Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie mesto Vesprém

V meste Vesprém (Maďarsko) máme celkom 65 hotelov a ubytovanie.

Najlepšie ubytovanie v meste Vesprém

Najlepšie ubytovanie v hoteloch v meste Vesprém

Vadvirág Apartman

10

Vadvirág Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Vadvirág Apartman. Located in Veszprém, Vadvirág Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Vadvirág Apartman sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Boróka Apartman Belváros

10

Boróka Apartman Belváros

Ubytovanie (Apartmán) Boróka Apartman Belváros. Borka Apartman offers accommodation in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 2.3 km from Veszprem Arena. This apartment offers a garden. Ubytovanie Boróka Apartman Belváros sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Óváros Apartman

9,9

Óváros Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Óváros Apartman. Located in Veszprém, 300 metres from Veszprem Castle and 3. Ubytovanie Óváros Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Orchidea Veszprém Apartman

9,8

Orchidea Veszprém Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Orchidea Veszprém Apartman. Located in Veszprém, 500 metres from Veszprem Castle and 3. Ubytovanie Orchidea Veszprém Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Átriumapartman

9,8

Átriumapartman

Ubytovanie (Apartmán) Átriumapartman. Situated in the suburbs of Veszprém, just 2 km from Veszprem Castle, Átriumapartman features accommodation with a garden, free WiFi and free parking. Ubytovanie Átriumapartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jeruzsálemhegyi Apartman

9,8

Jeruzsálemhegyi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Jeruzsálemhegyi Apartman. Situated in Veszprém, Jeruzsálemhegyi Apartman features a restaurant, 800 metres from Veszprem Castle and 4.3 km from Veszprem Arena. Ubytovanie Jeruzsálemhegyi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sommerhaus

9,8

Sommerhaus

Ubytovanie (Privát) Sommerhaus. Sommerhaus is a family house, located on a quiet side street in the centre, with a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Sommerhaus sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frida Bed & Breakfast

9,8

Frida Bed & Breakfast

Ubytovanie (Apartmány) Frida Bed & Breakfast. Bed & Breakfast Frida sa nachádza v meste Veszprém, 500 metrov od hradu Veszprém a 4,4 km od arény Veszprém. Ubytovanie Frida Bed & Breakfast sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jókai tizenkilenc

9,7

Jókai tizenkilenc

Ubytovanie (Apartmány) Jókai tizenkilenc. Jókai tizenkilenc features garden views, free WiFi and free private parking, located in Veszprém, 50 metres from Veszprem Castle. Ubytovanie Jókai tizenkilenc sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lakóparki Apartman

9,7

Lakóparki Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lakóparki Apartman. Situated in Veszprém, Lakóparki Apartman features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Lakóparki Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Városi Idill

9,7

Városi Idill

Ubytovanie (Apartmán) Városi Idill. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Városi Idill is situated in Veszprém. The property is 400 metres from Veszprem Castle. Ubytovanie Városi Idill sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mandula Vendégház

9,6

Mandula Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mandula Vendégház. Located in a quiet area and boasting of a peaceful backyard, Mandula Vendégház offers free WiFi access, refurbished rooms with a patio and a garden. Ubytovanie Mandula Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Betérő Apartman Veszprém

9,6

Betérő Apartman Veszprém

Ubytovanie (Apartmán) Betérő Apartman Veszprém. Betérő Apartman Veszprém is a self-catering accommodation located in Veszprém. Free WiFi access is available. Ubytovanie Betérő Apartman Veszprém sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Patak-parti várpanoráma

9,5

Patak-parti várpanoráma

Ubytovanie (Apartmán) Patak-parti várpanoráma. Set in Veszprém, 1.5 km from Veszprem Castle, Patak-parti várpanoráma offers accommodation with a restaurant, free WiFi and a shared kitchen. Ubytovanie Patak-parti várpanoráma sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oázis Apartman

9,5

Oázis Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Oázis Apartman. Offering free WiFi and free private parking, Oázis Apartman is located in Veszprém, within just 1.8 km of Veszprem Castle. Ubytovanie Oázis Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

A-M Condominium

9,5

A-M Condominium

Ubytovanie (Apartmány) A-M Condominium. Providing city views and a garden, A-M Condominium provides accommodation conveniently situated in Veszprém, within a short distance of Veszprem Castle. Ubytovanie A-M Condominium sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kertes

9,5

Kertes

Ubytovanie (Privát) Kertes. Located in Veszprém, close to Veszprem Castle, Kertes provides accommodation with bike hire, ski storage space, a garden and a terrace. Ubytovanie Kertes sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Central Apartments

9,5

Central Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Central Apartments. Ubytovacie zariadenie Central Apartments sa nachádza v meste Veszprém, 800 metrov od hradu Veszprém a 3,4 km od arény Veszprém. Ubytovanie Central Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sarolt Apartman

9,5

Sarolt Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Sarolt Apartman. Located in Veszprém, 1.2 km from Veszprem Castle and 3.2 km from Veszprem Arena, Sarolt Apartman offers free WiFi and air conditioning. Ubytovanie Sarolt Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panorama View Apartment

9,4

Panorama View Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Panorama View Apartment. Apartmán Panorama View sa nachádza v centre mesta Vesprém, 600 metrov od Vesprémskeho hradu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a klimatizáciou. Ubytovanie Panorama View Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Town Apartment

9,4

Old Town Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Old Town Apartment. Located 300 metres from Veszprem Castle and 2.4 km from Veszprem Arena, Old Town Apartment offers accommodation in the centre of Veszprém. Ubytovanie Old Town Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Völgyhíd Apartman

9,4

Völgyhíd Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Völgyhíd Apartman. Situated in Veszprém and only less than 1 km from Veszprem Castle, Völgyhíd Apartman features accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytovanie Völgyhíd Apartman sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém).

Veszprem Kucko

9,4

Veszprem Kucko

Ubytovanie (Apartmán) Veszprem Kucko. Veszprem Kucko in Veszprém features accommodation with free WiFi, 1.7 km from Veszprem Castle and 5 km from Veszprem Arena. Ubytovanie Veszprem Kucko sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vadszőlő Vendégház

9,3

Vadszőlő Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vadszőlő Vendégház. Vadszőlő Vendégház is housed in a renovated, historic building in the Old Town of Veszprém and 100 metres from the castle. Ubytovanie Vadszőlő Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veszprém Room

9,3

Veszprém Room

Ubytovanie (Privát) Veszprém Room. Located 1 km from Veszprém centre, Veszprém Room offers free WiFi, a garden with free barbecue facilities and a free shuttle service from the train station... Ubytovanie Veszprém Room sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Promedicum Panzio

9,3

Promedicum Panzio

Ubytovanie (Penzión) Promedicum Panzio. Penzión Promedicum sa nachádza v pokojnej časti mesta Veszprém, pri zubnej ordinácii Promedicum, len 200 metrov od veszprémskeho hradu. Ubytovanie Promedicum Panzio sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CORNER Vendégház

9,3

CORNER Vendégház

Ubytovanie (Penzión) CORNER Vendégház. Featuring a garden and barbecue facilities, CORNER Vendégház is located in Veszprém, 1.1 km from Veszprem Castle and 5 km from Veszprem Arena. Ubytovanie CORNER Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ezüsthid Hotel

9,2

Ezüsthid Hotel

Ubytovanie (Hotel) Ezüsthid Hotel. Hotel Ezüsthid sa nachádza v obytnej štvrti v západnej časti mesta Veszprém, 800 metrov od centra mesta. Bol postavený v roku 2012. Ubytovanie Ezüsthid Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szalay Villa

9

Szalay Villa

Ubytovanie (Bed and breakfast) Szalay Villa. Located 1 km from the centre of Veszprém, Szalay Villa features free WiFi, free private parking and en-suite rooms with cable TV. Ubytovanie Szalay Villa sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Levendula apartman

9

Levendula apartman

Ubytovanie (Apartmán) Levendula apartman. Boasting garden views, Levendula apartman features accommodation with a patio and a coffee machine, around 4.2 km from Veszprem Arena. Set 1. Ubytovanie Levendula apartman sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Éllő Panzió

9

Éllő Panzió

Ubytovanie (Penzión) Éllő Panzió. Ubytovacie zariadenie Éllő Panzió sa nachádza v meste Vesprém, 800 metrov od centra mesta a 10 minút pešo od ZOO a ponúka hosťom bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Éllő Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kőház Apartman

9

Kőház Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kőház Apartman. Located in Veszprém and only 200 metres from Veszprem Castle, Kőház Apartman provides accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Kőház Apartman sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oliva Hotel

9

Oliva Hotel

Ubytovanie (Hotel) Oliva Hotel. Tento hotel zariadený v stredomorskom štýle sa nachádza 5 minút chôdze od historického hradu Veszprem. Ubytovanie Oliva Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harmónia ApARTman

9

Harmónia ApARTman

Ubytovanie (Apartmán) Harmónia ApARTman. Harmónia ApARTman in Veszprém provides accommodation with free WiFi, 2.6 km from Veszprem Arena and 3.4 km from Veszprem Castle. Ubytovanie Harmónia ApARTman sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Jade Hotel

8,9

Jade Hotel

Ubytovanie (Hotel) Jade Hotel. Hotel Jade sa nachádza v pokojnej obytnej štvrti na okraji mesta Veszprém, 800 metrov od centra. Ponúka bezplatný vstup do sauny, vírivky a fitness centra. Ubytovanie Jade Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Péter Pál Panzió

8,9

Péter Pál Panzió

Ubytovanie (Penzión) Péter Pál Panzió. Penzión Péter Pál sa nachádza 500 metrov od centra mesta Vesprém a okrem ubytovania vám ponúka kontinentálne raňajky a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Péter Pál Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Historia Malomkert

8,9

Hotel Historia Malomkert

Ubytovanie (Hotel) Hotel Historia Malomkert. Hotel Historia Malomkert sídli v zmodernizovanom mlyne a ponúka vám panoramatický výhľad na hrad Veszprém. Ubytovanie Hotel Historia Malomkert sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Medici Hotel & Restaurant

8,9

Villa Medici Hotel & Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Villa Medici Hotel & Restaurant. Villa Medici Hotel & Restaurant sa nachádza v malebnom údolí v meste Veszprem. Ubytovanie Villa Medici Hotel & Restaurant sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veszprem city center

8,8

Veszprem city center

Ubytovanie (Apartmán) Veszprem city center. Situated in Veszprém, 1.5 km from Veszprem Castle and 3. Ubytovanie Veszprem city center sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Borostyán Vendégház Veszprém

8,7

Borostyán Vendégház Veszprém

Ubytovanie (Penzión) Borostyán Vendégház Veszprém. Situated within 2.2 km of Veszprem Castle and 3 km of Veszprem Arena, Borostyán Vendégház Veszprém features rooms with air conditioning and a private... Ubytovanie Borostyán Vendégház Veszprém sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Gizella Hotel and Restaurant

8,7

Gizella Hotel and Restaurant

Ubytovanie (Hotel) Gizella Hotel and Restaurant. Tento barokový hotel sídli v budove, ktorá je chránenou pamiatkou. Ponúka reštauráciu a bezplatné parkovanie na mieste. Ubytovanie Gizella Hotel and Restaurant sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VárLak Apartman

8,7

VárLak Apartman

Ubytovanie (Apartmán) VárLak Apartman. VárLak Apartman offers accommodation in Veszprém, 100 metres from Veszprem Castle and 2.5 km from Veszprem Arena. Complimentary WiFi is available. Ubytovanie VárLak Apartman sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Baláca Panzió

8,7

Baláca Panzió

Ubytovanie (Penzión) Baláca Panzió. Penzión Baláca sa nachádza na okraji mesta Vesprém a ponúka vám klimatizované izby a záhradnú terasu, kde sa v peknom počasí podávajú raňajky. Ubytovanie Baláca Panzió sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Betekints Wellness Hotel

8,6

Betekints Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Betekints Wellness Hotel. Wellness hotel Betekints sa nachádza na okraji Sed Brook v malebnom údolí pri meste Veszprém, 15 km od jazera Balaton. Ubytovanie Betekints Wellness Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galéria Apartman

8,6

Galéria Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Galéria Apartman. Galéria Apartman is set in Veszprém, 4.3 km from Veszprem Arena, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytovanie Galéria Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Art Studio Apartman

8,5

Art Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Art Studio Apartman. Featuring a garden and a terrace, Art Studio Apartman provides accommodation in Veszprém with free WiFi and garden views. Ubytovanie Art Studio Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Historia & Historante

8,4

Hotel Historia & Historante

Ubytovanie (Hotel) Hotel Historia & Historante. Hotel Historia & Historante sa nachádza v centre mesta Veszprém, iba 1 minútu chôdze od námestia Óváros. Ubytovanie Hotel Historia & Historante sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Galeria Villa

8,3

Galeria Villa

Ubytovanie (Vila) Galeria Villa. Featuring a free summer outdoor pool, Galeria Villa is a three-bedroom villa with free WiFi. Ubytovanie Galeria Villa sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kádárta Vendéglő Panzió

8,1

Kádárta Vendéglő Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kádárta Vendéglő Panzió. Penzión Kádárta sa nachádza v meste Veszprém, 1 km od športovej arény. Ubytovanie Kádárta Vendéglő Panzió sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pannon Egyetem - Központi Kollégium

8,1

Pannon Egyetem - Központi Kollégium

Ubytovanie (Hostel) Pannon Egyetem - Központi Kollégium. Ubytovacie zariadenie Pannon Egyetem - Központi Kollégium sa nachádza v meste Vesprém, 5 minút chôdze od centra mesta. Ubytovanie Pannon Egyetem - Központi Kollégium sa nachádza v meste Vesprém (Maďarsko - Vesprém).

Éden Vendégház

8

Éden Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Éden Vendégház. Ubytovacie zariadenie Éden sa nachádza v meste Vesprém, 1,2 km od miestneho hradu a 2,4 km od športového komplexu Veszprem Arena. Ubytovanie Éden Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ubytovanie v meste Vesprém

Mesto Vesprém sa nachádza na území krajiny Maďarsko. Momentálne pre vás evidujeme celkovo 65 hotelov a ubytovanie v meste Vesprém.