Hľadať

Ubytovanie

Rizling Stúdió Apartman Apartmán

8220 Balatonalmádi, Kossuth u. 12. Fsz.2., Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Rizling Stúdió Apartman. Located in Balatonalmádi, Rizling Stúdió Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Rizling Stúdió Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Rizling Stúdió Apartman

This apartment is equipped with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchenette. The air-conditioned accommodation is 22 km from Tihany. Siófok is 15 km from the apartment, while Balatonfüred is 14 km away. Jeden z bestsellerov v destinácii Balatonalmádi Located in Balatonalmádi, Rizling Stúdió Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Rizling Stúdió Apartman

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Kávovar
 • Čistiace prostriedky
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Skriňa alebo šatník
 • Uteráky
 • Bezplatné toaletné potreby
 • Sušič vlasov
 • Vaňa
 • Sprchový gél
 • Toaletný papier
 • Posteľná bielizeň
 • Toaleta
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Žehlička
 • Zásuvka pri posteli
 • Odpadkové koše
 • Dlažba/mramorová podlaha
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Terasa
 • Balkón
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Len pre dospelých
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Balatonalmádi

Kriszta Residence

9,8

Kriszta Residence

Ubytovanie (Apartmán) Kriszta Residence. Located in Balatonalmádi in the Veszprem region, Kriszta Residence has a patio and garden views. Ubytovanie Kriszta Residence sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröskő Vendégház

9,8

Vöröskő Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Vöröskő Vendégház. Situated in Balatonalmádi in the Veszprem region, Vöröskő Vendégház features accommodation with access to a hot tub. Ubytovanie Vöröskő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szabadságkilátó út 6

9,8

Szabadságkilátó út 6

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Szabadságkilátó út 6. Szabadságkilátó út 6 is situated in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Szabadságkilátó út 6 sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Mimi Apartman

9,8

Mimi Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mimi Apartman. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Mimi Apartman is located in Balatonalmádi. It features garden views and free WiFi. Ubytovanie Mimi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Millennium

9,8

Villa Millennium

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Millennium. Penzión Villa Millennium sa nachádza v meste Balatonalmádi. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a detské ihrisko. Na mieste nájdete bar. Ubytovanie Villa Millennium sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bella apartman Balatonalmádi

9,8

Bella apartman Balatonalmádi

Ubytovanie (Apartmán) Bella apartman Balatonalmádi. Bella apartman Balatonalmádi is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytovanie Bella apartman Balatonalmádi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Levendulas Apartman

9,7

Levendulas Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Levendulas Apartman. Levendulas Apartman is situated in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Levendulas Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Töreki Vendégház

9,7

Töreki Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Töreki Vendégház. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Töreki Vendégház provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Töreki Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szépkilátás Vendégház

9,7

Szépkilátás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Szépkilátás Vendégház. With views of Lake Balaton, Szépkilátás Vendégház offers suites in quiet surroundings, a 15-minute walk to the lake and Balatonalmadi Train Station. Ubytovanie Szépkilátás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Füge ház

9,7

Füge ház

Ubytovanie (Apartmán) Füge ház. Set in Balatonalmádi, Füge ház offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytovanie Füge ház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mesgye Villa

9,7

Mesgye Villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Mesgye Villa. Mesgye Villa is located in Balatonalmádi and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Mesgye Villa sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Móra Apartman

9,6

Móra Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Móra Apartman. Móra Apartman is situated in Balatonalmádi and offers a garden. The property has lake views and is 24 km from Tihany. Ubytovanie Móra Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Montana

9,6

Casa Montana

Ubytovanie (Apartmány) Casa Montana. Ubytovanie Casa Montana sa nachádza v meste Balatonalmádi, 25 km od obce Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Casa Montana sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatoni nyaraló

9,6

Balatoni nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balatoni nyaraló. Balatoni nyaraló is located in Balatonalmádi and offers a shared lounge, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany. Ubytovanie Balatoni nyaraló sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Azur Villa

9,5

Azur Villa

Ubytovanie (Penzión) Azur Villa. Set in Balatonalmádi, Azur Villa features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Azur Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hunyadi Villa

9,4

Hunyadi Villa

Ubytovanie (Apartmán) Hunyadi Villa. Hunyadi Villa is located in Balatonalmádi and offers a restaurant, a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 23 km from Tihany. Ubytovanie Hunyadi Villa sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Apartman

9,4

Balaton Apartman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Balaton Apartman. Balaton Apartman is set in Balatonalmádi and offers free bikes, a garden and water sports facilities. Ubytovanie Balaton Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bogi Apartman

9,4

Bogi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Bogi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Bogi Apartman provides a garden and free WiFi. A barbecue can be found at the apartment, along with a terrace. Ubytovanie Bogi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nádfedeles Apartmanház

9,3

Nádfedeles Apartmanház

Ubytovanie (Apartmán) Nádfedeles Apartmanház. Offering panoramic views over the Balaton Lake from its terraces, Nádfedeles Apartmanház is located 1000 metres from the beach in Balatonalmádi. Ubytovanie Nádfedeles Apartmanház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

Kazinczy Apartman

9,3

Kazinczy Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kazinczy Apartman. Apartmán Kazinczy ponúka ubytovanie v meste Balatonalmádi, 15 km od Siófoku a 13 km od mesta Balatonfüred. Ubytovanie Kazinczy Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csillag Villa

9,3

Csillag Villa

Ubytovanie (Apartmány) Csillag Villa. Vila Csillag sa nachádza sa v meste Balatonalmádi. Ponúka ubytovanie s grilom a bezplatné Wi-Fi. Ubytovacie jednotky sú klimatizované. Ubytovanie Csillag Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duplex Apartman

9,3

Duplex Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Duplex Apartman. Ubytovanie Duplex Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka kuchyňu a výhľad na hory. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Duplex Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csendeskert Apartments

9,3

Csendeskert Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Csendeskert Apartments. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Csendeskert Apartments features a garden and free WiFi. Ubytovanie Csendeskert Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HarmonyHouse

9,2

HarmonyHouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HarmonyHouse. HarmonyHouse is situated in Balatonalmádi and offers a fitness centre, a shared lounge and a garden. Ubytovanie HarmonyHouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cseresznyés Apartman

9,2

Cseresznyés Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Cseresznyés Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Cseresznyés Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Cseresznyés Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Diós Apartman

9,2

Diós Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Diós Apartman. Featuring an outdoor pool and pool views, Diós Apartman is located in Balatonalmádi. Ubytovanie Diós Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Stan és Panzió

9,2

Stan és Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Stan és Panzió. Ubytovanie Stan és Panzió sa nachádza v meste Balatonalmádi, 100 metrov od brehu jazera Balaton. Ponúka bezplatný prístup do sauny a vírivky. Ubytovanie Stan és Panzió sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém).

KOI Apartman

9,2

KOI Apartman

Ubytovanie (Apartmány) KOI Apartman. Ubytovanie KOI Apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi, 24 km od mesta Tihany. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie KOI Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sebestyén Apartments

9,2

Villa Sebestyén Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sebestyén Apartments. Ubytovanie Villa Sebestyén Apartments sa nachádza v meste Balatonalmádi a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Villa Sebestyén Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Márta Apartman

9,1

Márta Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Márta Apartman. Tento klimatizovaný apartmán má terasu a záhradu s grilom a slnečnou terasou. Nachádza sa v meste Balatonalmádi, 16 km od Siófoku. Ubytovanie Márta Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borsi Apartman

9,1

Borsi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Borsi Apartman. Located in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Borsi Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Borsi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Vakáció Apartman

9,1

Vakáció Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Vakáció Apartman. Located in Balatonalmádi, 25 km from Tihany, Vakáció Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Vakáció Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bors Szőlő Fogadó

9,1

Bors Szőlő Fogadó

Ubytovanie (Apartmán) Bors Szőlő Fogadó. Bors Szőlő Fogadó is situated in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. The property is 23 km from Tihany and free private parking is available. Ubytovanie Bors Szőlő Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Casa Gabor

9,1

Casa Gabor

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Gabor. Featuring a garden with a barbecue, Casa Gabor is a detached holiday home located in Balatonalmádi. Ubytovanie Casa Gabor sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Adél Vendégház Balatonalmádi

9,1

Adél Vendégház Balatonalmádi

Ubytovanie (Penzión) Adél Vendégház Balatonalmádi. Adél Vendégház Balatonalmádi has a garden and a terrace in Balatonalmádi. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytovanie Adél Vendégház Balatonalmádi sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Tulip Luxus Apartment

9,1

Tulip Luxus Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tulip Luxus Apartment. Tulip Luxus Apartment offers accommodation in the heart of Balatonalmádi, 14 km from Siófok. Ubytovanie Tulip Luxus Apartment sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Villa Pax

9

Hotel Villa Pax

Ubytovanie (Hotel) Hotel Villa Pax. Hotel Villa Pax s atmosférou Stredomoria a veľkým vonkajším bazénom sa nachádza v meste Balatonalmádi, v blízkosti brehu jazera Balaton. Ubytovanie Hotel Villa Pax sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Relax Apartmanház

9

Relax Apartmanház

Ubytovanie (Penzión) Relax Apartmanház. Relax Apartmanház is located in Balatonalmádi. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytovanie Relax Apartmanház sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Manner villa

9

Manner villa

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Manner villa. Vila Manner sa nachádza v meste Balatonalmádi vo vesprémskej župe, 14 km od Siófoku a nájdete tu gril a slnečnú terasu. Ubytovanie Manner villa sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröskő Panzió és Étterem

9

Vöröskő Panzió és Étterem

Ubytovanie (Bed and breakfast) Vöröskő Panzió és Étterem. Penzión Vöröskő Panzió és Étterem sa nachádza v letovisku Balatonalmádi, len 100 metrov od jazera Balaton. Ubytovanie Vöröskő Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Prima Porta Vendeghaz

8,9

Prima Porta Vendeghaz

Ubytovanie (Penzión) Prima Porta Vendeghaz. Prima Porta Vendeghaz enjoys a quiet location in Balatonalmádi, an 8-minute walk from Lake Balaton. Ubytovanie Prima Porta Vendeghaz sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attila Villa

8,8

Attila Villa

Ubytovanie (Apartmány) Attila Villa. Vila Attila sa nachádza v meste Balatonalmádi pri brehu jazera Balaton, 300 metrov od centra mesta a 10 minút chôdze od železničnej stanice. Ubytovanie Attila Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Panoráma apartman

8,7

Panoráma apartman

Ubytovanie (Privát) Panoráma apartman. Situated in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Panoráma apartman features a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytovanie Panoráma apartman sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Balatonalmádi Postás Üdülő

8,7

Balatonalmádi Postás Üdülő

Ubytovanie (Hotel) Balatonalmádi Postás Üdülő. Ubytovanie Balatonalmádi Postás Üdülő má fitness centrum, gril, záhradu a terasu a nachádza sa v meste Balatonalmádi. Ubytovanie Balatonalmádi Postás Üdülő sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vöröshegyi Panzió

8,7

Vöröshegyi Panzió

Ubytovanie (Apartmán) Vöröshegyi Panzió. Vöröshegyi Panzió is located in Balatonalmádi and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Vöröshegyi Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 009 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Viktória

8,6

Hotel Viktória

Ubytovanie (Penzión) Hotel Viktória. Hotel Viktoria sa nachádza v mestečku Balatonalmádi a ponúka bar s letnou terasou a záhradu s bazénom. Ubytovanie Hotel Viktória sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tulipán Apartman

8,5

Tulipán Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Tulipán Apartman. Tulipán Apartman offers pet-friendly accommodation in the centre of Balatonalmádi. The property is 14 km from Siófok and free private parking is featured. Ubytovanie Tulipán Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoráma Pihenőház

8,5

Panoráma Pihenőház

Ubytovanie (Apartmán) Panoráma Pihenőház. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, Panoráma Pihenőház provides accommodation in Balatonalmádi with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Panoráma Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hanna Vendégház

8,4

Hanna Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Hanna Vendégház. Featuring a terrace, Hanna Vendégház provides accommodation in Balatonalmádi with free WiFi and garden views. Ubytovanie Hanna Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Árnyas Park Üdülő

8,3

Árnyas Park Üdülő

Ubytovanie (Bed and breakfast) Árnyas Park Üdülő. Ubytovacie zariadenie Árnyas Park Üdülő sa nachádza v meste Balatonalmádi, 24 km od mesta Tihany a ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Árnyas Park Üdülő sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emese Apartment

8,3

Emese Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Emese Apartment. Set in Balatonalmádi, 24 km from Tihany, Emese Apartment offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Emese Apartment sa nachádza v meste Balatonalmádi (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)