádza v letovisku Balatonalmádi, len 100 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Vöröskő Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attila Villa

8,8

Attila Villa

Ubytovanie (Apartmány) Attila Villa. Vila Attila sa nachádza v meste Balatonalmádi pri brehu jazera Balaton, 300 metrov od centra mesta a 10 minút chôdze od železničnej stanice. Ubytovanie Attila Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balatonalmádi Postás Üdülő

8,7

Balatonalmádi Postás Üdülő

Ubytovanie (Hotel) Balatonalmádi Postás Üdülő. Ubytovanie Balatonalmádi Postás Üdülő má fitness centrum, gril, záhradu a terasu a nachádza sa v meste Balatonalmádi. Ubytovanie Balatonalmádi Postás Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröshegyi Panzió

8,7

Vöröshegyi Panzió

Ubytovanie (Apartmán) Vöröshegyi Panzió. Vöröshegyi Panzió is located in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Vöröshegyi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 009 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Viktória

8,6

Hotel Viktória

Ubytovanie (Penzión) Hotel Viktória. Hotel Viktoria sa nachádza v mestečku Balatonalmádi a ponúka bar s letnou terasou a záhradu s bazénom. Ubytovanie Hotel Viktória sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Pihenőház

8,5

Panoráma Pihenőház

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Pihenőház. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Panoráma Pihenőház provides accommodation in Balatonalmádi with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Panoráma Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipán Apartman

8,5

Tulipán Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tulipán Apartman. Tulipán Apartman offers pet-friendly accommodation in the centre of Balatonalmádi. The property is 14 km from Siófok and free private parking is featured. Ubytovanie Tulipán Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hanna Vendégház

8,4

Hanna Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Hanna Vendégház. Featuring a terrace, Hanna Vendégház provides accommodation in Balatonalmádi with free WiFi and garden views. Ubytovanie Hanna Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Kügi Apartman

8,2

Kügi Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kügi Apartman. Set in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kügi Apartman has a garden. The air-conditioned accommodation is 24 km from Tihany. Ubytovanie Kügi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hunguest Hotel Bál Resort

8,1

Hunguest Hotel Bál Resort

Ubytovanie (Hotel) Hunguest Hotel Bál Resort. Rezort Hunguest Hotel Bál sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka vám panoramatický výhľad na jazero Balaton a moderné wellness centrum s veľkým krytým... Ubytovanie Hunguest Hotel Bál Resort sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

200 éves vendégház

8,1

200 éves vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) 200 éves vendégház. Boasting a garden, private pool and garden views, 200 éves vendégház is situated in Balatonalmádi. The holiday home has lake views and is 22 km from... Ubytovanie 200 éves vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatoni Panoráma Villa

8,1

Balatoni Panoráma Villa

Ubytovanie (Hotel) Balatoni Panoráma Villa. Vila Balatoni Panoráma sa nachádza v meste Balatonalmádi, 15 km od mesta Siófok. Ponúka vám vyhrievaný bazén, veľkú terasu a balkón s výhľadom na jazero. Ubytovanie Balatoni Panoráma Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nereus Park Hotel

7,8

Nereus Park Hotel

Ubytovanie (Hotel) Nereus Park Hotel. Hotel Nereus Park sa nachádza priamo na brehu jazera Balaton v meste Balatonalmádi, je obklopený rozsiahlym parkom a ponúka súkromnú pláž, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Nereus Park Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csalintos Apartman

7,6

Csalintos Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Csalintos Apartman. Apartmán Csalintos sa nachádza v tichej časti na okraji mesta Balatonalmádi, 3 km od pláže jazera Balaton. Ubytovanie Csalintos Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gold Brecher

7,3

Gold Brecher

Ubytovanie (Penzión) Gold Brecher. Ubytovanie Gold Brecher sa nachádza v meste Balatonalmádi a má záhradu a terasu. Všetky izby sú vybavené chladničkou. Ubytovanie Gold Brecher sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Krisztina Panzió

6,1

Krisztina Panzió

Ubytovanie (Hotel) Krisztina Panzió. Penzión Krisztina sa nachádza v meste Balatonalmádi na severnom brehu jazera Balaton, 800 metrov od pláže. Ubytovanie Krisztina Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Pihenőház

Panoráma Pihenőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panoráma Pihenőház. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Panoráma Pihenőház features a patio and lake views. Ubytovanie Panoráma Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Balatonalmadi

Two-Bedroom Apartment in Balatonalmadi

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Balatonalmadi. Two-Bedroom Apartment in Balatonalmadi is set in Balatonalmádi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Balatonalmadi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Rum Kapitány Apartman

Rum Kapitány Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Rum Kapitány Apartman. Featuring a terrace, Rum Kapitány Apartman offers accommodation in Balatonalmádi with free WiFi and city views. Ubytovanie Rum Kapitány Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sylvia Appartmans

Sylvia Appartmans

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sylvia Appartmans. Sylvia Appartmans is located in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Sylvia Appartmans sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 182 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful apartment in Balatonalmádi w/ WiFi and 3 Bedrooms

Beautiful apartment in Balatonalmádi w/ WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful apartment in Balatonalmádi w/ WiFi and 3 Bedrooms. Beautiful apartment in Balatonalmádi w/ WiFi and 3 Bedrooms is situated in Balatonalmádi and offers barbecue facilities. Ubytovanie Beautiful apartment in Balatonalmádi w/ WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Holiday Apartment Balatonalmadi 04

Holiday Apartment Balatonalmadi 04

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Apartment Balatonalmadi 04. Set in Balatonalmádi, Holiday Apartment Balatonalmadi 04 offers accommodation with a private pool. Ubytovanie Holiday Apartment Balatonalmadi 04 sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Ubytovanie v meste Balatonalmádi

Mesto Balatonalmádi sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 118 hotelov a ubytovanie v meste Balatonalmádi.